Rok snažení o miminko a zjištění, že nemám ovulaci

26.10.20 18:51

Rok snažení o miminko a zjištění, že nemám ovulaci

Už rok se snažíme o miminko, menstruace je pravidelná, já sem v pořádku, manžel byl na spermiogramu a je v pořádku. Navštívila sem doktora a ten mi dal klasický menstruační kalendář a mám tam zapisovat úplně vše. Když do půl roku noc, tak to už budeme řešit jinak. Ale teď jsem přišla na to, že neovuluji. Každý den sem si dělala test a nic. Tedka poslední 3 dny mám hnědý výtok. Mám to nějak řešit? Vůbec nevím, čím to je. Hlavně ta ovulace. Doktor tvrdí, je je vše v pořádku, ale bohužel asi není. :( nějaké rady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2380
26.10.20 18:57

@panialigiova Ovulaci pozna doktor na utz. Takze pokud toto nesledoval, tak jdi jinam. Kdyz vam to trva pres rok, nechte se poradne vysetrit v CAR. Urcite nejake najdete a objednaji vas hned (idealne na cca 10 DC kvuli te ovulaci, ale to vam sami reknou). Doporuceni neni potreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
26.10.20 19:09

Co krevní test na hormony? Dělal? Mi zjistili, díky tomu, že se mu nedělá progesteron, tudíž nemám ovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 19:21

@2468 nene nedělal nic. Jen udělal ultrazvuk a poslal mě domů s tím, že mám přijít za půl roku, kdybych neotehotnela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12724
26.10.20 19:41

Po roce by to uz resit mel. A lepsi nez si psat jen kalendar a delat testy je dle meho sledovat bazalni teplotu, me ty testy nekdy nejak nevychazely (I kdyz jsem je zkousela zejmena v dobe po vysazeni HA, tak kdo vi jak to s tou ovulaci bylo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
26.10.20 19:42

Spis než testy si zkus měřit teplotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.10.20 21:45

Tak urcite bych zmenila doktora. Po roce snazeni je nejakej kalendar fakt malo. Dulezitej je hormonalni profil i se stitnou zlazou a folikulometrie. Ty muzes zkusit bylinky (ja pila kontryhel, ale existujou dalsi) a merit bazalni teplotu.

A neboj, pokud je nejakej problem, tak se urcite vyresi, ale doktor na tebe nesmi takhle sr*t. Nicmene ja prej taky ten urcitej cyklus nemela mit ovulaci a ty moji neovulaci je ted skoro 7 mesicu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
27.10.20 18:27

@panialigiova
Také bych změnila doktora. Já jsem nikdy neměla pozitivní ovulační test. Nikdy jsem se netrefila do správné doby pro testování. Nejspolehlivější je folikulometrie od dotora nebo si měř bazální teplotu jak už holky psaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
31.10.20 10:48

Taky jsem mívala stále negativní ovulační testy a otěhotnění se nedařilo. Mi dělali hormonální profil a folikulometrii na CARu. Zjistili, že ovulaci sice občas mám, ale folikul nepraskne a neuvolní se vajíčko. Dali mi hormony a otěhotněla jsem po pár cyklech. Dokonce mám dvojčátka :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama