Rodina se zlobí za termín naší svatby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.04.18 08:01
Rodina se zlobi za termin nasi svatby

Ahoj holky. Vybrali jsme si s pritelem termin svatby, jiz mame fotgrafku, catering, misto, pani co bude licit a cesat. Rodine jsme termin oznamili, vse ok, kazdy souhlasil a jak se vsichni tesi. No a par dni na to prisla moje segra s tim, ze mozna bude mit v ten den promoci (jiz druhou). Nevi presne, muze to byt v rozpeti 5ti dnu a presny den se dozvi az v cervnu. Svatbu planujeme na srpen. Sestra s mamou na me tlaci at termin presunu. Segra si mysli ze je mi jeji promoce jedno coz neni. Jsem na ni hrda ale tohle me mrzi a nevim ted co s tim :nevim: :( navic uz ted ma vetsina z nasich dodavatelu plno a kdo vi jestli bych jeste nejaky novy termin nasla..
Co byste delaly vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 10.04.18 08:03

Asi bych nechala datum, přeci jen měnit datum svatby takto narychlo, kdy už většina dodavatelů nemá místo je celkem problém. Není jisté, že to bude ten stejný den, třeba se to mine.

Limi123
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 10.04.18 08:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Vybrali jsme si s pritelem termin svatby, jiz mame fotgrafku, catering, misto, pani co bude licit a cesat. Rodine jsme termin oznamili, vse ok, kazdy souhlasil a jak se vsichni tesi. No a par dni na to prisla moje segra s tim, ze mozna bude mit v ten den promoci (jiz druhou). Nevi presne, muze to byt v rozpeti 5ti dnu a presny den se dozvi az v cervnu. Svatbu planujeme na srpen. Sestra s mamou na me tlaci at termin presunu. Segra si mysli ze je mi jeji promoce jedno coz neni. Jsem na ni hrda ale tohle me mrzi a nevim ted co s tim :nevim: :( navic uz ted ma vetsina z nasich dodavatelu plno a kdo vi jestli bych jeste nejaky novy termin nasla..
Co byste delaly vy?

Poprosila bych sestru, at pripadne promoci presune na jiny den. Promoci bude vice, takze je mozne, aby sla jiny den, jen by nebyla se svym oborem. U nas na promoci takhle take par lidi bylo z jineho oboru na nahradnim terminu.

Aspera
Neúnavná pisatelka 19724 příspěvků 10.04.18 08:05

Osobně bych druhou promoci neřešila. Jako být první, tak asi budu přemýšlet o tom dát to jinam, ale takto. Sama vím co to je další studium a tam už se na to tak moc nehraje a člověk to bere jinak než poprvé.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.04.18 08:08

Termín bych si ponechala. Je to už všechno rozjeté a nakonec se se sestrou můžete shodnout.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8227 příspěvků 10.04.18 08:08

Promoce je stejne nuda :) navíc muze jít v jiném termínu. Svatbu bych nechala

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 10.04.18 08:15

Ja bych si svuj termin svatby rozhodně nechala, jak pisou holky, promoce se da take přesunout a rozhodně je s tim min „prace“. Navic neni ještě jiste, že to bude v ten den. :palec:

Anonymní  10.04.18 08:20

Aaaa dekuju holky ani nevite jak jste me neuveritelne podporily. Jen me boli jak je to ted doma. Mama nadava ze jsem zla ze ji nutim rozhodnout se kam pujde, teta mi volala ze jsem sobec ze si to mam presunout… segra se zlobi. Je mi z toho smutno a desne me stve jak mi kazi tu radost z toho. Ale dekuju za nazory. Opravdu to menit nebudu.

RibelleA
Povídálka 12 příspěvků 10.04.18 08:21

Svatba je vas velky den a dost dulezity…a opravdu DULEZITEJSI jak promoce(ta muze byt x krat za život, ale svatba je jen jedna)…Nehledte na nikoho jen na sebe! Tohle je vas deb a rodina by naopak mela byt pri vas pokud vas miluji a preji vam to! BOZE VZDYT JE TO SVATBA :dance: :srdce:

ÁjaMil
Kecalka 167 příspěvků 10.04.18 08:23

@Limi123
Tyyyjo to jsem vubec netusila ze se to takhle da udelat.

Příspěvek upraven 10.04.18 v 08:24

Sasexka
Stálice 99 příspěvků 10.04.18 08:23

A AŽ BUDEŠ RODIT, TAK SÉGRA BUDE MÍT SRAZ OD ŠKOLY, TAK BUDE TAKY CHTÍT ABY JSI POČKALA??? Svatba je o tobě a tvém nastávajícím a ostatní se mají podřídit..Vím, že to zní sobecky, ale svatební den je jen váš den, vy si ho máte užít…nepodřídila bych se ani kdyby nevím co… držím palečky…svatba je nádherná a to se prostě Neodklada… :hug: :mavam:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1721 příspěvků 10.04.18 08:25

Druhá promoce jako po studiu druhé vysoké školy, nebo jako že první byla bakalář a teď dokončuje magisterské? Pokud je to ten druhý případ, tak sestru chápu. A u nás se teda promoce přesunout nedala. V každém případě bych teda svatbu už neposouvala. A vy se budete brát ve všední den?

Ivana 85
Závislačka 2890 příspěvků 10.04.18 08:28
@Anonymní píše:
Co byste delaly vy?

Urcite bych svatbu nerusila. Podle me je i svatba vetsi udalost nez promoce, tak nechapu proc po tobe chtej at to menis. Chapu ze jsi z toho smutna, ale trvaka bych si na svym datumu.

hospodki
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 10.04.18 08:28

„Segra si mysli ze je mi jeji promoce jedno coz neni“.. a segre je zas tvoje svatba jedno, ze tak tlaci? Nehlede na to, ze tvoje zmena bude stat slusny prachy a treba uz nesezenete ty, ktere jste chteli - viz catering, fotograf, vizazistka…

Sestra to vi dost dopredu a ma dost casu se domluvit, ze se pripoji k jine skupine. Promoce je mnohem mene dulezita nez svatba. Papir si muze klidne vyzvednout az na dekanate. Osobne jsem se presvedcila, ze je nejlepsi si do svatby nenechat vubec kecat, protoze pak by jsi byla jen nastvana. ty budes delat ustupky a stejne ti to nekdo z rodiny total podela a jeste se bude citit ublizeny. Kdybych reflektovala vydirani nasich ohledne seznamu hostu, tak jsem jen extremne nastvana, protoze jejich chovani me jen zklamalo (nejhorsi je, ze to neudelali nascchval, ale takovi proste jsou).

Zireael
Ukecaná baba ;) 1721 příspěvků 10.04.18 08:28
@RibelleA píše:
Svatba je vas velky den a dost dulezity…a opravdu DULEZITEJSI jak promoce(ta muze byt x krat za život, ale svatba je jen jedna)…Nehledte na nikoho jen na sebe! Tohle je vas deb a rodina by naopak mela byt pri vas pokud vas miluji a preji vam to! BOZE VZDYT JE TO SVATBA :dance: :srdce:

V dnešní době mám teda spíš pocit, že je to naopak. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Objednávka dne: Odvážná kráska si na Mallorce zašla na jídlo. Bez kalhotek!

Po bujarém večírku jí vyhládlo! Ve fast foodu na Mallorce byla přistižena a... číst dále >

Jak skrývají úmysly hvězdy na Instagramu? Používají ezořeči, citáty a lžimoudra

Instagram celebrit občas připomíná knížečku nejslavnějších citátů z nějakých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama