Rodičovský příspěvek a všechno kolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simik12
Povídálka 11 příspěvků 27.02.18 13:15
Rodičovský příspěvek a všechno kolem

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Když si budu vyřizovat rodičovský příspěvěk, protože na mateřskou nemám nárok tak mě ten formulář dává gynekolog nebo prostě zajdu na socialku a tam to s něma vyřídím a zároveň i vyplním ten formulář o rodičovským příspěvku? Jen jestli mám u gynekologa něco vyrizovat, jdu tam zétra. Děkuji za odpověď

Přečtěte si článek: Rodičovský příspěvek 2018: Aktuální informace

Reklama

Reakce:

Včelička992
Závislačka 3289 příspěvků 27.02.18 13:16

Na socialku.

Soňa Zacharová
Závislačka 3291 příspěvků 27.02.18 14:00

@Simik12 Záleží kde bydlíš ale třeba já jsem z Prahy a RP řeším přes pracák určený k sociální podpoře

Verun83
Echt Kelišová 8237 příspěvků 33 inzerátů 27.02.18 14:22

Byla jsem na pracaku, socialni odbor, tam resi rodicovske prispevky. Ale bylo to v praze.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama