Rodil někdo z vás na Fifejdách za rekonstrukce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrabery
Kecalka 268 příspěvků 20.04.11 15:43
Rodil nekdo z vas na Fifejdach za rekonstrukce?

Ahoj cerstve matky.
Mam dotaz… Nerodila jste nektera z vas ted na Fifejdach za doby rekontrukce? Ja tam ju za dva tydny na CS a nevim, na co se presne pripravit. Jak to tam vypada? Co personal? Je tam hluk/prach?
Budu vdecna za info.
 Dikes

Příspěvek upraven 20.04.11 v 19:16

Nejnovější zkušenosti z porodnice Fifejdy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bramburka81
Generální žvanilka 20528 příspěvků 20.04.11 17:34

Já jsem tam rodila před 3 měsíci, normální porod, měli jsme pro sebe celý box. Personál v pohodě, původně mě tam nechtěli vzít, že je plno, ale po příjmu vše super. Jak porodní asistentky, tak sestry na šestinedělí. Je tam málo lidí, takže klid, jen dva dny jsem měla spolubydlící na pokoji, další dny jsem byla sama. Jediné, co by se dalo vytknout, že když máš pokoj blízko porodních boxů (jsou udělány z pokojů na šestinedělí), tak slyšíš celý porod, někdy v noci to docela budilo. Ale jinak spokojenost :palec: .
Myslela jsem, že už je po rekonstrukci… :think:

Petrabery
Kecalka 268 příspěvků 20.04.11 19:09

diky moc, bohuzel po rekonstrukci jeste neni, prej to ani nestihnou v terminu, coz melo byt do 17.5., no co se da delat… ja tam jdu, protoze malej je koncem panevnim a je velky, takze nechci riskovat normalni porod a chci jit rovnou na CS, coz mi v Porube nechteli umoznit…
diky moc jeste jednou a preju hodne zdravicka

mamule
Kelišová 6697 příspěvků 22.04.11 22:13

No já se tam chystám každým dnem a doufám teda že to klapne a vezmou mě :wink:

anebaba
Kecalka 262 příspěvků 23.04.11 21:18

Ja bych tam chtela taky rodit. nevite jestli tam jsou i ted nadstandarty nebo funguji jen normalni pokoje? a jestli tu je nekdo, kdo zazil na fifejdach cisare, napsal by, jak to probiha? jak jsou sestry ochotne nosit casto mimi atd? diky moc

Petrabery
Kecalka 268 příspěvků 24.04.11 22:14

ane - ja tam jdu na cisare na začátku května, tak snad potom budu ve stavu se podělit o pár zkušeností…

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 26.04.11 22:07

Ahoj,rodila jsem před měsícem.Nadstandarty zrovna rekonstruovali,tak nevím,jestli už jsou hotové..Ale jinak pohoda,všichni hodní,s porodem před 8 lety se chování zaměstnanců a strava nedalo srovnat,o 100% lepší.Je tam klid,málo porodů,mají jen 2 sálky na od.šestinedělí.Pokoj jsem měla od sálků dál,tak jsem neslyšela nic,ale rozhodně žádný prach a hluk nebyl..Jediný hluk dělal můj syn… :mrgreen: Takž fakt si nemůžu stěžovat,jen chválit :wink:

Petrabery
Kecalka 268 příspěvků 27.04.11 22:14

dianda - díky za příspěvek, to mě potěšilo :-D
taky doufám, že tam moc maminek nebude, a že si budu moct pořádně odpočinout po tom císaři…
tak gratuluju k synovi a ať se vám všem daří dobře :kytka: :kytka:

dianaa
Kelišová 6382 příspěvků 28.04.11 08:12

Díky,už se ti to blíží,tak se drž a ať jste s prckem v pohodě :wink: :kytka: :mavam:

Zuza86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.11 19:26

Já rodila před 2 měsíci a vše proběhlo v pořádku až na to,že jsem tam strávila týden:( hluk rekonstrukce byl lehce slyšet,ale nic hrozného.Sestřičky velice ochotné poradit,pomoct i si popovídat.Chodí co 2-3hodiny ve dne i v noci,takže pochvala.Moc mi pomohli ohledně kojení.Moc chválím,jinam bych určitě nešla. :potlesk:

Petrabery
Kecalka 268 příspěvků 30.04.11 21:13

Zuzo dekuju moc a hodne stesticka a zdravicka tobe i miminku :kytka:

zuza86
Povídálka 29 příspěvků 30.04.11 22:20

Vám taky,hlavně zdravíčko.

mamule
Kelišová 6697 příspěvků 02.05.11 13:23

Já se odtamtud právě vrátila a naprostá spokojenost a chvála :palec: jeden nadstandart tam určitě funguje :wink:

Petrabery
Kecalka 268 příspěvků 02.05.11 18:09

tak super. nevim, jestli pujdu na nadstandard, pry je tam malo maminek i na normalnich pokojich, tak uvidim podle situace

a holky jak tam vari? ja sice asi budu mit po tom cisari dietku (teda predpokladam), ale kamoska, co byla v Porube mi rikala, ze ji tam manza nosil rizky, protoze mela hlad :lol: :lol:

zuza86
Povídálka 29 příspěvků 02.05.11 19:55

:lol: Jídlo v pohodě,ale já měla hlad i přesto,že jsem snědla celou porci.No jo rostáhnutý žaludek:)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama