Rodičům vadí, že chodim s feťákem

Anonymní
10.1.21 21:00

Rodičům vadí, že chodim s feťákem

Nevím, jak jim to jinak vysvětlit, že se máme prostě rádi, rodičům se to vůbec nezamlouvá, což chápu. Ale já ho chci ve svým životě, ať je jakejkoli. Nechtějí, aby k nám chodil na návštěvy, tak musim jenom já k němu (je mi 22 a jemu 29). Na jednu stranu mám rodiče moc ráda, ale s tímhle mě fakt štvou, je to přece můj život, moje volba, s kým budu mít vztah atd… taky jim nekecám do jejich vztahu, tak by to mohli aspoň respektovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2866
10.1.21 21:02

Tak se odstěhuj a bude moct jít k tobě na návštěvu. Stará jsi na to dost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5994
10.1.21 21:02
@Anonymní píše:
Nevím, jak jim to jinak vysvětlit, že se máme prostě rádi, rodičům se to vůbec nezamlouvá, což chápu. Ale já ho chci ve svým životě, ať je jakejkoli. Nechtějí, aby k nám chodil na návštěvy, tak musim jenom já k němu (je mi 22 a jemu 29). Na jednu stranu mám rodiče moc ráda, ale s tímhle mě fakt štvou, je to přece můj život, moje volba, s kým budu mít vztah atd… taky jim nekecám do jejich vztahu, tak by to mohli aspoň respektovat.

Buď si troll a nebo ještě víc vymašťená než on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 21:04

@JancaS84 proč bych měla bejt vymaštěnější? Si děláš srandu ne?

• Citovat
  • Nahlásit
18811
10.1.21 21:04

Tak good luck. Už něco bereš taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51598
10.1.21 21:05

To by vadilo snad vsem rodicum. Opravdu si kazdy neprejeme fetku pro sve dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 21:05

@divine woman já se toho v životě nedotknu, není to nic pro mě

• Citovat
  • Nahlásit
23391
10.1.21 21:07
@Anonymní píše:

A to jsi tak zoufalá nebo ošklivá bytost, že musíš vzít zavděk feťákem? Umíš si ho představit jako otce svých dětí? Rodičům se vůbec nedivím. Těžko říct, kde udělali chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5994
10.1.21 21:07
@Anonymní píše:
@JancaS84 proč bych měla bejt vymaštěnější? Si děláš srandu ne?

Nedělám. Nikdo aspoň s půlkou mozku by si o feťáka neopřel ani kolo. Ale tak když ho miluješ není co řešit. Ty si nabiješ hubu a to krutě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4099
10.1.21 21:09
@Anonymní píše:

Jsi na nejlepsi ceste stat se fetackou tez,, mozna pozorovateljou jak se tva laska ridi do pekla, to jsi tak mimo ze nevis ze kdyz se kdyz se fetak neleci tak skonci na hrbitove, nejsi moc chytra a tvym rodicum se nedivim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4904
@Anonymní píše:
@divine woman já se toho v životě nedotknu, není to nic pro mě

8o i kdyby… Najdi si někoho normálního. Jednou budeš potřebovat, aby tě podpořil na mateřské, a ne že si za ukradené prachy koupi dávku. Budeš chtít vzor pro svoje děti. Otce, co se stará. Nebudeš chtít děti degenerované.

Jak se projevuje, že je feťák?

Příspěvek upraven 10.01.21 v 21:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51598
@Anonymní píše:
@JancaS84 proč bych měla bejt vymaštěnější? Si děláš srandu ne?

Protoze normalni clovek by o to vyfetlo neoprel ani kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14126

No rodičům se nedivím. pokud ti to vadí tak se odstěhuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51598
10.1.21 21:10
@JancaS84 píše:
Nedělám. Nikdo aspoň s půlkou mozku by si o feťáka neopřel ani kolo. Ale tak když ho miluješ není co řešit. Ty si nabiješ hubu a to krutě.

Platis pivo :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16103
10.1.21 21:10
@Anonymní píše:

Odstěhuj se od rodičů a máš po problému - věk už na to máš.

Jinak drž pusu a respektuj jejich pravidla - oni určují, kdo může chodit do jejich domu a kdo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat