Romantické gesto pro milenku, která vlastně ještě není milenkou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
31.10.21 08:53

Romantické gesto pro milenku, která vlastně ještě není milenkou?

Dobrý den, zdravím hlavně dámy, ale i nápadité pány, kteří mi budou ochotni přispět konstruktivními nápady a přispět tak k mému mimořádně důležitému plánu… předem se omlouvám za delší příspěvek, ale potřebuji uvést do kontextu.

Našel jsem si milenku. Přibližně před 15 lety jsme spolu flirtovali, potom jsme se spolu jednou vyspali, ale kvůli nepřízni osudu a hlavně kvůli tomu, že jsem byl ještě nezralý, jsme tento vztah dál nerozváděli. Od té doby jsme na sebe oba tu a tam mysleli, občas si napsali, ale jinak nic. Teď v září jsme si začali psát více. Začalo to jako flirt. Oba jsme ve vztahu, kde chybí sex, takže proběhla taková ta lechtivá komunikace, jenže postupem času se to zvrtlo a já se do ní zamiloval.

Zdůrazňuji, že jsme se ještě neviděli, ale cítím, že z mé strany se ani po setkání nic nezmění, je mi strašně blízko myšlenkově. Rozhodl jsem se rozvést, což nedělám kvůli ní, ale kvůli sobě – uvědomil jsem si, že žiji ve vztahu, který je přežitý (děti nemáme). Ona bohužel dítě má a kvůli němu od rodiny nechce utíkat, i když se zmínila, že kdyby mi třeba časem v mých citech více věřila, byla by ochotná o dalším vývoji přemýšlet. To ovšem teď nepovažuji úplně jako podstatné. Přeji si hlavně to, aby byla šťastná – se mnou nebo beze mě.

O co mi ale jde… za pár týdnů máme mít první setkání. Velmi rád bych jí věnoval nějaký dárek, ale náš vztah musím držet v utajení. A tím pádem i dárky pro ní musí být takové, aby její manžel na nic nepřišel, nebo se alespoň nedovtípil, že je to ode mě – že si to nekoupila sama/nedostala v práci, od některého klienta. Na druhou stranu bych byl rád, kdyby to bylo děsně romantický.

Co o ní zatím vím – je hodně ženská, romantická… má ráda takové ty klasické ženské věci, květiny, šperky, parfémy… a taky motivační literaturu. V každý tý kategorii mě samozřejmě napadly nějaký alternativy, ale není to ono. Parfém ženě nemůžu koupit, když nevím, zdali ji sedí. Květiny na první setkání nechci nést, protože se setkáme mezi lidmi – tzn. bych ji prozradil. Šperk doma asi moc „neokecá“, nebo nevím… (a taky nevím velikost prstýnku). Vlastně ani nevím, jestli nosí zlato/bílé zlato/stříbro… no a motivační literatury jsem moc nepřečetl, takže jsem docela v koncích. Nenapadlo by tady někoho něco rafinovaného? Případně co byste, dámy, od milence rády dostaly za dárek (připíšu si to do seznamu na příště)?

Předem děkuji za toleranci a za to, že se zdržíte nenávistných komentářů atd. Láska mě v tomto ohledu asi moc neomlouvá, ale prostě si nemůžu pomoct. Navíc opravdu upřímně doufám, že se jednou stane mou ženou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14309
31.10.21 09:06

Co hezkou prupisku - pero se jmenem? Zrcátko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6359
31.10.21 09:10

No tak 15 let jste se neviděli a už bys ji nosil prstynky? Treba bude rozcarovani bud z jedne nebo druhe strany. Takže bych vzala uplnou drobnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
31.10.21 09:10

Nějakým šperkem určitě neurazíš. Sice píšeš, že to by doma neokecala, ale on si manžel patrně ani nevšimne. Velikost prstýnku vědět nemusíš, pořiď řetízek nebo náušnice třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14309
31.10.21 09:16

Nebo luxusni cokoladove pralinky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
31.10.21 09:22

Já bych šla přes to dítko a literaturu. Koupila bych mu knihu s názvem: Jak se naučit žít s člověkem, který mi rozdělí mámu a tátu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@Králičice píše:

Dobrý napad, třeba propisku/pero s krystaly Swarovski v nějaké univerzální barvě - bílé třeba. Vypadá luxusně, nestojí tisíce a na dárek od klienta se to dá svést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33702
@BenjaminJ píše:
Dobrý den, zdravím hlavně dámy, ale i nápadité pány, kteří mi budou ochotni přispět konstruktivními nápady a přispět tak k mému mimořádně důležitému plánu… předem se omlouvám za delší příspěvek, ale potřebuji uvést do kontextu.

Našel jsem si milenku. Přibližně před 15 lety jsme spolu flirtovali, potom jsme se spolu jednou vyspali, ale kvůli nepřízni osudu a hlavně kvůli tomu, že jsem byl ještě nezralý, jsme tento vztah dál nerozváděli. Od té doby jsme na sebe oba tu a tam mysleli, občas si napsali, ale jinak nic. Teď v září jsme si začali psát více. Začalo to jako flirt. Oba jsme ve vztahu, kde chybí sex, takže proběhla taková ta lechtivá komunikace, jenže postupem času se to zvrtlo a já se do ní zamiloval.

Zdůrazňuji, že jsme se ještě neviděli, ale cítím, že z mé strany se ani po setkání nic nezmění, je mi strašně blízko myšlenkově. Rozhodl jsem se rozvést, což nedělám kvůli ní, ale kvůli sobě – uvědomil jsem si, že žiji ve vztahu, který je přežitý (děti nemáme). Ona bohužel dítě má a kvůli němu od rodiny nechce utíkat, i když se zmínila, že kdyby mi třeba časem v mých citech více věřila, byla by ochotná o dalším vývoji přemýšlet. To ovšem teď nepovažuji úplně jako podstatné. Přeji si hlavně to, aby byla šťastná – se mnou nebo beze mě.

O co mi ale jde… za pár týdnů máme mít první setkání. Velmi rád bych jí věnoval nějaký dárek, ale náš vztah musím držet v utajení. A tím pádem i dárky pro ní musí být takové, aby její manžel na nic nepřišel, nebo se alespoň nedovtípil, že je to ode mě – že si to nekoupila sama/nedostala v práci, od některého klienta. Na druhou stranu bych byl rád, kdyby to bylo děsně romantický.

Co o ní zatím vím – je hodně ženská, romantická… má ráda takové ty klasické ženské věci, květiny, šperky, parfémy… a taky motivační literaturu. V každý tý kategorii mě samozřejmě napadly nějaký alternativy, ale není to ono. Parfém ženě nemůžu koupit, když nevím, zdali ji sedí. Květiny na první setkání nechci nést, protože se setkáme mezi lidmi – tzn. bych ji prozradil. Šperk doma asi moc „neokecá“, nebo nevím… (a taky nevím velikost prstýnku). Vlastně ani nevím, jestli nosí zlato/bílé zlato/stříbro… no a motivační literatury jsem moc nepřečetl, takže jsem docela v koncích. Nenapadlo by tady někoho něco rafinovaného? Případně co byste, dámy, od milence rády dostaly za dárek (připíšu si to do seznamu na příště)?

Předem děkuji za toleranci a za to, že se zdržíte nenávistných komentářů atd. Láska mě v tomto ohledu asi moc neomlouvá, ale prostě si nemůžu pomoct. Navíc opravdu upřímně doufám, že se jednou stane mou ženou. :kytka:

Tak o někom, koho jsem 15 let neviděla a ted si s ním jen píšu, bych neřekla, že je můj „milenec“… :)

Ted bych nekupovala nic, počkala bych, jestli si po těch letech budeme mít vůbec co říct, jestli si sedne sex, ono to psaní je pěkná věc, ale realita může být jinde.

Máš ji dost zidealizovanou, uvidíš, jak to dopadne „naživo“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
31.10.21 09:31

@BenjaminJ Ty jsi za 15 let nikam nedozrál a ona má dítě - takže ta holka bude někde úplně jinde. Na tenhle vztah zapomeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
31.10.21 09:32
@Králičice píše:

S jeho jmenem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
31.10.21 09:32
@Králičice píše:

To je bezva nápad, děkuji. Připíšu ho na seznam možných dárků. :-) Když ho nedostane hned, dostane ho později. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
31.10.21 09:37

Skoč do Orlíku idiote :cert: :cert: :cert:!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
31.10.21 10:35

Koupila bych max něco sladkýho, jako pozornost. Mě by to udělalo větší radost, jak šperk na první schůzce (to tě vážně napadlo? Proč hodnotné dary po tolika letech?). Hlavně to není tak drahá investice, protože z toho nejspíš stejně nic nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
31.10.21 11:05

Prosimtě, neblbni. Láska nebeská a setkání za několik týdnů? Tahle ženská tě pěkně oblbuje. Zatím čerpá jen energii, že ti to za to stojí chlape.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10002
31.10.21 11:09
@Altavista píše:
Prosimtě, neblbni. Láska nebeská a setkání za několik týdnů? Tahle ženská tě pěkně oblbuje. Zatím čerpá jen energii, že ti to za to stojí chlape.

Asi tak ;).Ono když se chce, všechno jde nějak logisticky pořešit. Spíš si myslím, že je zakladatel využíván jako ego booster a výplň nudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat