Rok po rozchodu s bývalým

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 22:45
Rok po rozchodu s bývalým

Ahoj, omlouvám se za anonym ale podle mé přezdívky by někoho mohlo napadnout, že to píšu já. Potřebovala bych poradit.
S bývalým nejsem už rok a on mezitím měl i přítelkyni, po rozchodu jsem byla hodně moc špatná, nešťastná a trvalo to skoro půl roku, hlavně i proto, že jsme si semtam psali a prohodili pár slov, ikdyz byl zadaný, potom jsme přerušili kontakt a bylo to o něco lepší ten stesk, jenže teď jsme se potkali na Silvestra a ikdyz vím, že mu už jsem ukradená, tak se moje pocity vrátily do té doby co se se mnou rozešel, chybí mi, doufám, že se ozve, zda se mi o něm, představuju si vše s ním..
Je možné, že se mi tohle děje jen skrz pár hodin v klubu vedle sebe, že mi přišel dát Novoroční pusu a pár pus na tvář během večera a pár prohozených slov a vymenenych pohledů a úsměvů? Vím, že na mě kašle, ale nějak to se mnou hnulo? A taky moc prosím o rady jak zapomenout a přestat konečně milovat. Děkuji mockrát

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 23:05

Tak zaprvé, kdyby si mu byla ukradená, tak se takhle nechoval k tobě na Silvestrovské oslavě a zadruhé buď mu zkus napsat, jestli je teda teď sám, třeba se ti taky boji něco říct

ontar
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 04.01.19 23:16

A proč jste se rozešli? Nebyla si na něho protivná a nešňafala jsi na něho? Jo holka chlapa si musíš hýčkat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 23:19

Ani pořádně nevím upřímně

Kristee
Povídálka 24 příspěvků 05.01.19 00:10
@Anonymní píše:
Tak zaprvé, kdyby si mu byla ukradená, tak se takhle nechoval k tobě na Silvestrovské oslavě a zadruhé buď mu zkus napsat, jestli je teda teď sám, třeba se ti taky boji něco říct

Proc odpovidas sama sobe? :)

someargue
Kecalka 208 příspěvků 05.01.19 01:14
@Kristee píše:
Proc odpovidas sama sobe? :)

To už je myslím druha diskuze, kde dotyčná odpovídá sama sobě :mrgreen: možná to bude ta sama. Ježíš, že to někoho baví :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 02:54

Haló lidi cože? Ještě sem si kvůli tomu zakládala profil tady a čekala 12 hodin, abych se mohla na něco zeptat a místo pomoci se mi dostane jen výsměchu a ani nechápu o co má jít. No díky :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 03:12

Ale kdyby se tu našel někdo, kdo by mi chtěl poradit, budu ráda, ono se lehce někomu vysmívá, když nejste vy v situaci, že jste sama s dítětem..

Uživatel je onlineHonza82
Stálice 84 příspěvků 05.01.19 06:32
@Anonymní píše:
Ale kdyby se tu našel někdo, kdo by mi chtěl poradit, budu ráda, ono se lehce někomu vysmívá, když nejste vy v situaci, že jste sama s dítětem..

Tak pokud jsi mezitím nikoho neměla, případně měla a nebylo to ono, tak se při setkání s ním vynoří ty city, které jsi k němu chovala, tomu se nedivím; ten cit tam tam máš prostě někde stále schovaný.
Jinak, jak někdo psal, že se ho na to máš zeptat - klidně to udělej, ale moc naděje bych si nedělal. Když se s někým rozejdes a není to úplně ve zlém, tak casem zůstanou jen ty hezké vzpomínky; když ho pak potkáš, není důvod se neusmat. Nějaký čas tě doprovázel životem a nebyl na tebe nikdy zlý… :)

Byt tebou, zaměřil bych se ale spíš na někoho jiného, nového. Tohle bude nejspíš plýtvání casem a hlavně sypani soli do tvé rány, která není, zda se, ještě zahojená.
Drž se!

Kristee
Povídálka 24 příspěvků 05.01.19 11:16

Nevim o tom, ze bych se vysmivala, jen jsem se zeptala, proc ta odpoved… Jak jsi tam sama napsala, tak to muzes zkusit, ozvi se mu (napis, zavolej) a uvidis, treba v tom bylo neco vic, treba ne, tak jako tak to zjistis jen od nej :)
Btw.sama s ditetem jsem byla skoro tri roky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >