Rok po porodu a žádný sex

Anonymni
21.5.09 21:51

Rok po porodu a zadny sex

Ahoj

pisi v anonymite protoze je to vec kterou nechci probirat jako prihlasena uzivatelka.
Mame skoro rok stare dite a od porodu jsme meli sex pouze jednou a to se jeste az tak nepovedlo a muz se do me skoro nedostal.
Chut na sex moc nemam,nejak me to nelaka a proto ho ani nevyhledavam.Muz mi na to nic nerika,ma problemy v praci takze kdyz se o tom obcas bavime tak mi rekne ze na to ani nema myslenky(takze si to zrejme obcas udela sam).
Milenku nema,nebylo by kdy s ni byt a navic mi rekl ze je tak utahany ze by byl padlej na hlavu"drit" se nekde s nekym jinym.

Chci se vas zeptat zda mate take nektera takovy „problem“..Proste nechut ktera se nijak nezmensuje.

Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
21.5.09 22:03

Jen se zeptám, jestli ještě kojíš? Měla jsem podobné problémy po obou porodech, ale po ukončení kojení se to spravilo…ne že by to bylo úplně jako před dětmi (myslím četnost), ale je to mnohem lepší než když jsem kojila…
Pokud to manželovi nevadí a jste oba spokojení tak jak to je, tak to třeba ani nemusíte řešit…ale je fakt, že intimita je ve vztahu důležítá…

• Nahlásit
  • Citovat
3138
21.5.09 22:10

nebudu říkat, jak je to u nás, odhlašovat se nechci a téma je to příliš intimní, bylo by to nefér vůči partnetovi. Ale jen mne napadlo, že byste možná mohli zkusit oba vypnout. pořádně. Alespon prodloužený víkend nekde v Laa třeba..
A o věci si zevrubně pohovořit.. :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.09 22:10

Nekojim uz celkem dlouho.
Muzu rict ze obcas mi intimita chybi ale je pravda ze muz uz me tak nejak prestal fyzicky pritahovat :(

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
3138
21.5.09 22:14

jojo kojení je prevít ..no, jasně páč se už na něho nedíváš jako na toho samca..tohle je řekla bych všude stejný. Jenomže to máš jak s barákem. Pokud se o něho nebudeš starat, spadne ti na hlavu. Tak i vztah se musí budovat, věci obnovovat, hlavně nemít moc dobrou paměť. Zkus mu říct, že ti chybí a třeba se zkuste pevně obejmout. Možná se ti to zdá jako kravina, ale musíte nejak začit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27268
22.5.09 08:50

Ahoj, já teda mám po porodu teprv šestinedělí, ale musím říct, že janac má totální pravdu.....co se týká intimity…po porodu jsem nestíhala vůbec nic, natož si nějak všímat svého muže. A protože on takovej fofr nemá, resp. pořád nemá v hlavě mimino, naštěstí vzal budování vztahu do svých rukou (sex ještě ne teda), ale jednou jak jsem šla kolem něj (rychlým krokem, abych stihla, vyprat, vyžehlit, uklidit bordel, umýt si aspoň po 4 dnech hlavu :wink: atd.), mě vyloženě zastavil a říká: „Počkej, nech to být!“ a obejmul mě, pak jsme si na chvilku lehli na postel a jen tak spolu leželi a povídali si a občas se pohladili (jen po tváří nebo tak, sex stejně ještě nemohl být) no a mě ti najednou bylo tak fajn a zjistila jsem, že mi to chybí a že mi chybí v podstatě i ten mužskej (přinejmenším citově). Kdyby ses mě zeptala ale při tom mým našlápnutí směrem k domácím pracím, řekla bych ti, že na nějaký mazlení nemám ani čas ani náladu a chlap mě spíš zavazí a obtěžuje :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.5.09 10:16

Ahoj,tak u nas je to uplne stejne,sex pouze jednou..ale ja dosla na to,ze chlapa nemiluji,nedokazu si to uz s nim uzit..je hodny,pracovity..no myslim,ze on sam to tusi,ale zustavame kvuli diteti,jsme jak dva kamaradi,ale kdovi,jak dlouho to zustane,ze?!Sex chce..

• Nahlásit
  • Citovat
4035
22.5.09 11:03

Měla jsem to podobně…spravil to konec kojení.
Ale z tvého příspěvku cítím možná i něco jiného a já to sama cítila také. Chlap svoje splnil, oplodnil, udělal dítě. TeĎ ti to dítě visí na krku, totálně tě obralo o tvůj vlastní život, můžeš z toho nevědomě chlapa vinit, tím víc jeho „mužství“ tu kravinu „sex“, prostě tu prasárnu, díky které jsi teĎ totálně v řiti, unavená a bez chuti k životu… Může to tam být zasunutý. Taky jsem svýho času manžela moc nemusela, jako muž mi nic neříkal, jako člověk mi nic neříkal. Pak se to spravilo, fakt za to mohlo vylepšení sexuálního života, přestala jsem kojit v noci a chtěli jsme další dítě -to bylo mocné afrodisiakum.
Teď po druhém porodu mi spíš manžel chybí, spí ve vedlejší místnosti, protože mimino je hroznej ječák. Sex je málo, ale většinou je pak docela skvělý…
Doporučila bych ti vypnout! Jste oba přetažený, potřebujete návrat. Sami někam, na víkend, na den, na výlet,někam, kam jste chodili za svobodna. Abyste se znovu „našli“ a ty zjistila, jestli je to pořád ten „miláček“.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584
22.5.09 11:19

Já si zpočáku myslela, že je to kojením a když jsem přestala kojit, i tomu pár měsíců všechno nasvědčovalo. Ale není to až tak pravda. Já na sex prostě nemám náladu. A to jsem dřív měla.
Když už se akce:-) rozjede, je vše ok, ale nemám náladu začínat. Jé, když si vzpomenu před dětma :oops:
Nicméně teda u nás sex být musí:-) :-) Tatínek by byl protiva. Velký:-)
Ale aby to teď vyznělo správně, mě sex baví ............ ale radši bych spát:-)
Partnera miluju a on mě. Jsme dvojka a asi se musí pracovat z obou stran - na všem.

Souvik - to je hezký:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.5.09 12:11

Dekuji vam za prispevky.

Anonymni tak jak jsi to napsala je to i u nas(jen s tim ze muz po me sex nechce).Je hodny,stara se o dite,nemuzu mu nic vytknout jen uz mu proste nemam co rict,jako muz mi nic nerika,pripadam si s nim jako se sourozencem a ne s muzem se kterym mam dite.Take spolu zatim zustavame kvuli diteti,nastesti ma kde bydlet takze mi doma „neprekazi“(je to hrozne ze to clovek musi takhle napsat ale je to tak).

Suvik to je moc hezky!!!

Niki ano citis to spravne,je to presne tak jak jsi to napsala.Sve splnil,udelal dite.
Vypnout-jeeeeee jak to ja bych potrebovala!!!!!!Ale babicky jsou na prd,nemame nikoho kdo by dite pohlidal,me uz z toho hrabe,obcas si pripadam jak sekundu pred sebevrazdou. :cry:
A kdyz uz by se prece jenom podarilo abychom oba nekam vypadli(bez ditete) tak by si urcite nezapomnel vzit mobil a resit pracovni veci takze vypnuti a odreagovani zadne.
Obcas bych si moc prala aby to bylo jako predtim ale sama se bojim toho ze to co si v duchu rikam(ze uz se to nevrati a ze je mi bez nej mnohem lepe)vejde v realitu.

Ali-sex me bavil a asi i bavi ale take se mi nechce zacinat a u meho muze nejaka zacatecni iniciativa nehrozi.

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
9549
22.5.09 14:08
Aladina píše:
Já si zpočáku myslela, že je to kojením a když jsem přestala kojit, i tomu pár měsíců všechno nasvědčovalo. Ale není to až tak pravda. Já na sex prostě nemám náladu. A to jsem dřív měla.
Když už se akce:-) rozjede, je vše ok, ale nemám náladu začínat. Jé, když si vzpomenu před dětma :oops:
Nicméně teda u nás sex být musí:-) :-) Tatínek by byl protiva. Velký:-)
Ale aby to teď vyznělo správně, mě sex baví ............ ale radši bych spát:-)
Partnera miluju a on mě. Jsme dvojka a asi se musí pracovat z obou stran - na všem.

Zas až tak často v diskuzích tohoto typu nereaguju a omlouvám se zakladatelce, že jí neporadím, jen tenhle příspěvek mě donutil se pousmát, to je totiž naprosto, jako bych to napsala já… Slovo od slova zrovinka jako u nás, pobavilo mě to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.5.09 14:52

Zakladatelko, uz me i napadl rozvod,ale vim,ze bych to sama s ditetem nezvladla,mame hypoteku,zijeme od vyplaty k vyplate..babicky na hlidani taky nemame;-( S tim sourozencem jsi to vystihla,ne jak kamaradi..Snazim se to urovnat,co bych delala,kdyby me opustil!?Vim,ze me miluje,tak se snazim byt na neho hodna..ale bohuzel vic mi nejde..tak ti preji,aby se vztah zlepsil,pokud to jeste pujde!pa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.5.09 15:19

Zacni ty, bud aktivni, i kdyz jsi unavena nebo tu chut momentalne nemas! Vem to tak, ze je to tva manzelska povinnost a pak sama uvidis, jak se vse bude vyvijet… Moje gynekolozka mi na kontrole (mesic po porodu) rekla:" Mila zlata, mas jeste 2 tydny na to se vymluvit na sestinedeli, potom se ale zacni hned milovat s manzelem, jinak ty zakrnis, nebude se ti vic chtit a on bude, chudak, na suchu!" Taky bych casto unavou padla na cumec, ale mame nepsany zakon - zacne manzel, dostane me do varu a pak veleni prebiram ja. 8) A to si pis, ze pred ditetem to bylo safra jine, byli jsme temer sexem posedli. Jen si myslim, ze toto je normalni vyvoj ve dvojici, ktera ma male dite. Otazkou je, zda se mate radi, chcete spolu byt a umite se sehrat. Pokud ano, tak vse dobre dopadne, nech vuresit jeho problemy v praci a pak se do toho vloz ty, treba u vas musis byt ta aktivnejsi prave ty. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.5.09 16:49

Anonymni jedna:my nastesti manzele nejsme takze rozvod resit nemusim.MUj muz me ma velmi rad takze se taktez na nej snazim byt mila ale vic to nejde.Tobe taktez preji aby se ti to pokud mozno zlepsilo.

Anonymni dve:Kdyz me to vyhovuje ze jsme bez sexu a ze mu se zacinat nechce :? Sex mi neprijde jako povinnost ani jako manzelska povinnost.Nemuzes preci cloveka nutit do neceho co sam nechce a navic ja nejsem ten typ ktery by delal neco co mu nedela dobre.
Jak jsem jiz napsala:jsme jako dva sourozenci a jsme spolu kvuli diteti,o nejake pritazlivosti uz bohuzel neni rec a na mem muzi jiz neni pro me nic co by stalo za to to zkusit.

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.5.09 08:33

Ahoj anonymní, mám také takový problém, dříve náruživej sexuchtivec a dnes totální frigida.
A to mám půl roku po porodu, néé že bych neměla na to myšlenky únavou, ale prostě mě ten sex nějak přestal brát. A to jak jsi psala, že se do Tebe nemůže partner dostat, to mám také.
Už to neřeším, nehldě na to, že mě partner taktéž tolik nepřitahuje, jako dřív.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama