Romer King TS x Maxi Cosi Priori XP

31
18.9.06 13:40

Romer King TS x Maxi Cosi Priori XP

Chceme pořídit dceři autosedačku skup.I,máme tyto tipy,ale nevím k jaké se přiklonit.Kvalitní jsou určitě obě.Romer vychází v testech bezpečnosti Adacu jako nejlepší,v autě prý sedí „jako přibitá“,ale snad má být těžší,hůře se polohuje a oproti MC méně prostorná.Prosím o vaše rady a zkušenosti s těmito autosedačkami.Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7708
18.9.06 13:56

Luciena. To cos popsala je pravda, My máme MC a ta se krásně polohuje a drží taky jako přibitá, fakt se ani nehne. Domča je v ní moc spokojenej. Chybu určitě neuděláte ani s jednou. Spíš záleží na vkusu, kterej tvar a barvy se ti líbí víc. mě třeba Römer nebyl vůbec sympatickej, MC se mi zdá hezčí tvarem i barevně. Ovšem to co jsme zatím viděla z kolekce 2007, to bude divočina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
18.9.06 14:16

Taky máme MC a jsme maximálně spokojeni. Zrovna se chystáme koupit druhou, pro mladší holčičku. Priorka má oproti Romerovi jednu pololežící polohu navíc, což oceňuju a děti asi také :) .
Kvalitní jsou obě určitě, záleží na tobě. Ještě nevím, jestli jde také u Romera přendávat a připínat autosedačku do jiného auta i s dítětem (třeba spícím). U MC ano.
Tak přeji dobrý výběr.
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
18.9.06 21:45

Ahoj,
musím říct, že jsme řešili úplně stejný problém. Romerka vychází opravdu trochu bezpečněji, ale nakonec jsem zvolila MC - kvůli pohodlí pro dítě - a opravdu nelituju. MC se úplně jednoduše polohuje - klidně za jízdy z předního sedadla - a nabízí i polohu téměř vleže na spaní, což často využíváme, malému aspoň nepadá hlava.
Tak dobře vyberte a ať vám potom sedačka dobře slouží

Viťka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama