Rodinné vztahy nevím kudy kam jak vše dopadlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fretka1995
Povídálka 33 příspěvků 28.12.17 09:54
rodinné vztahy nevím kudy kam jak vše dopadlo

Ahoj jak jsem psal minule ze mě štve moje rodina docela to dopadlo dobře
na konec byl kapr i stromeček akorát ti dárky jsem nedostal :D
jen o mého kámoše ale já jsem dárek daroval udělalo mě to velkou radost
jeslí jste koukali 22.12 na primu na zprávy tak asi víte o čem mluvím ze
máma už se chová ok :pankac: říkala ze dnes půjde se zeptat na práci
doufám ze to dobře dopadne děkuji vám za vaší podporu :)

Reakce:
Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 28.12.17 10:46

Tak to je super, snad práci dostane. Držíme palce :kytka:
CO bylo ve zprávách 22.12…?

aleba
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 62 inzerátů 28.12.17 10:50

@Fretka1995 Zkus používat tečky, čárky, velký písmena. Nevím tomu hlavu ani patu :nevim:

GabinkaCh
Závislačka 2552 příspěvků 28.12.17 10:53

Aha :think:

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 28.12.17 10:55

Tak držím palce :)

vokishka
Extra třída :D 12883 příspěvků 28.12.17 11:06

@Fretka1995 na zprávy jsem nekoukala, nemůžeš to shrnout?

smajlik345
Kecalka 489 příspěvků 28.12.17 12:07

Chtěla jsem si přečíst tvé minulé založené diskuze abych věděla o čem je řeč, ale jak bylo zmíněno vůbec tvé psané mluvě nerozumím. Bez háčku, čárku slova která nedavají rozum. Nevím bud se rozepiš tak aby jsme rozuměli oč jde a nebo nepíš vůbec. Když člověk ani nechápe oč jde. Jinak jak jsi psal ( psala ) že jsi dysgrafik a dyslektik nevymlouvej se. Jsem taky to co ty ale takhle psát je děs

Kosopemi
Kecalka 196 příspěvků 1 inzerát 28.12.17 12:16
pst007
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 01.01.18 17:41

Chápu že máš radost že se chvíli chová líp, ale tomu, že se tvé problémy samy vyřeší nevěř. Tak to v životě nechodí. Jdi na DROM nebo jiné středisko pomoci romům a nech si od nich pomoct. Matku k nim můžeš vzít taky. Až pak odejdeš, oni jí můžou pomoct ať to nemáš na krku pořád ty. Na byt kašli a nejdřív se postarej sám o sebe, práci, bydlení atd.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 07.01.18 05:41
@smajlik345 píše:
Chtěla jsem si přečíst tvé minulé založené diskuze abych věděla o čem je řeč, ale jak bylo zmíněno vůbec tvé psané mluvě nerozumím. Bez háčku, čárku slova která nedavají rozum. Nevím bud se rozepiš tak aby jsme rozuměli oč jde a nebo nepíš vůbec. Když člověk ani nechápe oč jde. Jinak jak jsi psal ( psala ) že jsi dysgrafik a dyslektik nevymlouvej se. Jsem taky to co ty ale takhle psát je děs

Pokud jseš dyslektik, pak vůbec nechápu tvoji reakci.

Fretka1995
Povídálka 33 příspěvků 07.01.18 09:44
první těma jak jsem řešíl minule aby jste věděli o čem je řeč

Už mě to nebaví -nevim co mám dělat
Rodinné vztahy nevím kudy kam
Ahoj předeme se chci omluvit za můj pravopis jsem dysgrafik a dyslektik občas tu bude nějaká chyba to snad nevadí, já už nevím kudy kam moje rodina mě ser* žiji s matkou je mí 22 já ji živím ona není schopná si udělat důchod už mě to nebaví mám toho plné zuby musím vše platit já nájem el jídlo nedá ani korunu a má furt kecy
nikám nemohu furt mě terorizuje tam nesmím tak nemůžu ted budou vánoce ona řekla ze musíme koupit dárek
synovci já jsem řekl ze ne ze nejdříve je na prvním miste jídlo na svátky ne vánoce nejsou o dárku přese ze, něco vám povím co se mi stálo minuli rok to bylo tedy taky na vánoce neteř šla s matkou koupit si dárek na vánoce aby si vybrala za moje peníze jak koukala na ti věcí já jsem šel ven venku jsem brečel tekli mě slzy ze já nic opět nedostanu bylo mě to fakt lito jak to ted píší skoro brečím to není jen s matkou mám švagrovou byli u nás ze synovcem jsem si vzal do ruky ona přišla z wc a řekla máš umíte ruce? vzala si malého pak si umyla ruce před par dni byli u babičky byl tam malý jsem si vzal ona řekla máš teple ruce? kra**, třeba moje babička matka mé matky je taková svine lakomá zla mim bratrum furt spíše furt mě říká jaky jsou atd a mě rada nemá jeden bratr jak má syna mi to dává dost na jeho furt má na mě nějaká kecy atd já ani nevím co mám psát bolí to hodně např ještě moje babička stane se ze něco dojde jdete babice on mi řekne co kdyby jsem to neměla půjčím si třeba např jednu kostku bujonu ona chce vrátit celou krabičku když jsem ji tam něco dělal lete chtěla za oběd 80 kč, když mě bylo 18 dala mě k 18 12 stovek chce je vrátit ze to byla půjčka, ona říká ze si dospělí dárky nedávají když měl brácha letos 30 dostal dárek já on nic jsem nedostal nic letos bratrum dala 15 stovek hlavně ze si nic dospělí nedávají já už nevím kudy kam vše musím platit já hov*** mi zbyde když mám prachy tak je na mně máma hodná když ne tak to je mrch* oni ji hrabe nebo když u nás bydlela neteř mohla vše Janičko tu tu nu byla lina jak pras* co bys jste dělali na mém miste vy já si nemohu nic koupit něco hezkého něco na plánuji a nic nevím jaké budou letos opět vánoce vím ze nic nedostanu jako každý rok děkuji za odepsaní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >