Rodičovství dvou žen - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
83
18.1.22 20:34

Rodičovství dvou žen-zkusenosti

Prosím o zkušenosti, ideálně od někoho, kdo v tom žije. Jak děti vnímají, že mají„dvě maminky“ anebo jak tomu kdo říká… Ale zajímají mě spíše děti starší, ne skolkove. tak od 8mi let nahoru. A je otec úplně anonymní anebo funguje na nějaké úrovni?
A nemáte třeba výčitky svědomí vůči dětem, že jste je o tatínka ‚ochudily‘? Jak to vnímají samy děti? Velmi mě to zajímá, děkuji za zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.1.22 21:02

Znám dva takové páry, jeden tři děti. Jedno od jedné a dvojčata od druhé z partnerek. Všechny děti školního věku - tuším 8, 8 a 11? Vztah dost skřípe, maminka nejstaršího své dítě dost upřednostňuje na úkor dvojčat, ale ona je ale takové celkově zvláštní. Otce mají děti společného, je to rodinný přítel, gay. Částečně funguje on i jeho rodiče, v RL dětí není zapsán.

Druhý pár má teda dítě jen jedno, mladší - 4r. Holky dlouho čekaly, zda budou moci mít dítě legálně, nakonec je to zase z podloudně darovaného spermatu, jsou už starší, takže další nebude. Otec nefunguje, v RL není, s dítětem se nestýká. Tento pár je harmonický, spokojený, fajn.

Pardon za anonym, jde o soukromé informace druhých, takže prosím o jeho zachování.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat