Rodinný známý je pedofil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 05:10
Rodinný známý je pedofil

Dobré ráno všem,

asi napíši téma, které se většině, jako i mě, nebude líbit. Včera jsem se dozvěděla, že známý (známe se 10 let) dostal podmínku za obtěžování nezletilých holek. Do toho jsem mluvila s jeho dcerou (žena v mém věku, kolem 30ti let) říkala mi, že ji také táta obtěžoval, i nějaké chlapce. :poblion: :pocitac: :pocitac:

Upřímně, nechápu to. Nejde mi to do hlavy, před časem, když jsem zjistila první " drb "z doslechu, že by to snad, tak mělo být, tak to popřel, že žádné sms své příbuzné nepsal, že to byla jeho ex-partnerka, že dostal podmínku, protože mu nedokázali nevinnu.

Už tenkrát se mi to nezdálo pravdivé… Po včerejšku jsem v šoku, protože je velmi zábavný, inteligentní (až moc), zajímá se o psychologii atd.

Než jsem se to dozvěděla, náhodou jsme se sešli a… On se otočil za holkou, které mohlo být 12+let. :pocitac: Prostě otočil! Do toho nenápadné dotyky mě! Které jsem razantně odmítla, zvláštně se na mě díval, pořád se díval…

Je mi z něj zle! Balí mě pořád, ale nereaguji. Nechápu proč si vybral mě? Jsem 30 letá žena, sice vypadám mladší, ale ne po 20 - 25 let. Jak takový člověk může volně běhat na světě? Být mezi dětmi?!!! Není někde zavřený. Nemá nařízenou léčbu. /?/ :zed: :pocitac:

Mám chuť, velkou chuť mu říct, že mi lhal, že vím, že celá ta věc je pravdivá. Máme se totiž pracovně sejít. A mám docela TEĎ chuť s ním hrát jeho hru - abych ho dostala, tam kam patří. Teď už to z mé strany není o tom, že mi s ním bylo dobře (kolega, kamarád). Omlouvám se za text, sprostá slova jsem nemohla použít - zablokovali by mě.

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 16.11.18 05:16
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem,

asi napíši téma, které se většině, jako i mě, nebude líbit. Včera jsem se dozvěděla, že známý (známe se 10 let) dostal podmínku za obtěžování nezletilých holek. Do toho jsem mluvila s jeho dcerou (žena v mém věku, kolem 30ti let) říkala mi, že ji také táta obtěžoval, i nějaké chlapce. :poblion: :pocitac: :pocitac:

Upřímně, nechápu to. Nejde mi to do hlavy, před časem, když jsem zjistila první " drb "z doslechu, že by to snad, tak mělo být, tak to popřel, že žádné sms své příbuzné nepsal, že to byla jeho ex-partnerka, že dostal podmínku, protože mu nedokázali nevinnu.

Už tenkrát se mi to nezdálo pravdivé… Po včerejšku jsem v šoku, protože je velmi zábavný, inteligentní (až moc), zajímá se o psychologii atd.

Než jsem se to dozvěděla, náhodou jsme se sešli a… On se otočil za holkou, které mohlo být 12+let. :pocitac: Prostě otočil! Do toho nenápadné dotyky mě! Které jsem razantně odmítla, zvláštně se na mě díval, pořád se díval…

Je mi z něj zle! Balí mě pořád, ale nereaguji. Nechápu proč si vybral mě? Jsem 30 letá žena, sice vypadám mladší, ale ne po 20 - 25 let. Jak takový člověk může volně běhat na světě? Být mezi dětmi?!!! Není někde zavřený. Nemá nařízenou léčbu. /?/ :zed: :pocitac:

Mám chuť, velkou chuť mu říct, že mi lhal, že vím, že celá ta věc je pravdivá. Máme se totiž pracovně sejít. A mám docela TEĎ chuť s ním hrát jeho hru - abych ho dostala, tam kam patří. Teď už to z mé strany není o tom, že mi s ním bylo dobře (kolega, kamarád). Omlouvám se za text, sprostá slova jsem nemohla použít - zablokovali by mě.

Spíš je to hebefil. Pokud by na mě sahal jakýkoliv cizí muž a mně to nebylo příjemné, hodně razantně bych mu to dala najevo. Jestli se máte pracovně sejít a nemůžeš se tomu vyhnout, spíš bych se od něho držela dál a jiné řečičky než pracovní nevedla.

Nepsala jsi sem před časem?!

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 16.11.18 05:42

Je to nějaké zmatené to psaní. Známý asi bere vše, ještě mi tam chybí, že obtěžuje Bobika od sousedů. :think:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 16.11.18 05:57

V čem mělo spočívalo to obtěžování? Pedofil je sexuální orientace, neznamená to, že je násilník. Zřejmě psychiatři posoudili, že není tak společensky nebezpečný, aby musel být někde zavřený - a kdo ví, třeba sledovaný je. Zeptej se ho na té schůzce. Pořád je to člověk, nemusíš ho nutně na něco nachytat, ponížit, potrestat, můžeš s ním třeba mluvit. třeba ti to i rozšíří obzory.

karkarka
Závislačka 2840 příspěvků 16.11.18 05:59

@Russet to vis ze to sem psala.

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 9733 příspěvků 16.11.18 07:15
@Russet píše:
Spíš je to hebefil. Pokud by na mě sahal jakýkoliv cizí muž a mně to nebylo příjemné, hodně razantně bych mu to dala najevo. Jestli se máte pracovně sejít a nemůžeš se tomu vyhnout, spíš bych se od něho držela dál a jiné řečičky než pracovní nevedla.Nepsala jsi sem před časem?!

už minimálně DVAKRÁT!!!

cecetka
Kelišová 7456 příspěvků 16.11.18 07:39

@Russet Jo uz to tu psala. Asi troll :nevim:

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 16.11.18 07:43
@Pudloslava píše:
V čem mělo spočívalo to obtěžování? Pedofil je sexuální orientace, neznamená to, že je násilník.

Pravda. Lidí co něco někomu provedou mají většinou nějakou jinou úchylku a děti si vybírají jen jako snadnější cíl.
Jenže tento člověk evidentně bere vše a jestli sem to z textu pochopil, tak už má i podmínku. Takže to žádné neviňátko nebude.
Pokud zas něco zkusí, ta mu oznámit, že se vám toto chování vůbec nelíbí. Pokud zkusí znovu, na férovku sdělit, že ještěště jednou a oznámíte to jako obtěžování. No a potřetí už snad víte, kam se obrátit.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 16.11.18 08:12

Když to řikaj lidi tak to bude všechno pravda! Do puntíku.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 16.11.18 08:35

upřímně, co ten chlap konkrétně provedl, že ho chceš šikanovat? Zatím těžíš jen z informací „jedna paní povídala“ :think: Chápu, že dg pedofil je poněkud zneklidnující, ale to je vrozené nastavení, za které člověk nemůže :think: A předpokládám, že byl nějak odborně testován a je sledován :nevim: Takže pokud něco zásadního neprovedl, není důvod to hrotit :nevim:
Je tedy zvláštní, že si chtěl sáhnout i na tebe - že bys byla ve 30ti taková lolitka? Zkrátka a dobře, přistupovala bych k němu jako ke komukoli jinému, s kým pracovně jednám :think: Profesionálně! S tím, že kdyby se pokoušel o nějaký fyzický konkakt, jasně a rezolutně ho odmítnu!

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 16.11.18 09:49
@Russet píše:
Spíš je to hebefil. Pokud by na mě sahal jakýkoliv cizí muž a mně to nebylo příjemné, hodně razantně bych mu to dala najevo. Jestli se máte pracovně sejít a nemůžeš se tomu vyhnout, spíš bych se od něho držela dál a jiné řečičky než pracovní nevedla.Nepsala jsi sem před časem?!

Ano, jen lehce upravený tu ten příspěvek už byl, na chlup skoro stejný :roll:

kruel
Kecalka 306 příspěvků 16.11.18 10:18

To už sme tu četli…nuda… :roll:

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 16.11.18 12:27
@cecetka píše:
@Russet Jo uz to tu psala. Asi troll :nevim:

Nebo námět na diplomku? :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >