Rodinná dovolená ČR srpen 20

17
7.7.20 16:55

Rodinná dovolená ČR srpen 20

Ahoj holky,

chtěla bych začátkem srpna vzít na „překvápkovou“ dovolenou mého partnera a jeho 8 letou dceru. Bohužel jsem dětmi naprosto nepolíbená, ale chtěla bych udělat dojem a přijít s něčím fakt parádním :) Poradíte?

Jsme z Prahy bez auta a chtěli bychom vyrazit někam, kde si to všichni parádně užijeme, vykoupeme se a zažijeme něco, co běžně ne. Ideálně cca 5 dní a do 10-12 tis. Kč.

Předem děkuji za případné nápady :)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17
7.7.20 16:59

A ještě doplním...

Původně jsem si myslela, že bych je vzala k moři, což by jim úplně vyrazilo dech, ale to bychom asi finančně a taky díky koronavirovým omezením asi nakonec oplakali :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
7.7.20 17:01

@missK jedeme na 12 dní do Babylonu do Liberce jako náhrada za Kos. Myslím, že děti si to užijí na 100%. Jinak děti máme 9,8 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9914
7.7.20 17:40
@jopo píše:
@missK jedeme na 12 dní do Babylonu do Liberce jako náhrada za Kos. Myslím, že děti si to užijí na 100%. Jinak děti máme 9,8 let.

A kolik Vás to bude stát? Pokud vím, tak 5 dnů v Babylonu, s ubytováním a neomezenými vstupy by ji stálo tak 15tis. bez dopravy a jídla během dne (snídaně by byla v ceně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
7.7.20 17:56

@zrcadlo jsme 2+2 a tuším cca 31tis. se snídaní. Za mě to je slušná cena neb další atrakce už nemusíš platit. Chceme si pak obj večeře, ale to snad jde až na místě. Jako bude to asi trochu víc než chtěla, ale paní psala, že také chtěla moře, tak by to nemuselo vadit. Dávám jako typ. Jinak mně se líbí, že pokud by nevyšlo počasí, tak i tak je co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
7.7.20 20:42

Ty brďo, tak to je dost ne? my máme letos Vysočinu, akce 6+1 noc zdarma, pro děti animátory a babyfriendly hotel a pro dospěláky je wellness k dispozici a taková garda to teda není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 10:15

Taky jsem přichystala překvápko na začátek srpna, do Slovenského ráje na 5 dní s polopenzí. Jedeme sice jen 2 ale v nabídce na Travelkingu je dítě do 12 let zdarma. Ovšem my máme rádi hory a lesy, s dítětem jel letos partner na tyden na pronajatou chatu, blízko přehrady, lesů, aktivit i pro dítě.. Byt tebou volím nějaký penzion, kde je v okolí jak voda, tak nějaký herní park, skanzen, lesy, ať máte od každého něco.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
11
21.7.20 19:57

Tak dítěti by se mohl líbit animátorský program, ten mají na začátku srpna v resortu Sněžné na Vysočině, pak se dá dojet do Zoo v Jihavě, ta je moc hezká, jinak další pěší výlety a nebo i autem a taky wellness přímo v resortu, cenově se určitě vejdete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama