Rodičovský příspěvek - půjde ještě prodloužit???

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1133
26.11.21 07:13

Rodicovsky příspěvek -půjde ještě prodlouzit??? Rp

Ahoj poradi mi prosím někdo?? Vím jsem blba, ale zjistila jsem až teď, že potřebuji, aby mi neskončilo pobírání RP. Poslední dávka bude za listopad (vyplacené v prosinci) - tj. Mám ještě teď možnost do konce listopadu zajít na UP a prodlouží mi to, nebo je už pozdě??? Díky moc za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82511
26.11.21 07:15

Sice nevim k cemu to potrebujes, ale jo, melo by to jeste jit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
26.11.21 07:22

Kvůli zdravotnímu pojištění, kdy v případě péče o dítě do 7 let prý nemůžu dávat dítě do školky dyl než na 4 hod do školky denně a to jsem netušila:( když budu pobírat RP tak se to neřeší. Budu pracovat, ale na jinou smlouvu a ta stávající mi poběží jako nepl. volno..snad to píšu srozumitelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16054
26.11.21 07:36

No ale pokud nastoupila do práce, tak se ti bude přece zdravotní odvádět z té nové smlouvy a nemusíš to řešit. A nebo to bude tak malý výdělek, že z toho zdravotní nebude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
26.11.21 07:37
@alialiali píše:
Kvůli zdravotnímu pojištění, kdy v případě péče o dítě do 7 let prý nemůžu dávat dítě do školky dyl než na 4 hod do školky denně a to jsem netušila:( když budu pobírat RP tak se to neřeší. Budu pracovat, ale na jinou smlouvu a ta stávající mi poběží jako nepl. volno..snad to píšu srozumitelné

Tak pokud budeš pracovat na smlouvu tak se ti bude platit zdravotní pojištění, ne?? Nebo to máš jen Dpp do 10tis? A jinak měli by ti to ještě prodloužit. Stačí i jak budeš pobírat 50Kč měsíčně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
26.11.21 07:56

Ne, to druhé je to take normální smlouva, kde platím zdravotní, ale myslela jsem, že to zdravotní se řeší i u té původní smlouvy… pokud ne tak to řeší můj problém :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
26.11.21 09:16
@alialiali píše:
Ne, to druhé je to take normální smlouva, kde platím zdravotní, ale myslela jsem, že to zdravotní se řeší i u té původní smlouvy… pokud ne tak to řeší můj problém :dance:

Hlavní je, že bude zdravotní zaplaceno. Jedno z jaké smlouvy. Hlavní že to je HPP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat