Rolety DEN A NOC, ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alpata
Nováček 4 příspěvky 129 inzerátů 04.10.18 10:04
Rolety DEN A NOC, ano nebo ne.

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o názor vás, které máte nějaké zkušenosti s roletami DEN A NOC. Dostavujeme domeček, přemýšlím co na okna. Na jedná výstavě jsem viděla tyto rolety a byla jsem nadšená. S odstupem času si ale říkám, jak je to s údržbou. Říkám si, že když se záclony vyperou, tak se zbaví prachu (nebo mám alespoň ten pocit???), u těchto rolet nevím. Budu ráda za každou vaši zkušenost, především pak po užívání delší dobu.
Díky moc a krásný den všem.

Reakce:

cookies321
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 04.10.18 10:47

Mám a jsem nadmíru spokojená. Nemám ani záclony, jednoduše je povytahnu a jsou DEN. Peru je tak, že je sundám z okna, roluji a hodím do vany properu ve vaně, pořádně osprchuji, následně zaroluji, vymackam vodu a jdu pověsit, nechám je na okně doschnout. Máme od zebry- roleta den a noc

Alpata
Nováček 4 příspěvky 129 inzerátů 05.10.18 13:57

Díky moc za vaši zkušenost a reakci.

Eneer
Závislačka 2912 příspěvků 19.10.18 09:33
Rolety den a noc

Ahoj, mám dotaz, plánuji objednat ze stránek zebra (premium), ale není mi úplně jasná jedna věc - den je proužek stínící látky s proužkem průsvitné, noc je pouze stínící látka. Ale jde i nastavit pouze průsvitná látka (varianta záclon) nebo ne???? A odpovídají barvy uvedené na stránkách skutečnosti nebo se trošku liší? Moc děkuji za info :-)

Alpata
Nováček 4 příspěvky 129 inzerátů 19.10.18 09:53

Nastavit pouze síťovina nelze. Roletu si ale můžete na okno nastavit jak chcete, do poloviny okna, do třetiny okna, aby jste měla třeba více světla v místnosti. Já jsem si teď objednala vzorečky, protože řeším barvu. Můžete si objednat 5 vzorků barev. Já mám dva vz. standart a 3 vz. prémium, trochu se to liší materiálově a v řadě standart je v té síťované části ještě navíc nitka v barvě rolety, u prémium je čistá bílá síťová mřížka. Ty vzorky určitě doporučuji objednat, pokud jste to neviděla u někoho v reálu a nejdete na jistotu.

Eneer
Závislačka 2912 příspěvků včera v 14:10

@Alpata Díky, takže u řady standart je ta síťka v podstatě dvoubarevná? Objednala jsem vzorky, ale pouze řadu premium a síťka je u některých bílá a u některých v barvě té zatemňovací části, jen světlejší odstín)… jinak žádný rozdíl nevidíš? Kvalitativní? Díky :-)

Alpata
Nováček 4 příspěvky 129 inzerátů dnes v 09:00

@Eneer Já mám vzorky odstíny šedé a antracit, průhledná mřížka je u nich bílá, v řadě standart je asi po 0,5mm vodorovná nitka v barvě zatemňovacího pruhu. Materiál je maličko jiný, standart je 100% polyester (na omak se mi zdá tužší a takový jako plastový), prémium je směs polyesteru a lnu (na omak měkčí, řekla bych látkovější). Mrkni ještě na jejich stránky a prošmejdi, mají tam foto s rozdíly a videa na různých oknech. Zkusila jsem nafotit ty moje vzorky, jestli ti to pomůže. vrchní tři vz. jsou premium, spodní standart.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >