Rosolovitý výtok ve 12. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:09
Rosolovitý výtok ve 12 týdnů těhotenství

Ahoj maminky, mám na Vás intimní otázku. Jsem ve 12. týdnu těhotenství a již 3 dny mám jakoby hustý rosolovitý výtok, který vypadá jako kusy želatiny nebo rosolu. Výtok je průhledný a nijak nezapáchá ani nic podobného (omlouvám se za nechutný popis). Výtoku je poměrně dost. Máte některá s takovým výtokem v těhotenství zkušenost a je normální nebo se mám znepokojovat? Mám obavy, aby to nebylo něco jako hlenová zátka. :kytka: Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě velice intimní. :hug:

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 1 inzerát 10.02.19 21:13

Taky jsem teď ve 12tt, podobný výtok má skoro pořád a měla jsem i v předchozích těhotenstvích. Dle mojí doktorky je to úplně normální. Pokud nesvědí, nesmrdí nebo tak něco, není potřeba to řešit.

Diana69
Kecalka 328 příspěvků 10.02.19 21:14

Ahoj já to měla taky,občas někdy mám a to jsem 19tt a je to normální ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 21:15

@chaela Super, děkuji za uklidnění :hug: Také jsem si to myslela, že to snad nic nebude. :hug:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 10.02.19 21:27

celé těhotenství jsem kvůli výtoku nosila intimku, ale nikdy se nic nenašlo a to mi dělali stěry dohromady 3× ;) přesně jak píšou holky, dokud to nezapáchá nebo nesvědí, tak je vše v pořádku :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 21:37

A pokud ta barva neni cira,ale spis do zluto-seda?doktor na me nema cas,lecit pry v 1 trim.nemuze tak ze mam prijit az v 2. Mate zkusenost?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >