Rodičovský příspěvek na dvojčata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
saxsara
Povídálka 41 příspěvků 12.01.18 15:13
rodičovský příspěvek na dvojčata

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám dvojčata, takže se mi změnil rodičák, přidali mně vlastně ještě 110 000,na sociálce jsem se byla změnit příspěvek, který se mi navýšil, pochopila jsem to dobře, že mi ten první rodičovský příspěvek doplatí celý a teď mi bude začínat ten druhý, těch 110 000?Diky za odpověď :think:

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13155 příspěvků 12.01.18 15:18

110000 ti přičtou, nejsou to dva příspěvky ale jeden jen se navýšil

axlpol
Závislačka 2747 příspěvků 79 inzerátů 12.01.18 15:26

@saxsara …vypsala jsi nový formulář na nový „rodičák“ve výši(né 220tis.)ale 330tis. Pokud jsi neupravovala délku rodičáku, tak ti těch 330tis. rozpočítají na tu délku co máš, takže bude měsíční částka vyšší.

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 12.01.18 16:45

Aha, tak na sociálce jsem podepisovala papíry na odejmutí rodičáku, aby mohl najet další rodičák a tam mně rekli, že ten zbytek z těch 220 000 co jsem nevybrala tak doplatí, tak teď nevím :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >