Rok po covidu a hlava bolí pořád stejně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.6.22 09:16

Rok po covidu a hlava bolí pořád stejně

Holky jste na tom někdo podobně? Mám skoro rok po covidu, a od té doby co mi skončil, mě dost ale opravdu dost často bolí hlava. Dřív to bylo jen když jsem to měla dostat a teď je to co 3 dny. Jakoby vpravo nahoře. Jsem objednaná na neurologii, ale až za nějaký týden :zed:
Už jsem z toho zoufalá a neskutečně mi to otravuje život. Máte to někdo podobně prosím? Jak jste to řešili?
Byla jsem po covidu na Rentgenu plic a tam mi paní řekla, že mám skoliózu 8o :D… Prosím, že nejsem sama, mám strach a zároveň už jsem fakt vytočená :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21597
30.6.22 10:08

Hele ta bolest hlavy klidně může být od té skoliozy, takže určitě zajdi na tu neurologii, ale cestou to vezmi přes rehabilitačního lékaře a posléze fyzioterapeuty.

A především si od nich nech sestavit nápravné cvičení přesně pro tvůj problém a opravdu se snaž pravidelně cvičit.

Do té doby bych zkusila začít chodit na masáže k někomu, kdo dělá Dornovu metodu a začni chodit alespon jednou týdně plavat a doma nějaké jemné protahování, ne přes bolest.

tohle je kratičké a prostě ráno a večer si to zacvič - nemělo by to ubližovat.

https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4493
30.6.22 10:10

Mela/mám to stejně. Jsem po covidu cca půl roku a hlava pořád bolí. Nejhorší to bylo první asi 3 měsíce, to mě hlava bolela fakt denně, hrozně, byla jsem furt na práškách. Pak to postupně začalo ustupovat, ale pořád to není úplně ono. Minimálně jednou týdně si ten prášek vzít musím. Doktorka říkala, že je to bohužel častá pocovidova komplikace a že kdyby to do roka úplně nepřešlo anebo to bylo pořád hrpzny, tak by mě poslala na neurologii. Ale vzhledem k tomu, že s emi to zlepšuje, zatím to „neřeším“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.22 10:27

Moc děkuju :srdce:
Přemýšlím, jestli to není tím, že pořád tahám malou, umím ji držet jen v pravé ruce… Bolí mě pravá část hlavy, pravá část vzadu na krku… Jsem zvědavá co mi řeknou. Už jsem z toho tak zoufalá, že se každej den desim toho, kdy to zas přijde. A jelikož mám dvě děti, musím prostě fungovat :roll: V noci se budím k malé, ráno a celý den zase až do noci musím fungovat a opravdu to nedávám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21597
30.6.22 10:40
@Jarmilakarmila píše:
Moc děkuju :srdce:
Přemýšlím, jestli to není tím, že pořád tahám malou, umím ji držet jen v pravé ruce… Bolí mě pravá část hlavy, pravá část vzadu na krku… Jsem zvědavá co mi řeknou. Už jsem z toho tak zoufalá, že se každej den desim toho, kdy to zas přijde. A jelikož mám dvě děti, musím prostě fungovat :roll: V noci se budím k malé, ráno a celý den zase až do noci musím fungovat a opravdu to nedávám :roll:

mno…

Jasně že covid to celé jen zhoršil, ale primárně - pořádně pít, užívat hořčík, chodit plavat a určitě zajdi za tím rehabilitačníím doktorem a na fyzio.

No a pořiď si šátek na dítě a važ ho do šátku.

A s praktikem se poraď co můžeš používat jako mazání na bolavé svaly a každý večer si je namaž a případně si pořiď nějaký masírovací nástorj.

něco takovéhleho

https://www.alza.cz/…d5680900.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat