Reklama

Rok po porodu a menzes stále nikde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jančulka jančule
Nováček 9 příspěvků 29.01.17 03:22
Rok po porodu a menzes stále nikde

Ahoj holky…mam dotaz, je to už rok co jsem po porodu a menzes stále nikde…jen v 6 nedeli jsem krvacela ocistky a to bylo vse kojit jsem ze zdravotního důvodu nemohla…po 6 neděli jsem šla na kontrolu ke gynekologovi a rám jsem mu sdělila ze jsem pořádně ms nedostala tak mi pichly vyvolávací injekci..ms dorazila do tří dnů a skončila za 4 dny…druhý měsíc stále čekám ze dorazí a opět nic tak jsem zase šla na injekci..opět za tři dny se ms dostavila..třetí měsíc to samé menzes zase nikde tak jsem opět zašla na gyndu a tam se rovnou doktora zeptala na důvod proč ms nedochází bylo mi sděleno ze sliznici mam velkou ze by ms měla normálně fungovat bez injekce ze sam nechápe proč když jsem naprosto zdravá pak mi ještě sdělil ze se mi neupravily hormony v těle…nastaly další měsíce a já uz na vyvolávací injekce nechodila čekala a stále čekám ze dorazí sama od sebe dneska je tomu 15 mesicu uz začínám mít paniku jestly nemám cystu na kontrolu jdu až za 14 dni…nejsem si jistá ze jsem dělala dobře ze jsem na injekce po zbytek mesicu nechodila tak mě zajímá jestly je tady někdo kdo má stejný problém jako já :( děkuji moc za každou radu :mavam:

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 29.01.17 08:36

A kojis? Me se ms dostavila az kdyz sem kojit prestala.

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 29.01.17 08:46

@Kriss Tina píše, že kojit nemohla. Já přestala mít kdysi menstruaci. Měla jsem hodně náročné stresové období a k tomu po vysazení antikoncepce se mi nechtěla spustit také přes rok. Injekce jsem nepodstupovala a nechala to být, naopak si užívala, že ms nemám. A pak když jsem se dostala z toho stresového období, tak najednou ms přišla.

jančulka jančule
Nováček 9 příspěvků 29.01.17 16:01

@ivanapesk dekuji za radu :) občas stresove období mívám.. :( takže by to mohlo být ono krom cysty a vaši rady me uz nenapadá zadna příčina teď se ještě snažíme o druhé mimi ale vůbec netuším jestly pro de ovulaci kdyz vlastně ms nemam :/

jančulka jančule
Nováček 9 příspěvků 29.01.17 16:02

@Kriss Tina nenene bohužel ze zdravotních důvodů jsem kojit nemohla :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama