Rok a půl bez sexu

Anonymní
4.7.21 11:32

Rok a půl bez sexu

Zdravím, obracím se na vás s problémem s přítelem, který už nevím, jak řešit. Jsme spolu 3 roky, začátek vztahu byl krásný a hlavně úplně jiný, než teď. Přítel chtěl hodně sexu, byl se mnou schopny spát každý den, klidně i na “veřejných” místech, furt si se mnou povídal, byl na me hodný, povídali jsme si o citech a všem. Zhruba po 9 měsících vztahu jsme se sestehovali, on potom začal s novou práci a všechno šlo do haje. Je od pondělí do neděle v práci, maximálně půl dne v týdnu volno. Přestal se mnou spat, vzdy řekl ze je unavený, ze ještě nebyl ve sprše, ze si musí jít zavolat nebo jiné výmluvy. Potom uz jsem přestala začínat s čímkoli- připadala jsem si trapně po neustálém odmítání. Postupně se vytratila i komunikace. Dřív jsme se bavili o všem, dnes je schopny se se mnou bavit jen o penězích, práci, a zase penězích. Připadám si v tom vztahu sama. Když mu řeknu, ze se cítím smutná nebo ze se trapim, je na mě za to hnusny. Dnes je to uz rok a půl, co jsme bez sexu, bez líbání a jiných dotyku. Když me vidí nahou, nebo vedle nej lezim naha, nic, nezájem. Když se s nim o tom snažím bavit, nic mi k tomu neřekne. Prý se nemá o čem bavit, že to tak proste má a nebo mi řekne, že akorát řeším blbosti. Včera se opil s kamarádem a doma jsme se o tom začali bavit, byl na mw hnusny a nebyl schopny to pochopit. Řekla jsem mu, že si vedle nej nepripdam hezká, že mi dodává pocit o opaku (furt mi třeba klepe na bricho jako ze je velké, nebo když si dam něco dobrého směje se - měřím 160 a vážím 50, nemyslím si ze bych byla tlustá) a když mi to začne vadit, prý jsem vztahovacna. Řekla jsem mu ze mam díky tomu hodně nízké sebevědomí, když bydlím vedle někoho, kdo o me ani nezavádí. Přiznal, ze jsem se mu přestala líbit a přitahovat ho, ale furt mi tvrdí ze je to prý normální. Začal mi vyčítat i jeho práci, prý tam chodí jen kvůli me a ze ho psychicky deptam. Práci mam taky svoji, a finančně dobrou, platím stejnou část všeho jako on. Po tomhle mi začal vyčítat a diktovat, jaké dárky mi kdy koupil, že on mi koupil tohle a tohle a ze jediný co umím já je ze sebe dělat chuderku a stěžovat si, ze on není doma a nebo ze se mnou nechce nic mít, ze jsem prej sobec. Prý at u nej necekam, ze budu mít vztah s tím vším co chci. Jak byste tohle řešili vy? Děkuji a omlouvám se za tak dlouhou zprávu. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1934
4.7.21 11:36

Tak tady bych to viděla jasně. Jsi ve vztahu, ve kterém jste si přestali rozumět. Něco ti nevyhovuje, chybí. Je na tebe hnusný. Nemáte děti, závazky. Ukončila bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
4.7.21 11:37

Už dávno by to nebyl můj přítel. To nemáš žádnou hrdost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64491
4.7.21 11:37
@Anonymní píše:
Zdravím, obracím se na vás s problémem s přítelem, který už nevím, jak řešit. Jsme spolu 3 roky, začátek vztahu byl krásný a hlavně úplně jiný, než teď. Přítel chtěl hodně sexu, byl se mnou schopny spát každý den, klidně i na “veřejných” místech, furt si se mnou povídal, byl na me hodný, povídali jsme si o citech a všem. Zhruba po 9 měsících vztahu jsme se sestehovali, on potom začal s novou práci a všechno šlo do haje. Je od pondělí do neděle v práci, maximálně půl dne v týdnu volno. Přestal se mnou spat, vzdy řekl ze je unavený, ze ještě nebyl ve sprše, ze si musí jít zavolat nebo jiné výmluvy. Potom uz jsem přestala začínat s čímkoli- připadala jsem si trapně po neustálém odmítání. Postupně se vytratila i komunikace. Dřív jsme se bavili o všem, dnes je schopny se se mnou bavit jen o penězích, práci, a zase penězích. Připadám si v tom vztahu sama. Když mu řeknu, ze se cítím smutná nebo ze se trapim, je na mě za to hnusny. Dnes je to uz rok a půl, co jsme bez sexu, bez líbání a jiných dotyku. Když me vidí nahou, nebo vedle nej lezim naha, nic, nezájem. Když se s nim o tom snažím bavit, nic mi k tomu neřekne. Prý se nemá o čem bavit, že to tak proste má a nebo mi řekne, že akorát řeším blbosti. Včera se opil s kamarádem a doma jsme se o tom začali bavit, byl na mw hnusny a nebyl schopny to pochopit. Řekla jsem mu, že si vedle nej nepripdam hezká, že mi dodává pocit o opaku (furt mi třeba klepe na bricho jako ze je velké, nebo když si dam něco dobrého směje se - měřím 160 a vážím 50, nemyslím si ze bych byla tlustá) a když mi to začne vadit, prý jsem vztahovacna. Řekla jsem mu ze mam díky tomu hodně nízké sebevědomí, když bydlím vedle někoho, kdo o me ani nezavádí. Přiznal, ze jsem se mu přestala líbit a přitahovat ho, ale furt mi tvrdí ze je to prý normální. Začal mi vyčítat i jeho práci, prý tam chodí jen kvůli me a ze ho psychicky deptam. Práci mam taky svoji, a finančně dobrou, platím stejnou část všeho jako on. Po tomhle mi začal vyčítat a diktovat, jaké dárky mi kdy koupil, že on mi koupil tohle a tohle a ze jediný co umím já je ze sebe dělat chuderku a stěžovat si, ze on není doma a nebo ze se mnou nechce nic mít, ze jsem prej sobec. Prý at u nej necekam, ze budu mít vztah s tím vším co chci. Jak byste tohle řešili vy? Děkuji a omlouvám se za tak dlouhou zprávu. :(
Řešila bych to rozchodem, jak jinak
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
4.7.21 11:38

To nema smysl. Tezko rict, kde je jeho problem, jestli se mu proste fakt nelibis, nebo ja na kluky, nebo ma zdravotni potize s hormony. :nevim:
Jses mlada a jdi dale, nove zacatky muzou byt obtizny, ale nemas co ztratit, kdyz ani ten sex nemate a jen te urazi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
4.7.21 11:39

ROZCHOD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
4.7.21 11:39

Když ti sám přizná, že už ho nepritahujes, tak by jsi měla sebrat zbytek svého sebevědomí a hrdosti a jít od něj pryč. Po roce a půl nezájmu nečekej změnu k lepšímu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6957
4.7.21 11:40

Podle me ma jinou a proto se tak chova, ale ukoncit to s tebou nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.21 11:41

Myslím, že byste se měli rozejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58328
4.7.21 11:43

Jak bych to řešila??
Vždyť toto má jen jedno řešení :nevim: rozchod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.7.21 11:46

Obvykle jsem zdrženlivý ohledně soudu, ale zde bych vztah ukončil :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2118
4.7.21 11:46

Dokud nemáš děti, rychle pryč. Jsem v podobném vztahu se třemi dětmi a to je teprve masakr, jsem na rodičovské bez příjmu, závislá na něm. Tobě bude bez něj líp, jen mi řekni, proč se bojíš odejít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
4.7.21 11:47

Souhlasím s komentáři výše. Zanedbává vztah ve všech ohledech a to až nezdravě dlouho a ještě uráží :nevim: Tady není, co zachraňovat nebo na čem stavět. Najdi si novýho, lepšího a začni žít. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
@Anonymní píše:
Zdravím, obracím se na vás s problémem s přítelem, který už nevím, jak řešit. Jsme spolu 3 roky, začátek vztahu byl krásný a hlavně úplně jiný, než teď. Přítel chtěl hodně sexu, byl se mnou schopny spát každý den, klidně i na “veřejných” místech, furt si se mnou povídal, byl na me hodný, povídali jsme si o citech a všem. Zhruba po 9 měsících vztahu jsme se sestehovali, on potom začal s novou práci a všechno šlo do haje. Je od pondělí do neděle v práci, maximálně půl dne v týdnu volno. Přestal se mnou spat, vzdy řekl ze je unavený, ze ještě nebyl ve sprše, ze si musí jít zavolat nebo jiné výmluvy. Potom uz jsem přestala začínat s čímkoli- připadala jsem si trapně po neustálém odmítání. Postupně se vytratila i komunikace. Dřív jsme se bavili o všem, dnes je schopny se se mnou bavit jen o penězích, práci, a zase penězích. Připadám si v tom vztahu sama. Když mu řeknu, ze se cítím smutná nebo ze se trapim, je na mě za to hnusny. Dnes je to uz rok a půl, co jsme bez sexu, bez líbání a jiných dotyku. Když me vidí nahou, nebo vedle nej lezim naha, nic, nezájem. Když se s nim o tom snažím bavit, nic mi k tomu neřekne. Prý se nemá o čem bavit, že to tak proste má a nebo mi řekne, že akorát řeším blbosti. Včera se opil s kamarádem a doma jsme se o tom začali bavit, byl na mw hnusny a nebyl schopny to pochopit. Řekla jsem mu, že si vedle nej nepripdam hezká, že mi dodává pocit o opaku (furt mi třeba klepe na bricho jako ze je velké, nebo když si dam něco dobrého směje se - měřím 160 a vážím 50, nemyslím si ze bych byla tlustá) a když mi to začne vadit, prý jsem vztahovacna. Řekla jsem mu ze mam díky tomu hodně nízké sebevědomí, když bydlím vedle někoho, kdo o me ani nezavádí. Přiznal, ze jsem se mu přestala líbit a přitahovat ho, ale furt mi tvrdí ze je to prý normální. Začal mi vyčítat i jeho práci, prý tam chodí jen kvůli me a ze ho psychicky deptam. Práci mam taky svoji, a finančně dobrou, platím stejnou část všeho jako on. Po tomhle mi začal vyčítat a diktovat, jaké dárky mi kdy koupil, že on mi koupil tohle a tohle a ze jediný co umím já je ze sebe dělat chuderku a stěžovat si, ze on není doma a nebo ze se mnou nechce nic mít, ze jsem prej sobec. Prý at u nej necekam, ze budu mít vztah s tím vším co chci. Jak byste tohle řešili vy? Děkuji a omlouvám se za tak dlouhou zprávu. :(

Tak tenhle vztah, jak ho popisuješ, nemá už dlouho budoucnost… Ja bych to hned ukončila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607

Tak podle me priznal, ze pokracovat nechce, ale je srab na to, aby ten krok udelal sam. Tohle by ti jinak nerikal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat