Rohlik.cz, Kosik.cz nebo Itesco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 22.03.17 11:24
Rohlik.cz, Kosik.cz nebo Itesco??

Ženy - nakupujete-li online, který obchod využíváte nejčastěji, nejraději? A proč?
Mám zkušenost jen s Tescem zatím - ale nejsem s tím moc spokojena (nakoupím akční zboží a oni mi většinu vymění za zboží neakční - a často ZCELA nelogicky… :zed: ).
Díky všem za názory!
A hezký den přeju! :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15556 příspěvků 22.03.17 11:25

Za mne tesco nejlepší. Dovezou co mají a v dobre kvalitě :nevim:

smudlinky
Závislačka 2722 příspěvků 274 inzerátů 22.03.17 11:34

Já chvíli nakupovala v tescu, ale nebyla jsem moc spokojená tak si raději nakoupím sama. Jogurty měly trvanlivost týden, ovoce zelenina nic moc kvalita.

Uživatel je onlineAlyss1
Závislačka 3150 příspěvků 1 inzerát 22.03.17 11:37

Zkusenosti mam se vsemi.

Tesco je nejlevnejsi. Maji nejvetsi sortiment. Casto meni akcni zbozi. Musis objednat den dobredu.

Rohlik je drazsi. Dovezou ti nakup jeste ten pulden ( no ted zrovna ne:):). Maji pro mne zajimave zbozi - biomaso, farmarske zbozi.

Kosik taky dobrej, posledni dobou se mi ale moc medarilo chytnout volny termin.

Objednavam podle toho co potrebuji - velky nakup zakladnich veci a drogerie dopredu v tescu. Mensi veci a maso ten den Rohlik.

Malina_2017
Povídálka 24 příspěvků 22.03.17 11:38

Ahoj,

tak já nakupuju zatím výhradně na rohlik.cz.

Zboží velmi kvalitní, především u věcí jako ryby, maso a ovoce zelenina je to super. Na Tesco jsem taky koukala a možná ho vyzkouším, jen mě štve povinný poplatek za dopravu, i když udělám velký nákup třeba nad 2000 Kč.

Anikaa02
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 22.03.17 11:42

Ahoj já teda nakupuji uplně mimo všechny a to sice na kolonial.cz :) Zatím spokojenost jen jednou mi nedovezl zeleninu do polévky. Jinak přiveze vyloží donese až k bytu, ceny stejně jako v obchodech :)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 22.03.17 11:57

Párkrát jsem nakoupila na košíku, a spokojenost, přijde mi nejlevnější.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 22.03.17 12:10

Kosik, jsem spokojena, objednam vecer a rano klidne od 7:00 muzu vybirat cas doruceni, to je u ostatnich nerealny, navic me vysel vzdy nejlevneji

Icestar
Závislačka 4233 příspěvků 22.03.17 12:20

Dlouho jsem objednávala u Rohlíku. Posledních pár týdnů je nemožné vychytat termín - dávno pryč jsou doby, kdy dováželi do inzerovaných 90 minut. Přešla jsem na Košík. cz a zatím spokojenost.

Cipiseklu
Kecalka 261 příspěvků 22.03.17 12:28

Tesco objednávám poslední 2 měsíce a vždy něco vymění :zed: řeknou mi ze to nemusím přijmout ale když to potřebuju tak co mám dělat :cert: Rohlik je dražší, ale můžeš si vybrat čas v rozmezí 15 minut (20.00-20.15) Tesco to má v rozmezí 2 hodin což je nepraktické musíš být celé 2 hodiny doma pokud nikam nejdeš tak je to v pohodě :) Rohlik občas něco zapomene nebo zavolá že to není skladem - pokud to nedodaji stačí napsat hodnocení co ti přijde mailem že si to neobdržela a oni ti dají na účet na Rohlik.cz body v ceně zboží a body při dalším nákupu fungují jako sleva
Za mě lepší služba Rohlik, ale levnější tesco

petra79
Echt Kelišová 9908 příspěvků 22.03.17 12:52

Obcas objednavame na kosiku a spokojenost.

řechulka
Kecalka 152 příspěvků 22.03.17 15:14

Dlouho jsem nakupovala na Rohlíku, dokud jsme žili v Praze. Kromě občasné chyby, kterou mi ihned kompenzovali slevovými kredity, žádný problém. Teď jsme se přestěhovali na menší město, kam dováží jen Košík. Vyzkoušela jsem zatím jednou a spokojenost, i když se mi zdá, že nemají takový výběr jako v Rohlíku.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 22.03.17 15:43

Mám vyzkoušené Tesco, koloniál i košík - Tesco má největší sortiment zboží a dost akcí, tak se ušetřit dá. Mají zeleninu, maso, sýry z pultu, netřeba kupovat balené. Nikdy mi nepřivezli nic špatného. Nevýhoda: příliš mnoho zboží, nějak mi ta objednávka přetéká samými „potřebnými“ věcmi :zed: :mrgreen:

koloniál a košík jsou srovnatelné. Na váhu mají jen OVOZ, maso a sýry jen balené. Menší výběr zboží, akce jsou. Tady ušetřím víc - ale jen proto, že je toho zboží méně k prohlížení.

tak jako tak - ušetřím hromadu času a nemusím trpět v davech v obchoďáku - a to je pro mě obrovské plus.

tynka.dejm
Nováček 8 příspěvků 22.03.17 17:22
Košík

Já jsem pro košík nakupuji tam pořád a je super! Zrovna dnes jsem tam udělala nákup :D

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.17 22:02

@Petrušačka kolonial.cz :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama