Reklama

Rodičovský příspěvek na dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 12.01.18 15:13
rodičovský příspěvek na dvojčata

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám dvojčata, takže se mi změnil rodičák, přidali mně vlastně ještě 110 000,na sociálce jsem se byla změnit příspěvek, který se mi navýšil, pochopila jsem to dobře, že mi ten první rodičovský příspěvek doplatí celý a teď mi bude začínat ten druhý, těch 110 000?Diky za odpověď :think:

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12797 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 15:18

110000 ti přičtou, nejsou to dva příspěvky ale jeden jen se navýšil

axlpol
Závislačka 2654 příspěvků 87 inzerátů 12.01.18 15:26

@saxsara …vypsala jsi nový formulář na nový „rodičák“ve výši(né 220tis.)ale 330tis. Pokud jsi neupravovala délku rodičáku, tak ti těch 330tis. rozpočítají na tu délku co máš, takže bude měsíční částka vyšší.

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 12.01.18 16:45

Aha, tak na sociálce jsem podepisovala papíry na odejmutí rodičáku, aby mohl najet další rodičák a tam mně rekli, že ten zbytek z těch 220 000 co jsem nevybrala tak doplatí, tak teď nevím :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >