Rohlik.cz, Kosik.cz nebo Itesco?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
afghani
22.3.17 22:03
@Anikaa02 píše:
Ahoj já teda nakupuji uplně mimo všechny a to sice na kolonial.cz :) Zatím spokojenost jen jednou mi nedovezl zeleninu do polévky. Jinak přiveze vyloží donese až k bytu, ceny stejně jako v obchodech :)

souhlas, jsou skveli, navic jsem videla uvnitr auto, vse uplne ciste, srovnane, kuryri cisti, zdvorili

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
340
22.3.17 22:11

Jen obcas (tak 5× do roka) vyuziju Tesco. Kvalita zalezi taky na vybranem obchode, pokud to v danem meste jde. Nevyhodou je ten casovy rozsah, kdy vozi, 2h jsou opravdu moc.

Nemuzu si stezovat na kuryry, ti byli vzdy v pohode, bez problemu, donesli az k bytu. Vetsinou jsem objednavala tehotna nebo s miminkem, tak mi to hodne pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
23.3.17 08:18
@Tichošlápek píše:
Za mne tesco nejlepší. Dovezou co mají a v dobre kvalitě :nevim:

i za mě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
23.3.17 09:00

Holky, nevíte zda se dá platit na jednom ze tří z obchodů co jste vyjmenovaly stravenkami? nějak to nemůžu vygooglovat. Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2568
7.11.17 04:08

Holky, prosím o radu / názor… nakupovali jsme před iTesco, ale po čase jsem přestala být spokojená… zkoušela jsem kosik.cz, tam mi zoufale graficky nevyhovují jejích stránky - pro mě nepřehledné. Dlouho jsme nakupovali na rohlik.cz, ale poslední dobou je to šílenost, reklamuji snad každý druhý nákup… chybí věci, jsou v porušených obalech, dokonce nám doručili maso dva týdny prošlé. Ke každé reklamaci se staví čelem, vrátí peníze, vykompenzují, ale to soustavné telefonování je únavné… nejsem z těch, co vezmou dítě a jedou nakoupit, to mě obtěžuje, zdržuje… donáška do domu mi max vyhovuje, ale ne s těmi problémy kolem… teď nevím, co dělat, mám být trpělivá a doufat, že rohlik.cz, s kterým jsem byla roky spokojená se změní k lepšímu, nebo hledat jinou alternativu? Jaké máte vy zkušenosti? Děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13539
7.11.17 06:13

@azaleila ja nakupuju na rohliku a itesco, posledni dobou spis itesco a zkusenost vyborna, nikdy jsem nic nereklamovala, ovoce, zelenia - vse pekne, cerstve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
7.11.17 06:30

Ja nakupuji pres rohlik a spokojena jsem. Obcas neco chybi, ale ted se to zase zlepsilo. U tesca sice nikdy zadnej problem nebyl ale to objednavani den predem davam fakt malo. Tak ze za mne rohlik. Parkrat byly nejake chyby ale ted je to zas lepsi.

Jo a mam premium clenstvi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
7.11.17 06:33

Ja uz rok nakupuju v Kosik cz a vzdy jsem byla nad miru spokojena, az ted zkrouhli casy donasek na max 17hod a to je pro mne maler:-( nestiham prijet domu.. Ach jo… Tohle byla pro nasi rodinu ta nejlepsi sluzba, nikdy jsem nic nereklamovala a rada si i priplatim, protoze ten cas a konec tahani se s taskami a cekani u pokladen za to proste stoji. Nakupuju u nich vsechno, maso i ovoce, mrazene atd… a vzdy vse cerstve, nikdy nic rozmrazene, naprosta spokojenost! Ted akorat ty casy… Asi to bude nedostatkem prac.sily…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29379
7.11.17 08:36

Využívám košík a jsem spokojená… zatím vše bez problémů… stránky se mi zdají dostatečně přehledné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
7.11.17 08:38

Já jsem nakupovala na rohlíku… ale také co nákup, to reklamace.. takže teď nakupuji na itesco a spokojenost :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
7.11.17 08:40

My nakupujeme tedy na Koloniálu, od té doby, co měl Rohlík ten problém s ukrajinci, tak se mu obloukem vyhýbáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 21:20

ALEX SELJO

Jednoduche reseni v klidu jsi vse zkontrolujte at se ridic trea pos.. kdyz se mu to nebude libit, tkj mu reknete at jsi to zase odveze!

• Citovat
  • Nahlásit
13248
10.9.20 14:11

Já jsem neměla problém. Jinak Rohlík mi příjde o dost dražší než Tesco.
V tescu mi jednou něco nedodali a když jsem hned volala na infolinku, druhý den mi to řidiči dovezli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama