Rolety DEN A NOC, ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alpata
Nováček 4 příspěvky 127 inzerátů 04.10.18 10:04
Rolety DEN A NOC, ano nebo ne.

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o názor vás, které máte nějaké zkušenosti s roletami DEN A NOC. Dostavujeme domeček, přemýšlím co na okna. Na jedná výstavě jsem viděla tyto rolety a byla jsem nadšená. S odstupem času si ale říkám, jak je to s údržbou. Říkám si, že když se záclony vyperou, tak se zbaví prachu (nebo mám alespoň ten pocit???), u těchto rolet nevím. Budu ráda za každou vaši zkušenost, především pak po užívání delší dobu.
Díky moc a krásný den všem.

Reakce:
cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 04.10.18 10:47

Mám a jsem nadmíru spokojená. Nemám ani záclony, jednoduše je povytahnu a jsou DEN. Peru je tak, že je sundám z okna, roluji a hodím do vany properu ve vaně, pořádně osprchuji, následně zaroluji, vymackam vodu a jdu pověsit, nechám je na okně doschnout. Máme od zebry- roleta den a noc

Alpata
Nováček 4 příspěvky 127 inzerátů 05.10.18 13:57

Díky moc za vaši zkušenost a reakci.

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 19.10.18 09:33
Rolety den a noc

Ahoj, mám dotaz, plánuji objednat ze stránek zebra (premium), ale není mi úplně jasná jedna věc - den je proužek stínící látky s proužkem průsvitné, noc je pouze stínící látka. Ale jde i nastavit pouze průsvitná látka (varianta záclon) nebo ne???? A odpovídají barvy uvedené na stránkách skutečnosti nebo se trošku liší? Moc děkuji za info :-)

Alpata
Nováček 4 příspěvky 127 inzerátů 19.10.18 09:53

Nastavit pouze síťovina nelze. Roletu si ale můžete na okno nastavit jak chcete, do poloviny okna, do třetiny okna, aby jste měla třeba více světla v místnosti. Já jsem si teď objednala vzorečky, protože řeším barvu. Můžete si objednat 5 vzorků barev. Já mám dva vz. standart a 3 vz. prémium, trochu se to liší materiálově a v řadě standart je v té síťované části ještě navíc nitka v barvě rolety, u prémium je čistá bílá síťová mřížka. Ty vzorky určitě doporučuji objednat, pokud jste to neviděla u někoho v reálu a nejdete na jistotu.

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 22.10.18 14:10

@Alpata Díky, takže u řady standart je ta síťka v podstatě dvoubarevná? Objednala jsem vzorky, ale pouze řadu premium a síťka je u některých bílá a u některých v barvě té zatemňovací části, jen světlejší odstín)… jinak žádný rozdíl nevidíš? Kvalitativní? Díky :-)

Alpata
Nováček 4 příspěvky 127 inzerátů 23.10.18 09:00

@Eneer Já mám vzorky odstíny šedé a antracit, průhledná mřížka je u nich bílá, v řadě standart je asi po 0,5mm vodorovná nitka v barvě zatemňovacího pruhu. Materiál je maličko jiný, standart je 100% polyester (na omak se mi zdá tužší a takový jako plastový), prémium je směs polyesteru a lnu (na omak měkčí, řekla bych látkovější). Mrkni ještě na jejich stránky a prošmejdi, mají tam foto s rozdíly a videa na různých oknech. Zkusila jsem nafotit ty moje vzorky, jestli ti to pomůže. vrchní tři vz. jsou premium, spodní standart.

Eneer
Závislačka 2932 příspěvků 31.10.18 15:26

@Alpata Díky! ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >