Rodinné centrum Honzík - Pankrác

159
29.5.16 20:36

Rodinne centrum honzik pankrac

Ahojky mate nekdo s timhle centrem zkusenosti? Jake jsou ucitelky a tak? Predem dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2384
29.5.16 20:42

@Barcule88 Sluníčka nevyhovují?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
30.5.16 08:36

@Teruna000 ani jsme ho tam nedali. Po precteni smlouvy, ktera je teda fakt jednostranna a kryta je jen skolka, jsme si rekli, ze tohle ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2384
30.5.16 12:58

@Barcule88 jj vím o čem mluvíš. Všechno je super, než je třeba dítě nemocné :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
5.6.16 13:48

@Teruna000 no ja si myslim. Pani reditelka se teda holedbala, ze kdyz ma rymu do skolky muze. Nejak tomu neverim. Jako nebylo by to ve smlouve. Takze to byl jeden z bodu, u kteryho jsme rekli ze fakt neee

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
8.7.17 07:21

Rc Honzik

Ja som sa tam bola pozrieť potom, co som nasla viac pozitívnych hodnotení na webe. Skúsili sme aj skúšobne doobedie, ale úprimne, dieťa by som tam nedala. Neviem, možno ostatným stačí menej-ale ja som hľadala miesto s láskavým a odborným personálom, kde by som sa ja aj dcérka cítili spokojne. V honzikovi to na mna Posobilo divne-proste som tam nemala istotu, ze moje dieťa by sa tam malo dobre. Ucitelky sa mi tiez nepáčili-vôbec nemali rešpekt k spiacim deťom-boli pri nich hlučne, rozprávali vedľa spiacich deti, nechali kričiaceho dieťa medzi spiacimi…nevyžarovala z nich taka ta príjemná aura. vtedy som si povedala, ze fakt nie. Moja dcérka este nechodila, ale vyslovene som ich poprosila, ze keď budu vonku, majú ju nechať sa hrať s deťmi. A oni ju nechali celu dobu v kocari na záhrade (mala 18m), pozerala na ostatne deti. A keď som sa spýtala, ako to prebiehalo, povedali iba-v poriadku, neplakala. Keď som volala riaditeľke, aby mi povedala viac, ako sa mala dcérka prvý den, povedala ze nevie, zisti a viac sa uz neozvala.

Tak sme našli na doporucenie jesle naruby-CPA a neskutočná spokojnosť. Tak obrovský rozdiel oproti honzikovi…nedá sa vôbec porovnať. Kazdej maminke, ktorá chce mat istotu, ze je o jej deti skvele postarané: vyskúšajte jesle CPA (krcska ulica). Tam to fakt robia s láskou -neskutočne su tam tie „tety“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
8.7.17 23:14

@brufinka nakonec jsme tam synka rok meli a musim rict, ze jsou tam skvele tety. Pani reditelka je moc fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama