Rok po porodu nemám menstruaci

Anonymní
20.6.20 20:59

Rok po porodu nemám menstruaci

Holky, je to rok co jsem porodila ale stále nemám měsíčky. Stále tedy kojím. Rozhodli jsme se ze začneme zadelavat na další mimčo. Otázka zní jestli je vůbec možné otěhotnět i když není menstruace? Nespěchám na to jen mě to zajímá. Jasný určitě takový případ byl ale nevím jestli se to třeba tykalo i holek co opravdu MS neměli takhle dlouho nebo do toho vlitnu někdy po šestinedělí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

vbu
333
20.6.20 21:01

Ja jsem mela MS az 18 mesicu cca a telo bylo pripravene az tak 24 mesicu po porodu. Soustredila bych se na stres, unavu, atd. S prvnim jsem byla vycukana prvomatka, byl narocny a telo se proste vyplo. U druheho jsem mela MS uz po roce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327

Je, a jsem toho důkazem :) :oops: vůbec nepřišla, a z čista jasna neplánovaně, 3 měsíce po porodu jsem v tom :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61

Ano je to mozne, upozornovali me na to gynekologove, take stale kojim, take je to rok, ale ms se dostavila minuly mesic. Neustale si davame s partnerem pozor, antikoncepci neuzivam, nedela mi dobre.. ale mimco muzete pocit i kdyz neni ms, drzim palec at se to podaří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1650
20.6.20 21:07

Zaaavidim. Já jsem 2 měsíce po porodu, plně kojim a už jsem tu mrchu dostala. Stejně jsem to měla i u prvního dítěte :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17631
20.6.20 21:12

Ja ms nemela dokud sem kojila, az kdyz sem prestala, tak dorazila mesic po uplnem odstavení. Tezko rict, nemusis ji mot vubec dokud kojis a muzes se trefit do prvni ovulace a ms ani nedorazi a budes v tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13407
20.6.20 21:18

Pokaždé (zažila jsem to 4×) mi MS dorazila až 6-7 týdnu po úplném odstavení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 21:22

Vystresovana prvomatka fakt nejsem :mrgreen: od těhotenství, porod a i péči o dítě si fakt užívám. Jinak bych další nechtěla. Díky za info holky. Na gynde mi to taky říkala jen jsem netušila že to může trvat tak dlouho. Dite kojím asi zhruba stejně jako když se narodilo je to prostě mlicak takže to bude asi i tím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.6.20 21:24

Ještě dodám tě odstavit nechci, fakt na miminko nespěcháme jen mě to docela zajímalo.. Taková statistika :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
183
20.6.20 21:29

Já jsem ms nedostala 2 roky, když jsem kojila dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 21:32

Syna jsem v roce odstavila, pak teprv přišla ms, u dcery přišla i při kojení cca v tom roce a teď třetímu už bude taky rok a zatím nic. A vůbec mi to teda nevadí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7768
20.6.20 22:07

Druhé dítě se nám povedlo v 10 měsících prvního bez menstruace. Třetí naopak až po odstavení druhého děcka, MS přišla až po odstavení, cca 19 mes. po porodu. ale stává se to celkem často prý, obojí :)

Příspěvek upraven 20.06.20 v 22:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.6.20 22:17

Ja jsem to dostala 8.5 měsíce po porodu a stale kojim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6890
20.6.20 23:07

Ms přišla rok po prvním porodu a teď mám téměř 11 měsíců po porodu a stále bez ms. A jsem nejspokojenější, že mám od té přítěže klid. :mrgreen: Jak píše @Kriss Tina, můžeš se trefit do první ovulace a ms ani nemusí přijít. Pokud je ti souzeno nemít ms do konce kojení, tak nebude ani ta ovulace. Ale to prostě nevíš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 18:36

První MS jsem dostala 15 měsíců po porodu (a pořád jsem kojila). Gynekolog mi doporučoval nechat 1-2 MS proběhnout, než se začneme snažit o další.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama