Rodinné vztahy, mam se bát?

Anonymní
21.6.20 21:17

Rodinne vztahy, mam se bat?

Dobry den
Uz 5 let ziji s mim pritelem driv jsme byli jen kamaradi a pak se do sebe zamilovali…mame krasny vztah. Zijeme v cizine (jsem tu uz od 10 let…za chybi v psani se omlouvam neucila sem se cesky)
Ale k veci mam starsi sestru ktera je jaksi noo hodne na sex a podle meho mrcha.. a uz jednou se mi s pritelem vyspala.. (ja zvracela po party na wecku a ona vyuzila situace a meho pritele „osedlala“) roky sem ji to neodpustila…
Jsme sestry a travime spolu spousty casu…v dobe kdy jsem meho pritele poznala do nej byla cela udelana.. a on ji odmitnul (za prve Ja to nevedela a za druhe ona mela vztah)

Vztah s mim oritelem je jak z pohadky..kamaradi pak laska byt auto miminko zadne velke hadky zadne problemi..100% duvera a za par tydnu nas ceka svatba… jsme jak jeden… rozumime si ve vsech ohledech… on semnou muze o vsem mluvit klidne i o hezke zenske na ulici nevadi mi to (dyt ja se taky na hezkyho chlapa kouknu..je to normalni)..nedelam mu sceny nic ani ho nekontroluju…proste vim ze nemusim…

Ale…!
Sestra ma vztah v kterym neni az tak stastna furt se rozchazi a hadaji + nejde jim miminko… a ja vim ze muj chlap se ji libi jak fyzicky tak i charakterem…
Nikdy sem nezarlila… za tech par let se spratelili… a casto spolu vtipkujou jakoze ji chytne za vlasy pritom vi ze ji to vzrusuje… nebo dvojsmysli… a proste tak nejak furt neco…
My se svagrem to neresili nikdy dokonce jsme se smali s nima… ale me to posledni dobou hrozne vadi.. dokonce se mi zdalo…ze spolu spi…orobudila sem se s brekem… boli me to jeste ted a nemuzu to nejak vyhnat z hlavy… muj pritel predevcirem zase s ni laskoval a ona s nim zacala jak kdyby flirtovat… berou to jako hru… ja vim ze ona se mu nelibi…fyzicky ale i presto mi vyhrkli slzy.. nechci jim rozbit pratelstvi ale proste ji neverim… a bojim se ze by muj pritel byl slabej… nevim co mam delat… celej den akorat brecim a snazim se vyhnout jakymkoliv kontaktu s ni… nenavidim ji… a bojim se ze mi ho chce vzit… dalsi vec je ta ze ona si preje miminko a stim jejim ji to nejde… bojim se ze chce byt mnou..proste z ni citim ze mi chce vse vzit protoze ona to nema… a uz jenom z toho ze to takhle citim je mi spatne a nejradeji bych si nafackovala :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

789
21.6.20 21:21

Sorry jako, kdyby přítel nechtěl, neosedlala by ho, nevím, co si to furt malujete na růžovo, aby ho osedlala, musel se mu postavit, tudíž mjusel být vzrušený a chtít to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:22

Dodatek

„Pritel“ s kterym se vyspala je.muj ex ne ten co mam ted
DALSI vec co mi vadi.. ona miluje jeho oarfem a vzdy k nemu jde a dela jak nadrzena kocka.. jak strasne dobre voni a furt ho hladi.. a nebo k nemu proste prijde a masiruje mu ramena.. furt neco..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 21:25

@evulinda79 ja vim naosala sem to blbe :D ona se vysoala s mim ex.. az pak sem poznala toho miho…

• Nahlásit
  • Citovat
3252
21.6.20 21:27

Jestli tohle není troll, tak bych sestru uz asi nezvala a videla bych se s ní kratce sama tak max jednou za rok. Tohle chovaní bych netolerovala nikomu. Pritel je divnej, že na to reaguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17055
21.6.20 21:29
@Anonymní píše:
„Pritel“ s kterym se vyspala je.muj ex ne ten co mam ted
DALSI vec co mi vadi.. ona miluje jeho oarfem a vzdy k nemu jde a dela jak nadrzena kocka.. jak strasne dobre voni a furt ho hladi.. a nebo k nemu proste prijde a masiruje mu ramena.. furt neco..

No tak když ses tomu doteď smála, proč by ho nemasírovala. Tvoje ségra je trochu čubka a ty jsi na hlavu, když ji v tom ještě podporuješ, to sorry jako

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
21.6.20 21:31

No já bych nebyla naštvaná jen na ségru, za to co předvádí, ale i na přítele, že si to nechá vůbec líbit a ještě před tebou. Sorry jako, ale tohle žádná hra není. A jestli to tak berou, tak bůh ví co spolu mají - vlastní zkušenost, kdy ex takhle laškoval s kamarádkou. No ona to nebyla jen kamarádka. Hele.. je super, že máte tak tak prima vztah, ale přítelovi bych v tomhle vymezila hranice. A to, že jim nechceš rozbít přátelství. Jako promiň flirtování, vrneni před tebou není přátelství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:37

@EvieK kez by to bylo jen flirtovani a vrneni… nekolikrat kdyz jsme treba nekde pili mluvila i o trojce… nebrala sem to vazne ale posledni dobou proste jak kdybych to az ted vnimala…

• Nahlásit
  • Citovat
17055
21.6.20 21:41
@Anonymní píše:
@EvieK kez by to bylo jen flirtovani a vrneni… nekolikrat kdyz jsme treba nekde pili mluvila i o trojce… nebrala sem to vazne ale posledni dobou proste jak kdybych to az ted vnimala…

Hm, dobrej pokus :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
21.6.20 21:41
@Anonymní píše:

Co s tím, nechala si to sama dojít až sem. Já bych oboum hezky rychle skočila do úsměvu. Přímo kdyby se to dělo, zvedla bych se a řekla bych mu v tom momentě či si nechce vzít ji. A odešla bych. Proč bych se na to měla jako koukat? Prostě tady to smrdí tím, že spolu něco mají, tohle není normální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:51

@EvieK to ja nezvladnu… neumim to.. v takovych situacich neumim reagovat..neumim rict ne… kdyz po me nekdo chce vzdy bezim…sem hrozne naivni a obcas fakt pitoma…ale bohuzel srdicko mi takovy veci nedovoli… napadlo me jedine promluvit si o tom s tim jejim? Treba mu to taky vadi akorat nic nerika :/ a nebo s mamkou… ze sestry mam jaksi strach… vzdy sem mela… bohuzel vim ze by mi to nejak vratila…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.6.20 21:55

Tak na tvém místě, bych to hodně rychle utla, jestli o něj nechceš prijít. Nejprve si o tom promluvte sami doma a uvidíš jak on potom i přes to zareguje. Sestra asi moc charakter nemá a ono vůbec, když taková potvora něco chce, tak ji je nakonec jedno komu ublíží, hlavně že získá to co chce ona.
Já znám příběh dvou skvělých kamarádek, která kamarádce při rozlučce se svobodou opichala ženicha :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
368
21.6.20 22:04
@Anonymní píše:
@EvieK to ja nezvladnu… neumim to.. v takovych situacich neumim reagovat..neumim rict ne… kdyz po me nekdo chce vzdy bezim…sem hrozne naivni a obcas fakt pitoma…ale bohuzel srdicko mi takovy veci nedovoli… napadlo me jedine promluvit si o tom s tim jejim? Treba mu to taky vadi akorat nic nerika :/ a nebo s mamkou… ze sestry mam jaksi strach… vzdy sem mela… bohuzel vim ze by mi to nejak vratila…

promluv si o tom s chlapem, ne? že ti jejich vrkání je nepříjemné. co by s tím asi měla udělat máma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
996
21.6.20 22:06
@Anonymní píše:

No co k tomu říci. Jak si to chceš nechat líbit budiž. Jinak tvoje mamka s přítelem nechodí ale ty. To ty to musíš utnout a dát najevo, že takhle tedy ne. Už to, že se bojíš to říci přítelovi? Tak si to nech líbit klidně i dalších dvacet let no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
21.6.20 22:10

Kdyby mi to udělala má sestra, útla bych to s ní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama