Rodím v lednu 2015 ve Vinohradské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 12:07
rodím v lednu 2015 ve Vinohradské

Ahoj, je tady nějaká maminka, která bude rodit v lednu ve Vinohradské nemocnici?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 18.10.14 12:36

@Karmeliona proč ve Vinohradské? Nemá vůbec dobrou pověst…

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 12:39

Teď nemá za poslední rok špatné recenze… @Eveelin

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 18.10.14 12:41

Já jsem tam rodila letos v březnu a nemůžu si stěžovat. Kamarádka rodila v létě a taky žádné stížnosti :) Držím palce k porodu a hlavně hodně pozitivní nálady :)

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 12:44

@Lithien Děkuji :-) Já četla recenze a vesměs maminky chválí… :-) A manžel to bude mít za mnou kousíček…skoro přes cestu.

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 12:52

@Lithien a dostává se nějaký startovací balíček od porodnice..nebo už to tak nefunguje?

Šarlota4
Extra třída :D 10675 příspěvků 18.10.14 12:52

My to mame do Vinohradske taky 20 metru, ale nerodila bych tam ani za nic :( s mim stestim na lidi ve FNKV by to byl des

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 18.10.14 13:01

@Karmeliona není zač :) na mě taky každý koukal jak na blázna a na kamarádku taky, ale musím říct, že lepší přístup jsem nikde nezažila. Ano taky jsemn a příjmu narazila na sestru co by potřebovala proplesknout, ale narozdíl od mých kamarádek co rodili jidne si nemůžu na cokoliv stěžovat. Nikdo mi nic nezapíral, mluvili semnou jako se svéprávným člověkem, řekli co a jak se bude dít a co a jak bych měla dělat, moje přání taky respektovali a nikdo se na mě nedíval divně. Což ve srovnání semnou moje kamarádky říct nemůžou.
A taky jsem se nemusela stresovat s tím, jestli se stihnu „přihlásit“ abych tam vůbec mohla porodit :) Prostě všecho v klidu a v pohodě.
Jedinou výhradu mám k tomu, že každá sestra radí něco jiného ohledně kojení, ale to už je na rozumu každý maminky co si z toho vezme :)

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 13:01

@Šarlota4 na špatný lidi lze narazit bohužel kdekoli..

Šarlota4
Extra třída :D 10675 příspěvků 18.10.14 13:06

@Karmeliona no to lze, nevim jestli jsem mela smulu. Na porodnicken nebo gynde jsem tam nikdy nebyla, ale na popaleninach, ortopedii, chururgii a orl jsem byla nekolikrat a jako pristup naprosto hroznej arogantni proste silene. Takze za sebe rikam velke Ne. Kdyz je cas jezdine radeji do vseobecne nebo kamkoliv jinam a nikdy zadny problem

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 13:10

@Lithien já nějaké zvláštní přání mít asi nebudu..nebo jsem o tom neuvažovala…snad jen malého bych chtěla hned po porodu na prsa aby nechali nejprve dotepat pupeční šňůru a pak stříhali :-). Manžel bude u porodu… Třeba co se mi nelíbí na Apolináři je že tam může byt více rodiček oddělených pouze plentou…nedovedu si představit se připravovat na porod..když třeba bude už hned vedle někdo rodit a řvát jak tur,.. to by mi tedy vadilo a asi na psychycké stránce pohody moc nepřidalo…

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 13:15

@Lithien a byla jsi tam na té prohlídce porodnice, jak dělájí cca měsíc a půl před porodem? že ukážou porodnici, sál, pokoje atd..?

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 18.10.14 13:17

@Karmeliona S tím by problém být neměl, jen to musíte mít sepsané z poradny. A pokud to jen trochu půjde tak rádi vyhoví. Jiank jen tam jeden velký sál na kterém jsou dvě křesla, která oddělují plentou… takže si dost dobře nedovedu představit jak to vypadá, když rodí více maminek najednou. Já rodila sama v noci a bylo to naprosto super. Jiank při porodu jsem neřvala. Ono ani nějak nebylo moc proč… navíc vás hned ze začátku poučí, že při tlačení když budete řvát tak nejde tlačit… no co je na tom pravdy nevím, ale já jsem měla zatnutý zuby takže jsem neměla ani jak řvát :D

Lithien
Závislačka 4396 příspěvků 18.10.14 13:17

@Karmeliona Na prohlídce jsem tam nebyla. Jeden čas jsem chtěla, ale vystačila jsem si s fotkama z netu :)

Karmeliona
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 18.10.14 13:22

@Lithien no jasný…napsala jsem to z nadsázkou…:-). Ale na kurzech dula říkala že u apolináře to tak je, že slyšíš rodičku třeba vedle a určitě je víc pravděpodobné, že se u apolináře potkáš s další rodičkou než ve vinohradské která není tak vyhlášená a nesjíždí se tam rodičky z celé Prahy a jejího okolí :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >