Reklama

Rodil někdo letos v kyjovské nemocnici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamuša
Kecalka 240 příspěvků 16.03.09 12:48
Rodil někdo letos v kyjovské nemocnici 2009?

Mám termín v listopadu a moc by mne zajímaly nějaké novinky s Kyjova,rodila jsem 2× v BV a teď to máme s dětma už dál tak budu rodit tady.Slyšela jsem,že odchází pan primař Felsinger.

Napísejte něco prosím!!!

Nejnovější zkušenosti z porodnice Kyjov

Reklama

Reakce:

Jitula
Kelišová 5677 příspěvků 16.03.09 14:57

ahojky

je to tyden co tam rodila sestrenka a byla spokojena...... rikala ze vsichni mili a pece na 1*

ja tam rodila 2006 a taky super

odchazi? Tak to jsem neslysela, ale je ho skoda :-( byl moc fajn

mamuša
Kecalka 240 příspěvků 16.03.09 16:43

Jitulo taky odchází prý Donoval a Maruška,ale nevím zda to nejsou drby,ale Felsinger si přestavuje v domě v kyjově svou soukromou ordinaci,tak asi odchází z postu primaře a nechá to někomu kdo je tam pořád a nemá soukromou ambulanci.

Chci se zeptat na tolik věcí,nechodí sem Tvá sestřenka,že bych se zeptala přímo?
Jestli ne tak by mě zajímalo vše od příchodu až do porodu a pak jaké to bylo na šestinedělí,jaké pokoje,lékaři?Atd.

Díky za dotaz

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >