Rodina nepřijede na oslavu narozenin

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 15.10.14 19:02
rodina nepřijde na oslavu narozenin

Potřebuju slyšet váš názor, jak byste se zachovaly. Na sobotu máme naplánovou oslavu synovo druhých narozenin, vždycky se na narozeniny sejdeme celá rodina, tedy moje rodina, sourozenci a rodiče. Jenže letos je brácha v anglii což je mi jasné, že kvůli klukovi sem nepoletí, ségra má pár týdnů po porodu z toho důvodu návštěvu u nás také odmítla prý nemůže s malým miminkem nikde cestovat a dnes mi odmítli i rodiče, že je venku ještě hezky tak využijí pěkného počasí k práci na zahradě. Jsem naštvaná, snažím se a plánuji, všichni to vědí měsíc dopředu a nakonec pár dní předem odmítnou. Navíc podle mě z naprosto blbých důvodů. Ve finále mi mamka řekla že kluk je stejně ještě malej a ani neví že má narozeniny tak to je úplně zbytečné něco pořádat. Vůbec nechápe proč mi něco vadí, ale já prostě mám pocit že mám právo být zklamaná, naštvaná. Co myslíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 15.10.14 19:05

Pozvání přece není povinnost. Neřeš kraviny, oslav to s klukem posvém a je to.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22867 příspěvků 15.10.14 19:07

Bylo by mi to lito. Co druha babička s dědou? Třeba se vaši chytnou za nos.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 15.10.14 19:07
@bambooska píše:
Pozvání přece není povinnost. Neřeš kraviny, oslav to s klukem posvém a je to.

jasně já to blbě napsala ono to nebylo jen pozvání, my jsme byli domluvení že oslava bude tuto sobotu a oni s tím souhlasili a řekli mi že přijdou, na základě toho jsem objednávala chlebíčky, dort atd. to až dnes se to změnilo, ale jo souhlasím s tím že je to kravina, jen mě to prostě naštvalo

Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 6 inzerátů 15.10.14 19:07

Tak to tě chápu, také by mě mrzelo, kdyby rodiče nepřišli. :( A důvod, že budou pracovat na zahradě :!

evill
Závislačka 3775 příspěvků 15.10.14 19:07

Rodice by se meli na chvili za vnukem stavit. Sourozence chapu a taky bych na jejich miste odmitla. Z anglie bych nejela a s par tydenim miminem na podzim na oslavu do uzavreneho prostoru asi tez ne.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 15.10.14 19:07
@Bábrdl píše:
Bylo by mi to lito. Co druha babička s dědou? Třeba se vaši chytnou za nos.

my právě jinou rodinu nemáme

Malaga
Nadpozemská drbna 25343 příspěvků 15.10.14 19:08

Chápu, že jsi naštvaná. Asi bych sbalila rodinu, dárky a dort a jela bych za rodičema aspoň na kafe s tím dortem. Udělala pár fotek a snažila se chovat neutrálně a ne uraženě a naštvaně. Jsou to narozeniny tvého synka, asi si z nich fakt nic pamatovat nebude, ale budou tu ty fotky, že je trávil i s babičkou a dědou a to bude jejich prostřednictvím vzpomínka na oslavu jeho 2. narozenin.

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 15.10.14 19:09
@Malaga píše:
Chápu, že jsi naštvaná. Asi bych sbalila rodinu, dárky a dort a jela bych za rodičema aspoň na kafe s tím dortem. Udělala pár fotek a snažila se chovat neutrálně a ne uraženě a naštvaně. Jsou to narozeniny tvého synka, asi si z nich fakt nic pamatovat nebude, ale budou tu ty fotky, že je trávil i s babičkou a dědou a to bude jejich prostřednictvím vzpomínka na oslavu jeho 2. narozenin.

dobrý nápad, bohužel já neřídím takže pro mě nepoužitelný

Petra Z
Hvězda diskuse 52496 příspěvků 15.10.14 19:12

@anickadomnik a nemáš kamarádky se stejně starými dětmi???
Pozvi je…a bude veselo a maly si to užije :D

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 15.10.14 19:12

@anickadomnik Mně by to nevadilo..Taky si myslím, že z toho ještě moc nemá-hlavně že budou dárky a prostě bychom si to užili ve třech..

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 15.10.14 19:14
@anickadomnik píše:
jasně já to blbě napsala ono to nebylo jen pozvání, my jsme byli domluvení že oslava bude tuto sobotu a oni s tím souhlasili a řekli mi že přijdou, na základě toho jsem objednávala chlebíčky, dort atd. to až dnes se to změnilo, ale jo souhlasím s tím že je to kravina, jen mě to prostě naštvalo

No tak to je ovšem jiná..to by sem naštvaná trošku byla a taky bych to mámě řekla..a pak bych snědla všechny chlebíčky.. :D

Lerista
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 15.10.14 19:17

Tak pozvi kamarádky s dětmi a udělejte dětskou party. Druhé narozeniny si ještě pamatovat nebude. My měli druhé narozeniny 2×. Bydlíme od prarodičů daleko, tak jednou to bylo u nás doma a jednou u nich o týden později.

kadlina
Neúnavná pisatelka 17362 příspěvků 15.10.14 19:17

Brácha bez diskuze, ségru chápu, já bych také nejela a jestli je to její první, tak si dost možná při slibování neuvědomila nemoce nebo složitost návštěvy.
Rodiče by mě mrzeli. Moji mají taky spoustu práce, ale vždycky příjdou aspoň na chvilku navečer. Vždyť teď je v půl 7 tma, tak to už budou těžko něco dělat. Příště holt synovi naplánuj oslavu s kamarády a rodiče, jestli se budou hlásit, tak ať udělají oslavu vnoučkovi u nich ;)

Uju
Kelišová 6623 příspěvků 15.10.14 19:18

No, bratra chápu, ségru vesměs taky, čerstvá mimina se mají pokud možno stranit dětskému kolektivu, navíc možná se necítít na cestování. Ale teda od rodičů by mne to hodně mrzelo, no, ale jsou horší věci, tak si nenech kazit náladu ať si kutěj co potřebují a vy narozky řádně oslavte :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >