Reklama

Rodina z vyhořelé hájenky, roční chlapec zemřel

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mišmiš
Kelišová 6451 příspěvků 22.01.18 11:40
Rodina z vyhořelé hájenky, roční chlapec zemřel

Hezký den,
včera jsem viděla příběh rodiny, které shořel vysněný dům u lesa (což není to nejhorší) otec ve vážném stavu po amputaci končetiny a malý roční chlapec bohužel zemřel…zasáhlo mě to a obdivuji ženu za její statečnost a ráda bych pomohla alespoň tím, že dám vědět lidem, kteří jako já o tom nevěděli a chtěli by rodině přispět, protože momentálně ta rodina v nesnázích nemá NIC…díky za ně

dokument: spálený život http://www.ceskatelevize.cz/…452801100121

oficiální stránky MÚ Choustník, kde je číslo transparentního účtu přímo na pomoc rodině
 http://www.obec-choustnik.cz/

krátká zpráva, ještě bez info o ztrátě chlapečka https://budejovice.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.01.18 11:45

Je to smutné, ale myslím si že plno lidí jsou na tom ještě hůř a člověk nemá na to ještě pomáhat ostatním.

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 22.01.18 11:49

Naopak já za odkaz děkuji, nějak mne to minulo. Tam, kde to ma smysl, prispivame a rádi.

pralinka2727
Závislačka 3251 příspěvků 22.01.18 11:56

Také jsem vůbec netušila že se něco takového stalo. Chlapečka je mi moc líto. :(

@Petruna21 píše:
Je to smutné, ale myslím si že plno lidí jsou na tom ještě hůř a člověk nemá na to ještě pomáhat ostatním.

To je tak necitlivé :roll:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 22.01.18 12:05

Videla jsem to dneska rano, strasne :,(
Sice už přispívam na jiné, ale něco málo pošlu

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.01.18 12:06
@pralinka2727 píše:
Také jsem vůbec netušila že se něco takového stalo. Chlapečka je mi moc líto. :(To je tak necitlivé :roll:

Co je na tom necitliveho? Psala jsem že je to smutne ale plno lidí nemá skoro pro sebe a bude pomáhat jiné rodině těch rodin na světě je dost :) tot vše a už se nemíním k tomu vyjadřovat.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 22.01.18 12:06
@Petruna21 píše:

Někteří mají tak málo, že opravdu nemají z čeho dát. Někteří mají tak hodně, že pravidelná štědrá pomoc jim nijak zvlášť neublíží a tak dávají. Někteří mají dost, ale hledají důvody, proč nedat, a někteří mají málo a hledají způsoby, jak pomoci, protože chtějí. Nech každého se rozhodnout, do které skupiny chce patřit. Dobrých lidí se srdcem na dlani, kteří rádi pomůžou byť málem, je dost, pokud ty nechceš, je to tvoje volba, na kterou máš právo. Ale jiní lidé třeba budou za informaci, že můžou konkrétně pomoci někomu, kdo to akutně potřebuje, rádi.

Mišmiš
Kelišová 6451 příspěvků 22.01.18 12:11

@Petruna21 no tak to mam asi malou predstavivost tak mi tedy rekni priklady tech plno lidi, kteri na tom jsou huř než ženská, ktere ve ctvrtek umrel rocni syn. Manžel je v umelem spanku a neni jiste, jestli prezije. Jiste je, ze nebude mit nohu. Ty “mene závažné” okolnosti jako to, ze má jen to, co mela ona a druhy syn na sobe v dobe pozaru je vedlejsi, ale taky pomerne nevesele. Finančni situace v budoucnu neslavna. Bez vlastniho bydleni, pokud manzel prezije tak velke zdravotni omezeni…
Shazujes vaznost situace te rodiny a spousta lidi kvuli tobe ty odkazy ani treba neotevre :(
Pokud máš pripady rodin v tizivych podminkach tak mas taky zalozit diskuzi s odkazem na oficialni transparentnim ucet a zakladnimi informacemi a ne kazit svym vykrikem snahu o pomoc ostatnich. Takhle jsi tady v teto diskuzi tem “plno lidem co jsou na tom hur” dost prd platna, naopak defacto skodis vyse zminene rodine v nouzi. Co z toho máš?

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 12:11

Tak je to obrovská tragédie, ale holky viděli jste ty fotky toho,, objektu,, to mi moc nepřijde jako vhodné na bydlení a už vůbec né jako vysněná hájenka :think:

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 22.01.18 12:13

@Petruna21 :zed:

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 22.01.18 12:14
:poblion:

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 22.01.18 12:15

@ka2ka já bych to taky brala max jako chatu…ale oni tam byli spokojeni tak co :nevim:

Enicka
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 22.01.18 12:16

Já o tom taky. neslyšela, ale je to hrozné. Chudák chlapeček :( Vysněná hájenka by to pro mě asi taky nebyla, představovala bych si to asi jinak, ale chápu, že pro někoho mohla být, každý to máme jinak… :nevim:A popravdě si taky nedokážu představit, že může být ještě hůř…já sem ráda za tady ten odkaz

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.01.18 12:18

@Mišmiš http://www.blesk.cz/…spravne.html

Takových případů je dost.

Amys
Generální žvanilka 20728 příspěvků 22.01.18 12:18

@Mišmiš Celý dokument jsem probrečela :,( To je hrozné. Přijít o dítě, do toho manžel - živitel rodiny - o nohu. Vpodstatě ten požár jim pohřbil celý život, který chtěli žít. Moc jim přeji, aby se jim podařilo odrazit ode dna :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >