Rodiny, které vydělávají z instagramu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TynkaHoffmann
Povídálka 21 příspěvků 26.07.19 19:44
Rodiny, které vydělávají z instagramu

Ahoj, hezký večer :)
Chtěla bych se zeptat, jaký máte na názor na rodinné YT channely a instagramy. Myslím třeba The LaBrant Fam, Kyler and Mad, TheFrostFamily, The Norris Nuts, The Crosbys, The ACE Family a Eh Bee Family. Já sama z nich mám takové rozpolcené pocity… Ale zase moje mladší sestry (14 a 16 let) je úplně milují (upřímně, nebýt jich, ani bych nevěděla, že takový lidi existují :D). Zajímá mě, jaký na ně máte názor vy? Na jejich styly života, výchovu dětí a tak… Taky jestli je vůbec znáte? Nebo jestli vůbec nevíte, o co jde, o čem píšu? Berte to prosím jen jako diskuzi pro zábavu, mým cílem rozhodně není, aby se tady lidi hádali, jestli je to fajn nebo zase úplně špatně :) :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11730 příspěvků 26.07.19 19:47

Nikoho takového nesleduji a ani jedno z toho jsem neslyšela. Ig mám jenom abych občas koukla co dělají kamarádi :D

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 26.07.19 19:47

Neznám. Na ig sleduji jen profil spojený s jednou hrou a synovu školku :lol:

pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 26.07.19 19:48

Neznám. Asi nejsem jejich cílová skupina, protože na tohle většinou koukají spíš děti.

janickaIII
Závislačka 4449 příspěvků 26.07.19 19:49

@TynkaHoffmann nikoho takoveho neznam a ani znat nechci. :jazyk:

lachtanice86
Echt Kelišová 8706 příspěvků 26.07.19 19:51

Neznám

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 26.07.19 19:53

Neznám a ani mě nezajímají.

Alushka.S
Kecalka 318 příspěvků 26.07.19 19:53

Vůbec netuším kdo to je :oops: :mrgreen:

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 26.07.19 20:11

Já na IG sleduju hodně lidí (maminek, influencerek), ale zrovna v tomhle případě absolutně netuším o koho jde :think:

TynkaHoffmann
Povídálka 21 příspěvků 26.07.19 20:14

Přesně tohle jsem čekala :D taky bych je bez sester neznala :oops: A máte pravdu, že cílem jsou hlavně děti. Jinak, jsou to rodiny, které natáčejí na YouTube svůj každodenní život, fotí se na instagram a sleduje je tolik lidí, že jim to stačí, aby se uživili. Co uživili, oni z toho mají peněz jak želez :D Někteří lidé je sledují jenom protože je to baví. Jiní je zase nesnášejí za to, že jsou jejich děti skoro 24/7 natáčené a pak všude po internetu. Já bych takhle třeba žít nemohla :nevim

free333
Neúnavná pisatelka 19895 příspěvků 26.07.19 20:21

@TynkaHoffmann

Vůbec neznám, nikdy jsem neslyšela… :nevim:

A kolik je těm dětem, co je rodiče natáčejí?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15959 příspěvků 26.07.19 20:22
@TynkaHoffmann píše:
Přesně tohle jsem čekala :D taky bych je bez sester neznala :oops: A máte pravdu, že cílem jsou hlavně děti. Jinak, jsou to rodiny, které natáčejí na YouTube svůj každodenní život, fotí se na instagram a sleduje je tolik lidí, že jim to stačí, aby se uživili. Co uživili, oni z toho mají peněz jak želez :D Někteří lidé je sledují jenom protože je to baví. Jiní je zase nesnášejí za to, že jsou jejich děti skoro 24/7 natáčené a pak všude po internetu. Já bych takhle třeba žít nemohla :nevim

tak se nech taky natáček když jim ty peníze závidíš

marra2
Ukecaná baba ;) 2070 příspěvků 26.07.19 20:23

Taky neznám :think: na instagramu mám pouze fotky dortu, které peču. Ale přiznám se, že doteď jsem pořádně nepřišla na to, jak s insta zacházet :oops: :lol: :lol:

TynkaHoffmann
Povídálka 21 příspěvků 26.07.19 20:26

@free333 Tak třeba ta první rodina, Labrant family, mají šestiletou a půl roční. Kyler and Mad mají tříletá dvojčata a pak mimčo, co nevím jak je staré. Většinou jsou to takhle menší děti.

TynkaHoffmann
Povídálka 21 příspěvků 26.07.19 20:28

@ka2ka Ale já vůbec neřekla, že bych jim ty peníze záviděla :roll: :) A napsala jsem, pokud jste si nevšimla, že bych takhle žít nechtěla ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama