Rodina mě zavrhne kvůli mému rozhodnutí

Anonymní
29.4.20 19:13

Rodina mě zavrhne kvůli mému rozhodnutí

Dobrý večer dnes dotaz trosku jiný a spíše si o tom potřebuji s někým popovidat. :roll: 3 roky zpět jsem poznala Momentálně meho ex přítele. Ve zkratce bych nejspíš chtěla říct ze v našem vztahu docházelo k italské domácnosti, udělali jsme si nějaké dluhy, bohužel v tom ze začátku byli i víkendové drogy které v dnešní době bere opravdu Skoro každý… no a samozřejmě tip sport… chyby byly i na mé straně bohužel po dvou letech jsem to utla… pritel po našem rozchodu si našel doktora vyřešil hazard začal chodit na hory a dnes funguje úplně jinak… lidé se mění a vidí to i mě okolí i jeho rodina… a my se stále milujeme ani jeden jsme si nikoho nenašli… protože to nejde vycházíme spolu opravdu skvěle jako nejlepší kamarádi… Problém je v tom ze má rodina ho nesnáší a absolutně by ho zavrhla a mě vydědila… moje matka je totiž general a neustále mi keca do života.. co si budeme je to mama ale zachází to do extrému Tím ze už i vyhrožuje… no můj dotaz tedy zni je tady nějaká z vás která se rozhodla pro přítele a na svou rodinu nebrala ohledy? A nelituje? Nebo klidně i lituje? Rodina přítele nas dva nikdy neodsoudila… miluju ho ale rozhodnutí vzdát se své rodiny a udělat jim obrovskou ránu Mě děsí… :nevim: podotýkám ze on to po mě nechce říká ze by si to vyčítal kdybych se kvůli nej vzdala rodiny… je to má volba.. takže za každý vás příběh či radu budu neskutečné rada :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15578
29.4.20 19:17

Rozhodnutí je na tobě. Ale podle popisu se rodině nedivím. A drogy fakt nebere skoro každý. To asi žiješ v jiném světě. A co ty, ty ses taky polepšila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13207
29.4.20 19:17

Víkendové drogy opravdu nebere skoro každý…já jsem si teda vždycky celkem dělala, co jsem sama uznala za vhodné a bylo mi jedno, co si o tom kdo myslí…takže pokud by rodina neakceptovala mého muže, nedalo by se nic dělat. Ale já jsem nikdy nebrala drogy, nedělala dluhy atd…možná právě proto se o tebe rodina bojí, že do toho spadneš zpátky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6007
29.4.20 19:20

Ne, drogy v dnešní době opravdu skoro každej nebere :roll: Co to je sakra za žvást.
Dělej si co chceš, je to tvůj život. Tvoje mamka by ti do toho kecat neměla. Ale vydědit tě, to měla udělat už dávno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
29.4.20 19:23

Tak za prvé. Opravdu drogy ani o víkendu nebere skoro každý, to zijes v jiném světě. A teď k tvé mámě. Já měla extchana generala, nic a nikdo pro jeho syna nebyl dost dobrý (on si to ani nepřeje). A s exem se to má tak, že ve svých 40ti stále žije s rodiči a jeho denní rozvrh se řídí podle táty, i dceru si bere podle toho, jak mu to doma dovolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16045
29.4.20 19:24

Ne drogy fakt nebere kazdy, a s timhle přístupem se nedivim, ze od tebe rodina dava ruce pryč. Dělej si co chces, ale nejspis toho budes jednou litovat az z vikendovych drog bude kazdodenni zavyslost a budes mit jednu exekuci za druhou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49772
29.4.20 19:26

To si musíš sama říct co je pro Tebe důležité ;). Já to udělala a nelituji. Ale já doma zašívala celé dětství fyzický i psychický teror takže to byla jediná možnost odejít. Nakonec jsem dostala na výběr, buď oni a můžu být u nich v baráku pořád a nebo at vypadnu. nečekali že půjdu :mrgreen:, manžel v té době ještě student, já první práci tak nečekali že odejdu :lol: Ale u nás v rodině bylo vše špatně, takže to rozhodnutí bylo velice jednoduché a rychlé :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4728
29.4.20 19:27

Kolik vám je? Zajímalo by mě, v jaké věkové kategorii bere drogy o víkendu fakt každý, jestli o něco nepřicházím :mrgreen: Nevím, do jaké míry je nebo není tvá matka skutečně generál, co musí řídit tvůj život, ale já bych se taky bála, že dcera zajede se starým známým i do starých známých kolejí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33955
29.4.20 19:35

Drogy a tipsport fakt ne:).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
29.4.20 19:36

Měla jsem ex, který mě mlátil… Vedela o tom celá rodina. Tak jak ho docela měli rádi, tak už jim tak sympatický potom nebyl. Několikrát jsme se rozešli. Dokonce jsme spolu už i bydleli a já se odstěhovala k mamce, když to vygradovalo do extrému. Hodně jsem se tím trápila, protože jsem ho i přes to všechno milovala. Podle toho, jak za mnou chodil s kytkama a prosikama jsem myslela, že i on mě. Mamka mi pořád říkala, že doufá, že se k němu nevrátím. No já se k němu vrátila. Samozřejmě radost z toho vůbec neměla, ale na druhou stranu mi řekla, že pokud jsem šťastná já je i ona. A že pokud mě ještě jednou uhodi tak ať si ji nepřeje. Dnes už spolu nejsme. Byla chyba se vracet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3216
29.4.20 19:40

Neznáme tvou matku. Ale z pozice matky bych asi taky byla generál, kdyby si moje dcera znovu začala s týpkem, se kterým dříve víkendově fetovala, krom této závislosti spolu s ním provozovala hazard, zadlužila se a občas se s ním doma po italsku porvala/seřvala (umíš si představit, jak moc v době, kdy se toto dělo, musela tvoje rodina trpět?). Vlastně jak nad tím tak přemýšlím, tak bych takové dceři dala najevo úplně to stejné, co dale najevo tvoje rodina tobě - s tím rozdílem, že ty bys byla vítána vždycky, ale tvůj partner ne. Věřím v to, že se lidé dokáží změnit, ale z tvého projevu je jasné, že na celou tu situaci nemáš úplně zdravý náhled - viz ta bagatelizace drog. Ty opravdu ani dnes nebere skoro každý. Tudíž úplně nevím, jak bych si jako matka mohla být jistá tím, že vidíš v reálném světle svého přítele. Pověz mi, jak dlouho je to, co přítel „funguje úplně jinak“? Jak dlouho se takhle drží? To v pohledu rodiny určitě taky hraje roli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
29.4.20 19:44

No mě by taky zajímalo v jaké společnosti se to pohybuješ, že drogy bere skoro každý 8o já znám jen jednoho člověka a teda, že by měl nějaký super život :? Jinak ono záleží jestli je tvá matka opravdu generál, nebo ji tak nazýváš jen proto, že nesouhlasí s tvým brání drog, dluhama a italskou domácnosti. Tohle fakt matka u sveho dítěte nebude podporovat, i kdyby bylo sebevíc tolerantní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24736
29.4.20 19:44
@Anonymní píše:
Dobrý večer dnes dotaz trosku jiný a spíše si o tom potřebuji s někým popovidat. :roll: 3 roky zpět jsem poznala Momentálně meho ex přítele. Ve zkratce bych nejspíš chtěla říct ze v našem vztahu docházelo k italské domácnosti, udělali jsme si nějaké dluhy, bohužel v tom ze začátku byli i víkendové drogy které v dnešní době bere opravdu Skoro každý… no a samozřejmě tip sport… chyby byly i na mé straně bohužel po dvou letech jsem to utla… pritel po našem rozchodu si našel doktora vyřešil hazard začal chodit na hory a dnes funguje úplně jinak… lidé se mění a vidí to i mě okolí i jeho rodina… a my se stále milujeme ani jeden jsme si nikoho nenašli… protože to nejde vycházíme spolu opravdu skvěle jako nejlepší kamarádi… Problém je v tom ze má rodina ho nesnáší a absolutně by ho zavrhla a mě vydědila… moje matka je totiž general a neustále mi keca do života.. co si budeme je to mama ale zachází to do extrému Tím ze už i vyhrožuje… no můj dotaz tedy zni je tady nějaká z vás která se rozhodla pro přítele a na svou rodinu nebrala ohledy? A nelituje? Nebo klidně i lituje? Rodina přítele nas dva nikdy neodsoudila… miluju ho ale rozhodnutí vzdát se své rodiny a udělat jim obrovskou ránu Mě děsí… :nevim: podotýkám ze on to po mě nechce říká ze by si to vyčítal kdybych se kvůli nej vzdala rodiny… je to má volba.. takže za každý vás příběh či radu budu neskutečné rada :srdce:

Feťáka bych nechtěla. Ale ty jsi v tom jela taky, tak jste si kvit. Rozhodnutí je na tobě, jsi velká holka. Třeba když rodiče uvidí, že se oba chováte dospěle a zodpovědně, názor změní. A v dnešní době fakt nebere drogy skoro každý. Možná v Chánově nebo někde… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12977
29.4.20 19:51

Takže tvůj přítel šel do sebe, léčí se a změnil se a ty jsi pořád stejně polámaná a patologická a nezralá jako na začátku celého průšvihu?

Já myslím že ono to dopadne tak, že pokud na sobě opravdu zapracoval, tak si najde nějakou daleko příčetnější a pro život použitelnější holku, než si ty.

Dokud nezačneš přijámat zodpovědnost za svůj život a svoje průsery, nepřestaneš je házet na matku a vést kecy jako „drogy bere každý“, za tipsport má dluhy každý a podobné kecy, tak prostě budeš ta toxická partnerka, které se každý léčený závislá musí dříve či později zbavit.

To chceš?

Vyndej si hlavu z řitě a začni řešit svoje problémy.

Protože jinak svého přítele stáhneš zpátky do závislosti. Ano - teď momentálě ty jsi ten problematický prvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6016
29.4.20 19:55
@Ou píše:
Protože jinak svého přítele stáhneš zpátky do závislosti. Ano - teď momentálě ty jsi ten problematický prvek.

Hodně překvapivý závěr, ale něco na tom bude! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama