Rodím? Druhý porod a nepoznám poslíčky

272
6.4.16 12:51

Rodím? Druhý porod a nepoznám poslíčky

Ahoj, přišla jsem pro radu, ikdyž je to můj druhý porod.
Celou noc jsem měla opravdu výrazné kontrakce, cca po 10 minutách, některé nepravidelně i po 5 min. Po sprše se to vždy částečně upravilo. Skoro už jsme odjeli do porodnice. Pak k ránu nic. Ale teď zase mírné bolesti jako menstruační. Bohužel i v zádech kolem žeber, ale na to trpím poslední dva měsíce intenzivně. Holky já nic nevím. Do toho se mi tam mimčo mele opravdu neustále. Chvílema mi tvrdne břicho, ale na to už jsem taky zvyklá, tvrdne mi často už od pátého měsíce.
První porod začaly kontrakce, byly pravidelnější a zvyšovaly se. Tohle vůbec neznám. Já nevím. Jsem už děsně unavená, nevyspalá a bolavá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15534
6.4.16 12:56

Jela bych do porodnice alespoň na kontrolu ozev miminka. Max tě pošlou domu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
6.4.16 12:58

Jestli si nejseš jistá, zajeď raději do porodnice, maximálně tě pošlou domů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
6.4.16 13:00

Jela bych do porodnice. Já takhle měla bolesti u posledního porodu. Vždy delší čas pravidelné a potom téměř stejný čas zase nic. Trvalo to celou noc, potom dopoledne v pohodě a odpoledne to zase přišlo. Když jsme přijeli do porodnice na UTZ zjistili, že malá nemá kolem sebe žádnou plodovou vodu. A přitom mi žádná neodtekla :nevim: V 18h mi udělali klystýr a v 19:18 byla malá na světě. Ale u mě už to byl čtvrtý porod :mrgreen:

Takže pro jistotu bych jela. Ještě taky záleží jaký jsi tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
6.4.16 13:02

No prave, zadna voda neodtekla, zatka asi taky ne, jsem 38tt. No, asi pockam az prijde manzel odpoledne z prace a pojedeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
6.4.16 13:03

U mě tento stav trval u druhého dítěte tři dny, hodinu kontrakce po 5 min, pak 2 hodiny nic. Po prvním dni jsem byla v porodnici, večer už ty 5 min kontrakce trvaly hodiny 2 a rozehnat nešly, poslali mě dom. Čtvrtý den mi nebylo naprosto nic a večer mi praskla voda a ve dvě v noci jsem porodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11653
6.4.16 13:05

Ahoj :mavam: Já jsem dneska přesně 40+0 a poslíčky jsem vždycky měla a dost silné.. Včera mi začali velké bolesti, hned sem si říkala, že to budou zase poslíčci, byla sem ve vaně a několikrát sem sprchovala břicho. Byla sem ho sprchovat ještě v 1h ráno :roll: pak to trochu pomohlo, ale pořád mě to bolí a tvrdne, teď už nemám takové bolesti jako včera, ale taky to dost cítím a jsou to poslíčci :roll: Zítra jdu ráno na KO… Ale pro klid duše klidně zajeď, já tam už taky takhle jednou byla, protože to fakt nevíš jestli rodíš nebo co to je :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
6.4.16 13:08

Asi zmenou pocasi, rika se, ze jak je venku zmena, tak vsechny rodi :-)) No, jdu do sprchy a sednout si na mic, uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11653
6.4.16 15:15

@Evianka držím palce a dej vědět jak si dopadla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
7.4.16 16:38

Holky dekuji, ale nerodim, dokonce se to tak uklidnilo, ze jsem tuhle noc celou prospala bez jedine kontrakce, to je snad po mesici poprve :-) Ja tomu nerozumim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama