Rodinný život a absolutní nespokojenost

Anonymní
19.5.15 20:49

Rodinný život a absolutní nespokojenost

:srdce: Ahoj, chtěla jsem se podělit o svůj problém.
Zjistila jsem že nejsem rodinný typ. Když to tak vemu tak bych vlastně neměla být ani matka…
V 19ti jsem otěhotněla. Nebudu lhát-dítě bylo plánovaný nebo né pláovyný, ale chtěný. Otěhotněla jsem po pěti měsíčním vztahu. A jak jsem měla růžové brejličky prostě jsem si dítě nechala. Všechno připravila a tešila se na miminko.Co se týče dcery mám jí opravdu ráda a nevyměla bych jí za nic. Jenže po dvou letech jsem se tak nějak dostala k názoru že mě tenhle rodinný život nebaví, ale vůbec. S přítelem to je hodně težké. Pořád mi něco vyčítá, nemůžu chodit ven nemůžu nic…Musím být doma a čekat než on příjde z práce a mezitím uvařit, uklidit a veškeré ty dovací práce. Nebaví mě to hlavně kvůli příteli. Mám chuť od něho odejít a žít sama ikdyž vím že dceři vemu tátu (skvělého tátu).Ani nevím jak to napsat. Mám v hlavě zmatek. Náš vztah je jen o hádkách a nekompromisů. Vlastně to není vztah, to je povinnost vůči tomu dítěti. Problém je ale v tom že nemám kam jít. Nechci být závislá na dávkách ikyž vlastně už jaksi jsem. Prostě jsem z toho nešťastná.
Prosím tedy o nároz a popřípadě nějakou tu radu
PS: Nechte si poznámky typu : Tvoje chyba, neměla sis nechat dítě…(Jsem si tím naprosto vědoma :roll: )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6473
19.5.15 20:54

Nejdřív si nafackuj a pak poděkuj za to všechno, co v životě máš. Nemusí to tak být napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3312
19.5.15 21:00

To tě jako kontroluje, že nemůžeš nikam jít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669

Vyřeš si situaci s přítelem, jsi podle mě vyčerpaná a unavená ze stereotypu. To, co popisuješ, není rodinný život. Pod tím si teda představím úplně něco jiného. Pohroz mu třeba odchodem nebo něčím a domluv si aspoň jednou týdně volný večer, nemyslím hned někam vyrazit a přijít až ráno, jen třeba on dítě uloží a ty si dáš vanu nebo si půjdeš zaběhat nebo cokoli jiného, co tě baví. Podle mě jsi na dítě dost mladá a jsi teď „nevybouřená“ a překvapila tě zodpovědnost za dítě. Nepíšeš, kolik je příteli, ale třeba ho ta zodpovědnost za rodinu taky srazila na kolena a proto se chová tak, jak se chová.
Nechci říct, že sis dítě neměla nechat, spíš sis ho neměla pořizovat tak mladá a po 5 měsících známosti..jak vidno, moc jste se s partnerem nepoznali a to je kámen úrazu. Každopádně držím palce, ať to nějak řešit vůbec jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219

To je super že jí máš ráda…
chudák holka…
odejdeš od nich?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49099
19.5.15 21:01

Se na to vykašli, děcko nech otci, jdi do práce a užívej si života :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
19.5.15 21:02
@Karleon píše:
Nejdřív si nafackuj a pak poděkuj za to všechno, co v životě máš. Nemusí to tak být napořád.

Jako co všechno? Despotického přítele a dítě? Dítě je samozřejmě plus, ale jinak má slečna evidentně holou zadel, nemá kam jít a má chlapa, se kterým je asi hodně těžké vyjít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
19.5.15 21:07

Podle mě se nudíš. Stereotyp. Taky znám. Našla jsem si koníčka, vyrážím ven s dětmi i bez manžela. Taky to hodně změní práce. Chodíš už do práce? Kolik je dceři?
jinak píšeš, že dceru máš ráda a nevyměnila bys ji a pak napíšeš … Tvoje chyba, neměla sis nechat dítě…(Jsem si tím naprosto vědoma :roll: ). Děláš si srandu, že jo? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.15 21:07

Já ale nechi odejít od nich, ale od něho. Malou samozřejmě sebou vemu. Nepouští mě ven tak že si to musím domlouvat několik týdnů a pak kdž se to blíží tak on si najde něco. Prostě nemůžu. Za ty dva roky jsem nebyla ani jednou venku bez něho s nějakou kamarádkou. Nebaví mě to.

• Citovat
  • Nahlásit
5425
19.5.15 21:08

Vidím jediný řešení dítě do školky a najdi si práci. Začni na sobě pracovat. Jestli ti přítel zakazuje a nakazuje tak to není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
19.5.15 21:08

@ProfZav Z čeho soudíš, že je despota? já to nikde nevyčetla :nevim: že chlap vyčítá - ty víš co jí vyčítá?
Edit - pardon, zakladatelka už to pak trochu upřesniola

Příspěvek upraven 19.05.15 v 21:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
19.5.15 21:09
@Anonymní píše:
Já ale nechi odejít od nich, ale od něho. Malou samozřejmě sebou vemu. Nepouští mě ven tak že si to musím domlouvat několik týdnů a pak kdž se to blíží tak on si najde něco. Prostě nemůžu. Za ty dva roky jsem nebyla ani jednou venku bez něho s nějakou kamarádkou. Nebaví mě to.

a to jsi nevěla předtím, že je takový??? píšeš, že jsi otěhotněla po 5m známosti, to už jsi ho snad trochu znala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5775
19.5.15 21:11

A tvoje rodina není schopna nebo ochotna pohlidat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
19.5.15 21:12

@atominnka No, když si vzpomenu na sebe v 19, tak můj úsudek byl teda dost mizernej. Tak se ani moc nedivím, že to zakladatelce takhle dopadlo :-) Navíc pokud se třeba vídali jen např.2× týdně, tak se asi moc poznat nestihli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49099
19.5.15 21:13
@Anonymní píše:
Já ale nechi odejít od nich, ale od něho. Malou samozřejmě sebou vemu. Nepouští mě ven tak že si to musím domlouvat několik týdnů a pak kdž se to blíží tak on si najde něco. Prostě nemůžu. Za ty dva roky jsem nebyla ani jednou venku bez něho s nějakou kamarádkou. Nebaví mě to.

a jak to dělá ten tvůj, máš nějaký náramek pro doácí vězení? Malou si samozřejmě s sebou vzít nemůžeš, to bys měla vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat