Rodit v Liberci či Jablonci ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.11.21 00:27

Rodit v Liberci či Jablonci ?

Ahojky, koukala jsem na recenze a vzhledem k tomu, že čekám první miminko…jsem upřímně strachy bez sebe, kam jít do porodnice…zda Liberec či Jablonec, termín mám koncem března 2022.A na Liberec jsem slyšela samé špatné recenze, ale když jsem tam byla na screeningu, bylo to dobré až na paní na recepci, která se ke mně kvůli mému mladému věku chovala jako k dítěti. Máte nějaká z vás aktuální zkušenost s nějakou z těchto porodnic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1745
27.11.21 02:01

Ja rodila pred 2lety v Jbc, nemocnici mam za barakem. A hruza, a je nas vic…
Ted pred tydnem rodila kamaradka v Lbc, a naprosto spokojena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
27.11.21 06:48

Rodila jsem pred 3 lety v Lbc a parada. Nechali me rodit ve drepu, nedelali nic, co jsem nechtela, nikdo mi do porodu zbytecne nezasahoval a nechali vse na me. Secteno podtrzeno - byl to nadherny zazitek a moc rada na porod vzpominam.
Na sestinedeli byla jedna strasne neprijemna starsi sestra, ale jeji kolegyne to kompenzovaly a byly moc mile a ochotne s cimkoliv poradit.
Za mesic ma termin druhatka a chystam se rodit zase v Liberci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
27.11.21 09:02

Zdravím
Mám zkušenosti z obou porodnic nápisu delší recenzi porod byl 5/21
Liberec
Chtěla jsem rodit v LBC chodila jsem zde i na screening a měla jsem zde i odběr plodové vody na odběru super doktor šrámek byla jsem rada že zrovna on mi nabírá vodu protože je to zkušený lékař :) …..dále jsem zde chodila do poraden a tady už nastává kámen úrazu …už na porodopisu mi přišlo že otravuju ….a po té ve 40+5 mi bylo oznámeno ze maluji a musím chodit jinam!! A přitom dva dny zpátky na kontrole mi neřekli nic 🤷🏼‍♀️ …tak mi paní doktorka řekla ze do české lípy …to jsem odmítla hodina cesty pro mě nebyla představitelna tak mi nakonec domluvili Jablonec

Jablonec
41+1
Na chodbě sem čekala asi hodinu než si mě někdo všimnul (jako měli kvůli LBC nával to zas jo ) …pak si mě vzali na kontrolu naka mladá lékařka …udelani vyšetření zjištěno ze nic moc se neděje a ze udělá hamilton tak sem souhlasila ( s tím ze pojedu domu a třeba se porod rozjede ) …no potom mě poslali na chodbu a čekala sem zase a pak najednou lékařka přišla a psychickým nátlakem mě donutila k vyvolání ze stejně v 41+3 s vyvolávat musí 🤷🏼‍♀️ A ze oni určitě nebudou mít místo a ať teda hledám jinde …to už sem měla slzy v ocich a prijmula sem …..takže já na hekarnu (byli sme tam 2) přítel domu …dali tabletu …do hodiny praskla voda takže mě dali zase na jiný pokoj kde jsem už byla úplně sama jen chodili točit monitor u kterého se musí lezet …bolesti sem až berecela a sestra ze co dělám přece to nemůže tak bolet …po 5 hodinách sw vyměnili směny a přišla PA která mi nabídla epidural (před tím sem ho nechtěla ) teď sem ho brala …takže na sál a konečně mohl přijet přítel!! ( testy mě dělali už na příjmu a jemu až přijel ) respirator Musel mít on já vůbec ….no tak mi dali Epi a pak zase na rozjetí oxytocin takže vrazedna kombinace …porod pro nesestoupeni plodu skončil akutním CS …jediné kladné hodnotim anesteziologa ten byl výborný epi i spinal pichnul na poprvé ….oddělení sestinedeli hrůza! Pomoc s kojením 0! …já mám alergii na potraviny to tam pro ne byl problém a dokonce mi dávali léky s laktozou kterou nesmím 🤷🏼‍♀️ ….zhodnotte sama jak vy byste porod chtěla jestli medicinsky tak Jablonec není špatný ale jestli naky víc přírodní tak nedoporučuji! ….já už rodit nechci ale kdyby náhodou tak asi pojedu do Prahy nebo prý Jilemnice není špatná to ale nevím ……upřímně ale vše záleží na lidech znám lidi co v obou porodnicích měli super porody …doporučil sjednat si vlastní PA nebo dulu ať mate větší oporu :) a určitě jestli chcete kojit nějakou LP protože všechny porodnice na to nějak kaslou …..také záleží co bude v rámci covid :( …přeju vám ať mate z porodu krásný zážitek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
27.11.21 09:43

@Victorka1222

Ahoj, mám čerstvou zkušenost, rodila jsem před 4 týdny v Liberci a určitě za mě doporučuji. Bála jsem se negativních recenzí, ale není důvod. Porodní plán jsem neměla. Všichni byli skvělí, nikdo mi nic nenutil, pořád se zajímali a snažili se pomoci. Malou mi po porodu dali hned na břicho a tatínek si přestřihl pupeční šňůru. Poté ošetření malé vedle mého lůžka, nikam ji neodnášeli. 2h všichni tři spolu, poté já s malou odchod na pokoj, měla jsem štěstí na nadstandard a bylo to super. Akorát si vezmi nějaké jídlo, já jsem měla docela hlad 😁Kdyby tě ještě něco zajímalo, napiš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 10:12

@Sisi 14
Tohle je mi moc líto, nechápu jak můžou doktoři, takhle zacházet s lidmi, chci normální porod, ne přírodní nebo, tak….ale jak tak koukám, tak to nikde není ideální. Moc děkuji za rozepsání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 10:13

@zuzaak
Děkuji moc, tak to vidím, že se spíše přikloním k tomu Liberci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
27.11.21 10:17

@Victorka1222 určitě mě mrzí ze to pořad je v těch porodnicích jak na běžícím pasu a bohužel covid tomu vůbec nepomáhá strašně je to znát na tom chování …..ale jak říkám je to o lidech vždycky se dá narazit na blbce bohužel …určitě bych aspoň obeznamila partnera nebo vás doprovod co byste chtěla nebo ne ať vás kdyžtak podpoří :) ale doufám kvůli vám ze budete mít hladký průběh porodu :) ….zkuste i na FB skupinu recenze porodnic tam se taky hodně diskutuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
27.11.21 17:29

Teď je situace taková, že v březnu budeš ráda, když tě nechají rodit v jakékoliv nemocnici a budeš mít i to štěstí, že tam bude nějaký doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat