Rodina nemá ráda mého přítele

Anonymní
18.5.20 22:36

Rodina nemá ráda mého přítele

Dobrý večer. Už tři roky mám přítele. Má rodina ho ale od začátku nemá ráda. Vadí jim hlavně to, že je cizinec a taky to, že je starší. Mně je devatenáct a jemu je devětatřicet. Přítel je jak tady, tak v zahraničí, kde má firmu. Je to občas hodně těžké, hlavně když tam musí zůstat delší dobu. Naštěstí zůstal tady, ještě než se zavřeli hranice, takže ho mám doma. Až se to ale zase vrátí do normálu, tak mi zase začne často mizet pryč. Řekl mi, že ho tohle pendlování mezi mnou a prací už nebaví a že by byl rád, kdybychom žili spolu tam. Já proti tomu nic nemám, za rodinou a přáteli bych měla možnost jezdit často a jinak by mi tam nic nechybělo. Problém je ale v tom, že má rodina přítele nikdy nepřijala a potom co jim řeknu, že se chci od nich odstěhovat pryč a navíc do ciziny, tak to nezkousnou a bude zle. Nevím jak jim to podat a jak je na to připravit. Jak byste to udělaly Vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

474
18.5.20 22:38

Máš 39 letého přítele doma? Jako jste všichni pohromadě s rodiči v domě? Bytě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
18.5.20 22:40

V 19 bych se ke ctyricatnikovi rozhodně nastěhovala, kor v 19 letech a raději dodělala školu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 22:41
@FraDeu píše:
Máš 39 letého přítele doma? Jako jste všichni pohromadě s rodiči v domě? Bytě?

Jako doma v Čechách. Nežijeme spolu, ale trávím u něj většinu času.

• Nahlásit
  • Citovat
1434
18.5.20 22:45

Já bych to měla celkem na háku. Mě zas nesnáší partnerova matka. A máme 5 let skvělýho vztahu. Domluvili jsme si určitá pravidla, navykli si na nějaký režim a bylo to. Všichni máme klid :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14509
18.5.20 22:46

Takže tě v šestnácti letech pigloval šestatřicetiletej chlap a ty se divíš, že ho rodina nepřijala? 8o To fakt není normální. Do takovýho věkovýho rozdílu bych nešla ani s čechem, natož abych se za ním stěhovala do ciziny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
18.5.20 22:49

Promiň, rodičům se moc nedivím. Neříkám, že vám to nemůže vyjít, ale mít o dvacet let staršího… No nevim, nevím. Jsi hrozně mladá. Dovedeš si vás představit za 20let? Holka, laska je sice krásná, ale být tebou zůstanu v Čechách, studuji a malinko si užijí život :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3164
18.5.20 22:51
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Už tři roky mám přítele. Má rodina ho ale od začátku nemá ráda. Vadí jim hlavně to, že je cizinec a taky to, že je starší. Mně je devatenáct a jemu je devětatřicet. Přítel je jak tady, tak v zahraničí, kde má firmu. Je to občas hodně těžké, hlavně když tam musí zůstat delší dobu. Naštěstí zůstal tady, ještě než se zavřeli hranice, takže ho mám doma. Až se to ale zase vrátí do normálu, tak mi zase začne často mizet pryč. Řekl mi, že ho tohle pendlování mezi mnou a prací už nebaví a že by byl rád, kdybychom žili spolu tam. Já proti tomu nic nemám, za rodinou a přáteli bych měla možnost jezdit často a jinak by mi tam nic nechybělo. Problém je ale v tom, že má rodina přítele nikdy nepřijala a potom co jim řeknu, že se chci od nich odstěhovat pryč a navíc do ciziny, tak to nezkousnou a bude zle. Nevím jak jim to podat a jak je na to připravit. Jak byste to udělaly Vy?

Vubec se jim nedivim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7989
18.5.20 22:59

Tak důležité je, co je to za cizince… Přivést mi v dnešní době dcera domu nějakého opáleného Afričana, tak do vzduchu neskáču, leda tak vzteky. A mohl by mit firmy tři. Věkový rozdíl je v tvém věku dost velký, ale za deset let už to nikomu tolik nepřipadne. Mně je 31,manželovi 47. Taky jsem za ním odešla do ciziny. Jsme úplně normální rodina, máme dvě malé děti a rozumíme si super. Ale prostě jsem si těch 10 let předtím odblbla, což tobě bude chybět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
18.5.20 23:00

...

…a ještě napiš, že ten obšourník je nějaký čmoud. Nejlíp německý turek, nebo francouzský arab. To rodiče musejí vrnět :pocitac: blahem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1434
18.5.20 23:05

Vy jste fakt šílený 8o :lol:. Buď v klidu, zakladatelko, nikdo nemůže vědět, jaký je. Možná je to nějaký idiot, možná super chlap. A možná to i Ty sama zjistíš až za pár let. A jinak ta hodnocení na základu věku - moje dvě sestřenky si našly v 17/18 též o skoro 20 let starší partnery a 20 let uz s nimi skoro jsou :mrgreen:. Jinak mám takových příkladů kolem sebe více :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24278
18.5.20 23:24

Tak nedivim se, jednak by mohl byt tvuj otec klidne a jednak pigloval v dospelem veku jeste mladou zabku.Uz je ti 19,balit kufry muzes.ALE i kdyz to slyset nechces, vekovy rozdil vas stejne dobehne.

Vis, vybrat si musis ty sama, prece ti cizi zensky na internetu nemuzou rikat, co mas se svym zivotem delat.Mas dospeleho pritele, chces byt dospela,18 ti bylo, jsou to tve dvere dospelosti, pred kteryma stojis. Jednou, treba az ti bude taky 40,tak rodice pochopis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 23:45
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Už tři roky mám přítele. Má rodina ho ale od začátku nemá ráda. Vadí jim hlavně to, že je cizinec a taky to, že je starší. Mně je devatenáct a jemu je devětatřicet. Přítel je jak tady, tak v zahraničí, kde má firmu. Je to občas hodně těžké, hlavně když tam musí zůstat delší dobu. Naštěstí zůstal tady, ještě než se zavřeli hranice, takže ho mám doma. Až se to ale zase vrátí do normálu, tak mi zase začne často mizet pryč. Řekl mi, že ho tohle pendlování mezi mnou a prací už nebaví a že by byl rád, kdybychom žili spolu tam. Já proti tomu nic nemám, za rodinou a přáteli bych měla možnost jezdit často a jinak by mi tam nic nechybělo. Problém je ale v tom, že má rodina přítele nikdy nepřijala a potom co jim řeknu, že se chci od nich odstěhovat pryč a navíc do ciziny, tak to nezkousnou a bude zle. Nevím jak jim to podat a jak je na to připravit. Jak byste to udělaly Vy?

A jseš si jistá, že o něm víš všechno? Má už děti? Co budeš v té cizině dělat ty? Pracovat? Kde? Nebo budeš žena v domácnosti?…Tak tohle můžou být otázky, které si položí tvoji rodiče a ty bys měla taky…

Já měla v 19 taky o dost staršího přítele cizince (cca 32), naši z toho asi taky museli být na prášky… A teď když mi je přes 30 a mám děti s úplně nekým jiným, je úplně chápu…

Bože já byla tak naivní… ale je to zkušenost a třeba u vás to bude jinak…mě do toho rodiče moc nekecali, ale přece jen jsem dostala jednu radu od mámy a to abych si proboha nepořizovala děti ve 20… a já se radou řídila a jsem za to moc ráda

• Nahlásit
  • Citovat
26
19.5.20 09:02

Rodina asi tuší, že z toho nic nekouká. A už se „těší“, až za pár let přilezeš bez koruny s prosíkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.20 09:31

Rodičům se nedivím. Jsi naivní mladá holka bez zkušeností. Chlap ti imponuje a ty seš z něj poprděná. Jen jeď, nabij si hubu, každý si na to musí přijít sám. Jen proboha neotěhotni 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama