RODOKMEN - vytvoření rodokmenu

644
26.11.18 15:57

RODOKMEN-vytvoření rodokmenu

Chtěla jsem se zeptat, zdali si někdo nechal vytvořit, popř. kolik vytvoření stálo, jak jste byly spokojení, popř. kontakt na někoho, kdo se tímto zabývá. Sama si vytvořit netroufám, úplně se nevyznám kde hledat, zdá se mi to složité…moc díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4299
26.11.18 17:00

Mám rodokmen od paní Skleničkové - http://www.rodokmeny-petra.cz/ a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
644
26.11.18 17:45
@Paola21 píše:
Mám rodokmen od paní Skleničkové - http://www.rodokmeny-petra.cz/ a spokojenost.

Jak jste byla spokojena a jak dlouho trvalo než byl hotov?Jinak děkuji,mrknu nato.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4299
26.11.18 19:20
@toma0105 píše:
Jak jste byla spokojena a jak dlouho trvalo než byl hotov?Jinak děkuji,mrknu nato.
Čekala jsem přes 1/2 roku, ale to jsem věděla, že to bude tak trvat i to tam píše. Spokojená jsme, dozvěděla jsem se všechno, co slibovala, že se dozvím. :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6232
26.11.18 19:54

@Paola21 a cena byla jaká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4299
26.11.18 20:08
@karkarka píše:
@Paola21 a cena byla jaká?

Dostala jsem to jako dárek, ale okolo těch 5 000 Kč to bylo, ono taky záleží, jak moc rozšířenou verzi si člověk zvolí. Jestli jenom jednu větev nebo obě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
644
27.11.18 07:57
@Paola21 píše: Čekala jsem přes 1/2 roku, ale to jsem věděla, že to bude tak trvat i to tam píše. Spokojená jsme, dozvěděla jsem se všechno, co slibovala, že se dozvím. :)

Děkuji,1/2roku by mi nevadilo,akorát jsem z jižní moravy,tak by to paní asi měla trošku od ruky,zkusím ještě popátrat. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.19 15:29

Vysvědčení

Vysvědčení
Ahoj holky, chodí sem někdo? Chtěla bych se zeptat zda se dají dohledat nějaké informace o dědečkovi který již nežije. Jaké měl vysvědčení, jak zakončil školu myslím tím abych se dozvěděla o něm více. Bohužel se o jeho škole moc neví. Nebo výuční list jestli se dá vyhledat, vysvědčení a tak… děkuji za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
11323
8.9.19 21:26

Používáte někdo Ancestry? :nevim:
(ancestry. nethar.com) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu