Rodina manžela mě po rozvodu zavrhla

114
15.7.20 22:38

Rodina manžela mě po rozvodu zavrhla

Před půl rokem jsem se rozvedla s manželem - ze vztahu jsem odešla pro dlouhodobý psychický teror z jeho strany. Máme devítiletého syna, který je ve střídavé péči. Za doby manželství jsem s jeho rodinou vycházela velmi dobře, měla jsem je všechny ráda, má sestry a bráchu. Určitě jsem nečekala, že budou styky po rozvodu zachovány, tak jak byly dřív nebo že mě budou někam zvát. Ale nečekala jsem, že mě úplně odvrhnou, jak se stalo. Exmanžel mě asi v rámci své rodiny dost pomluvil, jiné vysvětlení pro jejich chování nemám. Strašně moc mě to bolí. Vím, že se s tím asi nedá nic dělat. Byl jste někdo v podobné situaci? Co jste dělali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17445
15.7.20 22:48

Zkus tomu dat cas, me rodice meho ex po rozchodu ani nepozdravili, s odstupem casu uz aspon prohodime par vet, co je noveho atak. Jako driv to nebude, ale az si to trochu sedne, tak to treba bude lepsi. Nebo taky ne, treba rodice meho otce se uplne odstrihli, kdyz se nasi rozvedli, ani o nas vnoucata nemeli zajem, uz je to přes 10 let a necekam, ze je este nekdy uvidim 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22068
15.7.20 22:48

Ano, samozřejmě. Ex-manžel me pomluvil nejen u rodiny, ale i u vsech spolecnych pratel a v praci. Zustalo mi par kamaradek. Ze bych se zrovna z toho hroutila, to me ani nenapadlo :nevim: vadi mi otevrene projevy nepratelstvi, jinak jsem neobchazela vsechny a nevykladala svou pravdu :nevim: zkus se nad to povznest. Me by treba vadilo, kdyby se ma rodina s nim vybavovala, udelal mnoho zlého a ja bych to brala jako prolomeni loajality :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
15.7.20 22:59

@Lurin Klasika.Psychický teror a zbabělec. Blbeček, který ani neumí přiznat, že svým chováním by dokázal ženu přivést do blázince nebo na protialkoholní. Samozřejmě. A ještě pomluví partnerku u celé rodiny, jaká je to vlastně hloupá slepice, že si od páníčka dovolila odejít. Nic jiného od něj ani nečekej a vůbec se nesnaž obnovit vztahy. Když jsou tak hloupí, že uvěří a nemají svůj názor, nestojí ani za pozdravení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
15.7.20 23:01

Já jsem to teď zjistila, tak mě to zasáhlo. Protože za doby manželství byli ke mě hodně přátelští, stýkali jsme se pravidelně. A teď pravý opak - „už mi nevolej“. Nikdy jsme jim nic zlého neudělala. S mým dítětem se stýkají přes manžela, ale já už do rodiny nepatřím. Vím, že se s tím budu muset vyrovnat. Trochu mi vadí, že si o mě myslí, že jsem taková, jako mě ex vylíčil, i když to není pravda. Máma mě ale řekla, že stejně vždycky budou věřit jemu a že nemá cenu něco osvětlovat. Jak jsi PK psala o tom prolomení loajality - možná to tedy oni taky berou tak, že já (v jejich očích) dělám zlo, tak přeci se se mnou nebudou bavit nebo mi pomáhat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
15.7.20 23:10
@smutny klaun2 píše:
@Lurin Klasika.Psychický teror a zbabělec. Blbeček, který ani neumí přiznat, že svým chováním by dokázal ženu přivést do blázince nebo na protialkoholní. Samozřejmě. A ještě pomluví partnerku u celé rodiny, jaká je to vlastně hloupá slepice, že si od páníčka dovolila odejít. Nic jiného od něj ani nečekej a vůbec se nesnaž obnovit vztahy. Když jsou tak hloupí, že uvěří a nemají svůj názor, nestojí ani za pozdravení.

Jeho rodina mého ex nezná z té stránky, co já. Všichni si myslí, že je strašně hodný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1274
15.7.20 23:17

Ja myslim, ze pokud jsou inteligentni, maji svuj nazor a znaji jeho a tebe. Tak jestli si delaji obrazel podle par jeho povidani a ne podle sebe, tak urcite jejich chovani pred tim nebylo uprimne a jsi jim ukradena. Neresil bych to, ale nemstil bych se. Nechal bych jim dvere otevrene. Treba se chyti za nos.
(Samozrejme za predpokladu, ze je to tak, jak pises.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
15.7.20 23:27

Já jim určitě dveře zavírat nebudu, ale nemyslím si, že by stáli o nějaké kontakty se mnou. Ex je bude sytit dalšími pomluvami. A jak jsem psala, ex znají jen zkresleně. Je skvělý herec, člověk dvou tváří. Oni znají jen tu tvář „nejhodnějšího člověka široko daleko“. I přes to, že jsem jim během manželství občas řekla o věcech, které tomu odporují. Děkuji za všechny příspěvky. Je to bolest ze ztráty, vím, že to k tomu patří a že to musí přebolet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 23:30

Jj, to znám moc dobře, ex tchýni jsem neviděla skoro 4 roky. Když k nim vezu děti, mluvím jen s tchánem, max pár vět. Švagrovci dřív ani nepozdravili, teď už aspoň pozdraví. Neudělala jsem nikomu nic, rozvod chtěl manžel, aby mohl žít svůj život. Nicméně evidentně jim to podal jinak. Ano, taky mě to trápilo, na druhou stranu, když jsou tak omezení a odstřihnou člověka, co bych jejich rodina 15let, bez mrknutí oka, tak nestojí za jedinou slzu. Kašli na ně..

• Nahlásit
  • Citovat
114
15.7.20 23:35

Díky, doufám, že k tomuhle postoji taky dospěju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 23:45
@Lurin píše:
Díky, doufám, že k tomuhle postoji taky dospěju.

Asi tě to neutěší, ale pořád lepší, než kdyby s ex držela tvoje rodina.
Můj ex byl to samé a moje máma stojí pořád při něm. A to jeho extempore párkrát viděla. Vůbec nechápe, že a proč mi to vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.7.20 05:11

Mě zavrhla část mojí rodiny, protože jsem se zastala bratrancovy ex, protože o ní její už bývala tchyně vykládala lži.
Přitom kdyby říkala pravdu, tak má munice taky dost, ale to jí evidentně nestačilo.
Neuklízí, nevaří, nevhodně (ne)vychovává dítě…To byly všechno jen hloupé řeči.
Určitě byc nic neosvětlovala, to fakt nemá cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.7.20 07:41

U nás podobné, akorat tchyne nema zajem ani o deti. Predtim mela. Nikdo to nechapal. Uz je to 5 let a nic se nezmenilo. Asi je zas tak rada nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
28965
16.7.20 07:49

Je to logické. Je to jeho rodina, stojí na jeho straně. A tak to má být, ne? Nelákala bych to přes koleno. Až se emoce uklidní, uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
16.7.20 07:51
@Lurin píše:
Jeho rodina mého ex nezná z té stránky, co já. Všichni si myslí, že je strašně hodný.

Samozřejmě. Tito lidé jsou nejlepšími herci-čti šašky-a manipulátory. On NIKDY nepřenese přes své ego to, že od něho odejde partnerka.Jen je mi divné, proč se v tom tak moc pitváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama