Rodina je nejvíc - dokument čt2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16830 příspěvků 03.02.19 15:41
Rodina je nejvíc- dokument Ct2

Ahoj, koukáte na tento doku seriál? Dnes byl 4.dil … Dávají na ČT 2, je i na i- vysílání… Zajímaly by mě vaše názory na jednotlivé příběhy…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Salorka
Závislačka 4312 příspěvků 03.02.19 16:09

Viděla jsem a zrovna u téhle rodinky jsem ráda, že se děti bez rodičů mají lépe…

Teresa.p
Kecalka 396 příspěvků 03.02.19 16:11

ahoj, sleduji. jde videt, ze stat se snazi, ale odezva nikde. minule se tam pretahovali o kluka, ktery byl zmanipulovany matkou a nechtel s otcem ani ven (na druhou stranu nevim co vse otec matce v minulosti provedl). dnesni dil me rozsekal. ani nakonec nevim kolik maji celkem deti? 6? pani mela byt davno na sterilizaci, protoze o holcicku Chanel se zajimala na oko, i kdyz pestouni by kontakt podporili. Chantalce u krmeni pri nataceni snedla pulku porce :zed: Ti dva kluci vypadali zdrave, ale jak vypadali, nez je stat odebral nevime. nicmene nechapu, ze u te rodinne konference neni ta koordinatorka, protoze pak se to zvrhne jen v takovy pokec nebo hadku a nic se nevyresi. tak to vidim ja…take me zajima jestli to nekdo vidi jinak.

bublinek
Kelišová 5341 příspěvků 03.02.19 17:29

Dneska náhodou jsem zahlédla, dokoukam na i vysílání

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 03.02.19 18:41

@Zuziky já to teď zkoukla ze záznamu a nestacim se divit… to bylo šílené… ten chlap mi přišel jako totální introvert, který se přizpůsoboval te svoji krasotine. To, ze nejsou schopni používat antikoncepci je katastrofa a příběh prvních dvou děti, ze to druhé měla s tchanem… šílené… vím, ze rodiče si člověk nevybírá a asi to ani jeden z nich neměl jednoduché, ale kdo neměl blbé dětství? Já měla priserne a ze bych si takhle zadelavala jedno ditko za druhým, to fakt ne. Je mi z toho až smutno, protože je mi těch děti líto. Vlastně i trosku toho chlapa, i když mi přišel teda jako ocas…

bosackamb
Kecalka 143 příspěvků 04.02.19 00:31

Děkuju za zajímavý tip. Tyhle dokumenty mám ráda.
V podstatě jsou ty rodinné konference neúčinné. Souhlasím s @Teresa.p ,že by tam měla ta koordinátorka být u toho sezení a trochu to vést. Když se ty lidi nedokázali domluvit celé roky, tak teď jim to asi najednou nepůjde. Zkoukla jsem 5 dílů najednou a ani jeden nedopadl dobře. Chudáci děti.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 08:21

Celá rodinná konference mi přijde na nic.Proč komunikovat s někým, kdo mi celý život škodí, s kým mi není dobře? Například v posledním díle - k čemu mi je dobrý děda, který má IQ tykve, vyjadřovací schopnosti takové, že TV musí přidat titulky, žije sám pro sebe a dceru snad ani neměl doopravdy nikdy rád. Byla bych ráda, že jsem se od něj odstřihla a ne ho ještě zapojovat a představovat dětem. Nelíbí se mi to.

Fonty
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 11:40

@Zuziky děkuju za typ. Mám ráda tyhle dokumenty. Až dnes děti usnou tak se chystám minimálně jeden díl shlédnout !

Runina
Povídálka 27 příspěvků 04.02.19 13:26

Právě na to koukám a nestačím se divit 8o To snad ani není možný, že si pořád můžou dělat další a další děti, úplně bez výčitek 8o A jinak lžou jak když tiskne podle mě u všeho toho obhajování se :pocitac:

Fonty
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 22:54

Teda ta poslední rodina hrůza. Matka 25 let, sedm dětí…já si teda nejsem jistá že rodina je nejvíc a ty konference mi přijdou zvláštní :nevim: u scény kdy se rodiče setkali s holčičkou kterou měla pěstounka jsem měla nakrajicku, vždyť se jich ta malá bála a to samí ti chlapecci, táta je pro ně pán. Je to srdcervoucí

Marek_04
Kecalka 202 příspěvků 05.02.19 08:01

Srcdervouci je, ze tu socku uz nesterilizovali. 7 decek, na kazde z nich platime, ji a jejiho stareho zivime taky a oni jsou schopni jen pichat a plodit deti, o ktere se neumi starat.

toho jejiho dementa bych zavrel na šachtu a at maka. Nechapu, ze nekdo vubec tratil cas konferenci s takovyma lidma, je jasne, ze kazdy, kdo ma v hlave alespon trochu, by jim ty decka nikdy nedal zpet

Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 07.02.19 09:09

@Zuziky ty příběhy, samé lepší.. té první bych odebrala i tu malou, tu manipulátorku bych propleskla, romy donutila používat kondomy a tu poslední bych sterilizovala už po prvním porodu :poblion:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 07.02.19 09:15
@Fonty píše:
@Zuziky děkuju za typ. Mám ráda tyhle dokumenty. Až dnes děti usnou tak se chystám minimálně jeden díl shlédnout !

nemáš tip i na další dokumenty?? viděla jsem jich hodně, ale určitě ne všechny

Fonty
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 09:51
@Kaileee píše:
nemáš tip i na další dokumenty?? viděla jsem jich hodně, ale určitě ne všechny

Bohužel, já ty názvy zapomínám ale taky bych uvítala. Jediný co mi utkvělo bylo čtyři v tom. To jsem děsně zrala :)

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16830 příspěvků 07.02.19 10:34

jen v rychlosti, nejak nic nestiham :D
z tech novych dokumentu se mi libi Uzamceny svet, vcera byl treti dil https://www.ceskatelevize.cz/…amceny-svet/

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >