Rodinka jako my z Roudnice a okolí :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Asmiela Lena
Nováček 2 příspěvky 08.04.18 14:56
Rodina jako my z Roudnice a okolí :)

Ahoj holky,

nikdy jsem nevěřila, že to napíšu, ale už fakt musím, protože by mi za chvilku asi hráblo.. :D
Jsme ze Straškova, bydlíme tu necelý rok, ale nemáme tu rodinu, se kterou bychom se scházeli a vycházeli a hlavně, kteří by měli stejně staré děti, zájmy a pohled na život.. Máme 6ti letou dceru berana (typický beran, je trošku obtížnější s ní vyjít, ať po dobrém, či po zlém.. :D ale když má dobrou náladu, tak je úžasná, milionová a když blbou, tak bych jí vystřelila na měsíc..) a syna, kterému bude v květnu rok.. Hlavně chci pro dceru kamarádku, takže pokud možno někoho se stejně starého nebo staršího :) a pro nás s manželem kamarády, se kterými budeme sedět na terásce, povídat si, smát se..dětičky si budou hrát, no idylka :D jsme rodina, která má baráček, rádi zahradničíme (manžel více, já jsem taková lenivější :D ) zdravý styl života - hlídáme, co jíme (s občasným hřešením-nic se nemá přehánět :P ) očkujeme jen něco, nejsme blázni, kteří očkují vše, ale zase kteří neočkují vůbec..syn zatím nemá ani jedno očkování..ale chystáme se..vážně.. :D máme rádi pohled na život jako Jarda Dušek, Osho..(ač to úplně jako oni neumíme..alespoň zatím :D ) věřím, že za každou nemocí je duchovní příčina a tak se to snažím i řešit s pomocí bylinek, homeopatik..a k Dr. chodím jen v krajním případě.. takže pokud je v okolí někdo podobný nám, budeme rádi, když se ozvete :)
PS: někdy mě ten rodinný život tak štve, že bych se na něj vyprdla..a nestydím se za to :D ale mam to ve vlnách..jindy bych je samou láskou snědla :srdce: :srdce:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama