Rodinný/nadstandardní pokoj vs klasický v porodnici

179
1.5.21 22:41

Rodinný/nadstandartní pokoj vs klasický v porodnici

Ahoj holky, neměla jsem v plánu vůbec resit nějaký nadstandard, ale nahlodala mě kamarádka, která říkala, že dvakrát v porodnici nenarazila na úplně fajn maminky a pobyt v porodnici se tak dost znepříjemnil. Prý bylo už totální psycho poslouchat jeste cizí plačící mimca do té atmosféry.

Jakou zkušenost máte vy? Doporučily byste rodinný pokoj? Může se také stát, že nebude volný…

Moc dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.5.21 22:49

Vždy se může stát, že nebude volný. Nevím o porodnici, která by ti ho zarezervovala a držela, než u nich porodíš… Pokud nejsi celebrita :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
1.5.21 22:57

U druhého porodu jsme ho měli a nemohla jsem si stěžovat, já bych další matku s dítětem nedala :nevim: člověk je rád, že je chvíli sám mezi tím když ti tam pořád někdo leze, nevyspí se ani v noci natož s dalším cizím miminem a matkou co toho ma taky plný zuby. Jsem teda introvert, ráda jsem sama, ale uvítala jsem to velice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
1.5.21 22:59

@Modrásek modrý ano to píšu, že nemusí být volný :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
1.5.21 23:07

Já si ho určitě vezmu pokud bude volný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
1.5.21 23:17

Tak záleží jak jsou řešený ty více lůžkové pokoje. V Thomayerově, třeba byly přepažený, takže až na zvuk jsme o sobě skoro nevěděli. Ale pro další porod určitě zvolím nadstandardní pokoj!! Přece jen soukromí, k nezaplacení. Jen se hodně dočítám, že je na ně tlačenka, tak si to, když se pro rozhodněš radši posichruj s předstihem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 23:25

@KKikina jak se posichruje pokoj předem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
1.5.21 23:30
@Modrásek modrý píše:
@KKikina jak se posichruje pokoj předem?

Já to právě nevím, proto píšu ať si to pořeší předem… ;) Celebrita to asi nebude víš jak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 23:36

Pokud by byl volny, sla bych do toho. Ja mela dvojluzkovy, prvni dve noci jsem tam mela matku, ktera se mnou nepromluvila ani slovo a prestoze jeji mimino prorvalo mou celou prvni noc, dost po me slehala pohledem, kdyz druhou noc se zas ona nevyspala kvuli memu. Pak ji propustili a ja tam byla jednu noc a den sama a to bylo uplne super, uzivala jsem si to a nemela trauma z toho, jestli bude moje dite v noci zas nekoho budit a ten po me slehat pohledem. Pak jsem tam na dalsi noc dostala pani po cisari s nemocnym novorozencem, ktereho cekala operace a stastna idylka byla zas pryc. Takze kdybych rodila podruhe, urcite bych chtela pokoj jen pro sebe at to stoji, co to stoji a resila jen sebe a svoje dite a nestresovala se cizima lidma.

• Citovat
  • Nahlásit
179
1.5.21 23:37

@KKikina pořešit pokoj se předem nedá, buď je volný nebo není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1975
1.5.21 23:38

@Modrásek modrý Já třeba tak, že jsem měla jít na vyvolání porodu a tak mi byl pokoj rezervován. Ale nakonec tam rodila paní s Covidem, tak bohužel, nadstandardní pokoje jsou u nás výhradně momentálně při Covid pozitivní.

Každopádně zakladatelko, já bych radši nadstandard. 20 hodin jsem měla neuvěřitelný bolesti a vše prostě jsem sdílela s paní, co byla semnou na pokoji, chtěla jsem klid a soukromí a to i pak s dítětem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
1.5.21 23:50
@Mamca_1234 píše:
@KKikina pořešit pokoj se předem nedá, buď je volný nebo není :)

Tak nechápu téma tvé super diskuze. Prostě vezmeš to co bude možné. :mrgreen: debatovat o tom je nesmysl. ti tu všechny napíšeme radši nadstandardní, ale on třeba nemusí být volný… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63645
2.5.21 06:52

Nikdy nebyl volný, vždy jsem přežila. Mjde o 3 dny :think: naposledy teď, v době korony.. A bylo to též v klidu, v rámci možností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
2.5.21 07:32

Všechno je o lidech. Já si třeba v porodnici našla kamarádku, se kterou se stýkáme i nadále. Naše děti jsou narozené o hodinu od sebe a je úplně perfektní je vidět spolu. V porodnici bylo fajn, že jsme si kdykoliv jedna či druhá mohla v klidu odskočit s tím, že druhá pohlídá. Třeba paní, co byla vedle na pokoji, nám tu idylku záviděla, protože tam byla sama a prý to bylo na palici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
2.5.21 07:54

Chtela jsem, ale nebyl volny samozrejme, jinak bych brala stopto…kdyz nebude nebude, neudelas nic, ale kdyz jo, tak brat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat