Rodinné ubytování Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martanek123
Kecalka 224 příspěvků 07.02.17 10:14
rodinné ubytování praha

Dobrý den, v létě se chystáme do Prahy, já, mé dvě děti (9 a 15 let) a sestra s rok a půl starou holčičkou. Hledáme pro nás vhodné, ne drahé ubytování, hlavně, aby to bylo tak nějak blíž k historickému centru, ale ne zas úplně v tom ruchu, rády bychom, aby tam bylo nějaké hřiště pro to nejmenší dítko, vlastní koupelna, asi neumím moc hledat. Sedím u pc už hodinu a nic mě zatím nezaujalo. S kterým penzionem nebo hotelem máte dobré zkušenosti? Děkuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >