Rodil někdo letos v kyjovské nemocnici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamuša
Kecalka 240 příspěvků 16.03.09 12:48
Rodil někdo letos v kyjovské nemocnici 2009?

Mám termín v listopadu a moc by mne zajímaly nějaké novinky s Kyjova,rodila jsem 2× v BV a teď to máme s dětma už dál tak budu rodit tady.Slyšela jsem,že odchází pan primař Felsinger.

Napísejte něco prosím!!!

Nejnovější zkušenosti z porodnice Kyjov

Reakce:
Jitula
Kelišová 5677 příspěvků 16.03.09 14:57

ahojky

je to tyden co tam rodila sestrenka a byla spokojena...... rikala ze vsichni mili a pece na 1*

ja tam rodila 2006 a taky super

odchazi? Tak to jsem neslysela, ale je ho skoda :-( byl moc fajn

mamuša
Kecalka 240 příspěvků 16.03.09 16:43

Jitulo taky odchází prý Donoval a Maruška,ale nevím zda to nejsou drby,ale Felsinger si přestavuje v domě v kyjově svou soukromou ordinaci,tak asi odchází z postu primaře a nechá to někomu kdo je tam pořád a nemá soukromou ambulanci.

Chci se zeptat na tolik věcí,nechodí sem Tvá sestřenka,že bych se zeptala přímo?
Jestli ne tak by mě zajímalo vše od příchodu až do porodu a pak jaké to bylo na šestinedělí,jaké pokoje,lékaři?Atd.

Díky za dotaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >