Rodinná kooperativní deskovka, děti 9-12 let

65718
13.11.20 22:04

Rodinná kooperativní deskovka, děti 9-12 let

Už dlouho jsem nezaložila diskuzi na téma nová deskovka. Vždycky se tu chytnou podobně postižení. Takže s návrhy sem!
Tentokrát hledám rodinnou kooperačku, spíš něco většího. Baví je nejvíce Plyšová hlídka, ale nemáme ještě ani dohranou celou, takže Kolonie výhledově v plánu, ale není na pořadu dne. Nakoupený Harry Potter. Pandemic baví nás dospělé, já ho miluju, nejoblíbenější hra ever, děti hrály párkrát, neurazilo ani nenadchlo. Hanabi máme a nuda. Zakázaný ostrov mi přijde nepovedený obšlehnutý Pandemic. Záchranáře jsme měli půjčené a nezaujali. Zvažuji Andor, Detektiv- po stopách zločinu. Uvítám i jiné návrhy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68
13.11.20 22:39

Super diskuse, taky jsem uvažovala, že podobnou založím. Dívala jsem se na netu na všechny možné hry, docela zaujala hra Ostrov koček. Má ji někdo, je dobrá?

A kde hry kupujete?

@Lama Lama píše:
Už dlouho jsem nezaložila diskuzi na téma nová deskovka. Vždycky se tu chytnou podobně postižení. Takže s návrhy sem!
Tentokrát hledám rodinnou kooperačku, spíš něco většího. Baví je nejvíce Plyšová hlídka, ale nemáme ještě ani dohranou celou, takže Kolonie výhledově v plánu, ale není na pořadu dne. Nakoupený Harry Potter. Pandemic baví nás dospělé, já ho miluju, nejoblíbenější hra ever, děti hrály párkrát, neurazilo ani nenadchlo. Hanabi máme a nuda. Zakázaný ostrov mi přijde nepovedený obšlehnutý Pandemic. Záchranáře jsme měli půjčené a nezaujali. Zvažuji Andor, Detektiv- po stopách zločinu. Uvítám i jiné návrhy
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 22:44

Co Cluedo?
Jaké máš ty hry s Harrym? Vybírám pro devítiletou a nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65718
13.11.20 22:46
@čarodějka1311 píše:
Co Cluedo?
Jaké máš ty hry s Harrym? Vybírám pro devítiletou a nevím.

Boj o Bradavice.
Cluedo není kooperativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 22:52

@Lama Lama
Promiň, já jsem to přehlídla. Za tip děkuji…
Co Zombie Kidz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65718
13.11.20 23:02
@čarodějka1311 píše:
@Lama Lama
Promiň, já jsem to přehlídla. Za tip děkuji…
Co Zombie Kidz?

Ta mi přijde super, ale ta mi přijde spíš pro prtata. Porizovala jsem neterim 4, 6 a 8 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
14.11.20 05:56

Harry Potter: Boj o Bradavice a doporučuji facebookovou skupinu: Deskovky pro tři bratry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2945
14.11.20 09:01

Se přidám, taky sháním nějakou hru pro děti😃.
Koukala jsem na Pandemic a mají dvě verze..možná víc, netuším…od Albi a od Znam🤔,pokud to je teda výrobce…je mezi nimi nějaký rozdíl, nevíte?
Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65718
14.11.20 11:47
@Kralikcek píše:
Se přidám, taky sháním nějakou hru pro děti😃.
Koukala jsem na Pandemic a mají dvě verze..možná víc, netuším…od Albi a od Znam🤔,pokud to je teda výrobce…je mezi nimi nějaký rozdíl, nevíte?
Dekuji :kytka:

JO, určitě, to je něco jiného. Ale ono i z ZMAN má v pravém rohu Mindoc. Legacy má myslím @Baba :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2945
14.11.20 12:04
@Lama Lama píše:
JO, určitě, to je něco jiného. Ale ono i z ZMAN má v pravém rohu Mindoc. Legacy má myslím @Baba :think:

Aha, tak to musím víc pročíst, v čem jsou jiné… děkuju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23502
14.11.20 19:36

@Kralikcek Pandemic máme od Mindoku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2945
1.12.20 20:19
@Lama Lama píše:
Tentokrát hledám rodinnou kooperačku, spíš něco většího. Baví je nejvíce Plyšová hlídka, ale nemáme ještě ani dohranou celou, takže Kolonie výhledově v plánu, ale není na pořadu dne. Nakoupený Harry Potter. Pandemic baví nás dospělé, já ho miluju, nejoblíbenější hra ever, děti hrály párkrát, neurazilo ani nenadchlo. Hanabi máme a nuda. Zakázaný ostrov mi přijde nepovedený obšlehnutý Pandemic. Záchranáře jsme měli půjčené a nezaujali. Zvažuji Andor, Detektiv- po stopách zločinu. Uvítám i jiné návrhy

Ahoj, prosím Tě, kterou hru Pandemic máš?
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65718
1.12.20 20:37
@Kralikcek píše:
Ahoj, prosím Tě, kterou hru Pandemic máš?
Dekuji

tu klasickou. https://stolni-hry. heureka. cz/mindok-pandemic-zakladni-hra/#
Ted jsem z knihovny přinesla Pandemic Rychlé nasazení, tak nahlásím, až to uvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat