Rokytnice nad Jizerou - od 12.2. - ubytovaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavlička
Kelišová 5270 příspěvků 09.02.18 11:52
Rokytnice nad Jizerou - od 12.2. - ubytovaní

Holky, od 12.2 ma syn prazdniny, pred chvili mi vybouchlo ubytovani v soukromi…chce se mi brecet…syn se tesi…ale asi budeme doma…ja lyzovat nebudu, jsem tehotna, ale syn to nevim, jak to pobere, kdyz o tom uz mesic basni…vite o necem, alespon na 3 noci v Rokytnici nad Jizerou? Blizko arealu Horni Domky? Tam to totiz zname…akcepnuji cokoliv, v soukromi, penzion…za rozumnou cenu…ne 4 noci za 40 tisic…hledam uz od rana pres booking.com, Airbnb.com a nic…prosím? Víte? Děkuji!!!

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 09.02.18 11:55

Na google maps, klikej na jednotlivé chaty a obvolávej. Začíná chřipková epidemie, určitě někde někdo onemocněl a uvolnilo se jim místo.

Pavlička
Kelišová 5270 příspěvků 09.02.18 11:57

@Popokatepetla tak to me nenapadlo…mam o zabavu postaráno. Děkuji za tip!

kajisss
Stálice 89 příspěvků 09.02.18 12:01

Zkus penzion Lady :) tam ubytovává tchán s tchyní, pokud nehledáš nějaký luxus, tak je to super ;) ale nevím jak to mají s obsazeností

Pavlička
Kelišová 5270 příspěvků 09.02.18 12:23

@kajisss nehledan zadny luxus, jen teplo a teplou vodu… klidne spolecne koupelny…dekuju, i tam zavolam

kajisss
Stálice 89 příspěvků 09.02.18 12:34

Nééé, tam má každý svou kuchyňku i koupelnu :) je to tam moc fajn, jen to není čtyřhvězdičkový hotel :D snad budou mít volno :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >