Romantika na 1 noc :)

25.11.15 06:44

romantika na 1 noc :)

Milé maminky prosim o radu :) Naskytlo se mi na jednu noc hlídání mýho prďoly a chtěla bych s manželem toho využít a zajet někam za romantikou ve Východních Čechách :dance: Bohužel máme na to jenom jednu noc a na slevomatech a podobných stránkách mají pobyt tak na 2 noci a to se mi zbytečně nechce platit, nemáte někdo nějaký tip kam zajet? :nevim: A ještě se zeptám jak si představujete romantiku? :oops: :cert: :kytka: Mně se akorát vybaví kino večeře a tim moje mozkové buňky končí ( doufám, že nejsem jediná ale být s mimi 4 roky doma opravdu si připadám jak v jiné dimenzy :zed: )prosím o nějaký tipy moc Vám děkuji :lol: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9549
25.11.15 08:02

Nám se s manželem moc líbí společná romantická bublinková vana se svíčkama a šampáněm, jak nabízí různá wellnes centra ;)
http://www.hoteltatra.cz/romantika.htm toto jsme absolvovali 2× a bomba :jazyk: (jen pro ukázku, neni to ve V Čechách)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 08:07

Zkusil bych se podívat na chatu na Suchém vrchu. www.suchak.cz
Pravda, že v zimě když je vše zasněžené to musí být ještě mnohem krásnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2822
25.11.15 09:08

@esmeraldaaa co Chateau Mcely?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
25.11.15 09:14

Romantika může být různá, obzvlášť když si můžete dovolit vypadnout z domu. Klidně nemusíte nikam jezdit, já bych uvítala třeba to kino odpoledne, večeři a potom zajít za zábavou (dle vaší libosti) třeba na bowling. Při pohybu se také uvolní endorfiny, vyčistí hlava, probudíte soutěžního ducha a když se k tomu postupně popíjí, určitě se budete dobře bavit. Pokud jste doma „zavření“ den co den, vidím v tom větší romantiku než u večeře při svíčkách :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 10:34

Souhlas s Petulou. SPolečná aktivita, jiná než,,starejme se společně o blaho našich dětí" je pro vztah moc důležitá a zdravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24369
25.11.15 10:55

A nemluvit o dětech! Zapomenout, že jste rodiče a být zase jenom milenci, zaláskovaní až hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama