Rok staré tetování mě svědí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JustMyself
Nováček 4 příspěvky 09.01.19 21:00
Rok staré tetování mě svědí

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli tu některé z vás nemají podobný problém…
Už je to přes rok, co jsem si nechala udělat tetování na zápěstí. Byla jsem v salonu, který si každý chválí, i já jsem si ho oblíbila. Pamatuji si, že zhruba měsíc po tom mi tetování (už bez stroupků) trošku vystouplo a svědilo mě asi 4 dny. Pak to přešlo. Něco podobného se pak objevilo už jen párkrát a jen na chviličku, nebyl to ani den. Pak jsem měla dlouho klid a nyní se to objevilo znovu, před týdnem a dnes zase. Tetování je v místě křížku vystouplé, takže celý ten úplně miniaturní křížek je celý vystouplý a svědí mě, zdá se mi, že je pod tím snad i pupínek. :think: Hodně to pociťuji pod teplou vodou při sprchování.
Máte někdo podobnou zkušenost? Mám strach, aby se nemuselo odstraňovat, to by byla asi noční můra 8o

Reakce:
-Bohdanka
Kecalka 133 příspěvků 09.01.19 21:07

Mám tetování asi 10 let a dotěd někdy svědí, hlavně když se hodně spotím. Na některých místech je trochu vystouplé ale zatím s tím žádnej problém nemám. Během tohoto roku půjdu na předělání a myslím že s tím problém nebude.

Knedlinka
Povídálka 41 příspěvků 09.01.19 21:14

Asi bych se nebala toho, ze by se muselo odstranit. Ja mam dve a zadny problem nastesti nemam, zkusila bych si do toho salonu zavolat a poradit se, treba ti doporuci nejakou masticku nebo neco takoveho. :)

Fifik
Ukecaná baba ;) 1963 příspěvků 10.01.19 14:27

Ahoj, mi dělalo tetování přesně to, co píšeš. Ovšem mám ho nad kotníkem a když jsem si jednou holila nohy, žiletkou jsem nějak zachytila tu vystouplou část nebo pupínek, nevím, a strhla jsem si kus kůže :roll: Cca 5×0,5 cm. Krve jak z bravka, jeli jsme zrovna na 10 dní k moři, takže mi to mokvalo, potom strup a jizva, kterou mám dodnes (tetování je z března a stalo se mi to na konci června). Jizva je docela viditelná a dokonce to vypadá, že je kousek tetování pryč :? No… počkám, až to bude rok a pak to asi nechám nějak spravit.

JustMyself
Nováček 4 příspěvky 14.01.19 21:08

@-Bohdanka Je, tak to mě uklidnilo, říkala jsem si totiž, jestli nejsem nějaká vadná, protože ani sestra a ani moje kamarádky, co tetování mají, tohle netrápí, takže jsem měla strach. :think: Všechny ho mají tak hezky hladké a „vpité“ a já ho mám pořád takový vystouplý, i když mě zrovna nesvědí.

JustMyself
Nováček 4 příspěvky 14.01.19 21:11

@Fifik Ježiiš, tak to jsi chudák 8o 8o Takhle nad kotníkem je to s tím holením nebezpečný no, stačí malá nepozornost a nehoda je na světě :( Ale podle mě, až půjdeš na předělání a za někým hodně šikovným, tak to spraví tak, že po jizvě nebude ani památky ;)

JustMyself
Nováček 4 příspěvky 14.01.19 21:13

@Knedlinka Taky jsem přemýšlela, že se ho na to zeptám, možná by to mohla nějaká mastička zklidnit :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >