Rodný list dítěte - otec a osvojení

Anonymní
18.2.20 17:52

Rodný list dítěte - otec a osvojení

Dobrý den.
Ráda bych se zeptala na toto. Čekám miminko…otce v rodném listě mít bude. Ovšem hlásí se někdo jiný s tím, že mi bude dělat velice zle ohledně soudů atd. Není to tak že bych měla vícero mužů naráz. Jen z toho jednoho se vyklubal neskutečně zlý člověk. I když se tak neprojevoval velice dlouhou dobu. Tak mám kolem sebe hodné lidi co mi chtějí pomoct a známe se dlouhou dobu, aby mě ten původní nechal žít v klidu bez psychického týrání a týrání obecně.
No.. má otázka zní, je možné či jakou možnost má na úspěch u soudu, když dítě v rodným listě otce mít bude??
Děkuji.
Omlouvám se za anonymitu.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

18120
18.2.20 17:55

Může chtít testy DNA. Pokud je dítě jeho a testy to prokážou, může dítě vídat. Ovšem taky platit na něj.

• Nahlásit
3444
18.2.20 17:55

To záleží hlavně na tom, jestli ten „zly“ ke biologicky otcem nebo ne. Pokud ano, máš smůlu, u soudu uspěje a opravdu ti může dělat zle, když bude chtít. Pokud biologickym otcem je ten, co bude v RL, tak můžeš být v klidu.

• Nahlásit
Anonymní
18.2.20 17:58

No bohužel, je otec je ten špatný. To jste mě moc nepotěšili. No… Ještě mám pár kroků v zásobě tak aby mě nechal být. Udělám všechno, jen aby nás nechal být.
Děkuji mockrát :)

• Nahlásit
200
18.2.20 18:05

Napište mi do zpráv, prošla jsem si tím :)

• Nahlásit
23253
18.2.20 18:29
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Ráda bych se zeptala na toto. Čekám miminko…otce v rodném listě mít bude. Ovšem hlásí se někdo jiný s tím, že mi bude dělat velice zle ohledně soudů atd. Není to tak že bych měla vícero mužů naráz. Jen z toho jednoho se vyklubal neskutečně zlý člověk. I když se tak neprojevoval velice dlouhou dobu. Tak mám kolem sebe hodné lidi co mi chtějí pomoct a známe se dlouhou dobu, aby mě ten původní nechal žít v klidu bez psychického týrání a týrání obecně.
No.. má otázka zní, je možné či jakou možnost má na úspěch u soudu, když dítě v rodným listě otce mít bude??
Děkuji.

A ví ten „dobrodinec“, že zápisem do RL se zavazuje živit dítě do jeho samostatnosti? Dítě cizí a s geny, no…?!

• Nahlásit
Anonymní
18.2.20 18:33

Jistěže ví. To je už na dohodě nás dvou. Já po něm samozřejmě nic žádat nebudu. Nejsem neschopná uživit jedno dítě.

• Nahlásit
23253
18.2.20 18:35
@Anonymní píše:
Jistěže ví. To je už na dohodě nás dvou. Já po něm samozřejmě nic žádat nebudu. Nejsem neschopná uživit jedno dítě.

Dobře. A když se s tebou něco stane, on je jeho druhý zákonný zástupce. A alimenty nejsou pro tebe. Jsou pro dítě.

• Nahlásit
Anonymní
18.2.20 18:36

To je v pořádku. Jsme si blízcí už velice dlouho. Jestli bych někomu svěřila dítě..tak rozhodně jemu.

• Nahlásit
23253
18.2.20 18:39
@Anonymní píše:
To je v pořádku. Jsme si blízcí už velice dlouho. Jestli bych někomu svěřila dítě..tak rozhodně jemu.

Aha. Nežijete spolu, nebude ti nic platit a je to super člověk, kterému bys dítě svěřila. Tak hodně štěstí teda.

• Nahlásit
Anonymní
18.2.20 18:42

Kdo říkal že spolu nežijeme?? Na to jsem se ale pokud vím neptala. Na názor na osobu která bude rodném listě nepadla jediná otázka z mé strany. Nebo na to proč jsem se rozhodla či nerozhodla ho tam dát.

• Nahlásit
23253
18.2.20 20:25
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Děkuji.

Jasně. Ty jsi před pár měsíci upekla dítě s exem a už bydlíš s nexem, co chce za každou cenu v rodném listu, ač si neuvědomuje, jaký je to závazek. Samozřejmě se jako zlý projevil AŽ po otěhotnění, jak jinak. To dítě si zasluhuje vědět, jakého má otce. Ne nějakou nastrčenou figurku. Když bude ex chtít, otcovství napadne a bude po jeho. Ty ještě zacáluješ soudní výlohy.

• Nahlásit
Anonymní
18.2.20 21:16

Ne, tak to není :) zlý byl uz předtím..jen ne tolik. Nějak jsem si myslela, že to ustojim. Nestalo se tak. Ani z jedné strany. Nejsem zrovna ten typ ženy co si nechá ubližovat.
Samozřejmě za každou cenu tam být nechce a není to z jeho hlavy, já ho o to požádala. On sám deti mít nemůže i když by je moc chtěl. To že spolu bydlíme neznamená nutně ze spolu i něco máme. Pomáhali jsme si vždy navzájem, tohle není výjimka. Závazky si samozřejmě uvědomuje. Nemá s ničím problém.

Nic z toho jak k tomu všemu došlo není důležité ani sem se neprosila o to aby to tu někdo laboroval. Otázka zněla úplně jinak a nějak se mi od vás nedostává kloudné odpovědi, bez toho aniž by ste svůj nos strkala tam kam nemáte. Tudíž nechápu, proč mi to tu komentujete.

• Nahlásit
Anonymní
18.2.20 21:20
  • nevím o tom že bychom si potykali.
  • Nahlásit
13024
18.2.20 21:25
@Anonymní píše:
  • nevím o tom že bychom si potykali.

aha, tady si ale tykáme všichni, tykám i když vím, že osoba, které píšu je o 30 let starší a má titul
je to v pravidlech diskusí, než vlezeš na nějaký web, asi bys měla ta pravidla nastudovat

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama