Roste hcg po potratu, nebo jsem těhotná?

2159
5.8.13 08:45

roste hcg po potratu nebo jsem tehotna?

Ahoj,
tak nevim, jestli se radovat nebo jsem rozbita?:-) 5.7. jsem mela samovolny potrat, uplny zacatek poznalo se to jen podle vysky sliznice a hodnoty hcg z krve, ktera byla v den potratu 21. Carku na testu jsem mela celou dobu slabou a nesilila. Vcera jsem si udelala test z vecerni moci s citlivosti 25 a byla tam docela dalnice. Tak ted nevim… doktor me po potratu kontroloval vse bylo OK, ale snazit jsme se nemeli… pry to nepujde. Tak jsem tomu nechala volnost a ted tohle. No a jeste rikal, at si udelam test cca za 14 dni po potratu a ze jestli tam neco bude tak mam prijit na krev. Ja se na to vykaslala… tak ted nevim… Tehotna mohu byt max 14 dni a nebo fakt muze hcg jeste rust, kdyz clovek potrati? Jinak priznaky tehotenske jsou… mela jsem je pred potratem pak vymizely a ted znovu… divne v puse, lehka nevolnost atd. Mate zkusenosti?
Jinak jsem se objednala k doktorovi, ale chtela jsem, az za tyden… sestricka nevedela… a ja tam nechci hnat takhle hned je to chyba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
5.8.13 08:52

A jak jsi poznala samovolný potrat? v kterém jsi byla tt? není třeba možné, že jsi dostala menzes, ale vlastně jsi byla na začátku těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
31603
5.8.13 08:52

Pokud proběhne potrat spontánně, tak hned další cyklus můžeš být těhotná, nevím, kde doktor vzal, ze to nepůjde, naopak se říká, že je pohnojeno… Řekla bych, že to vyšlo a opravdu bych se tam nehnala ještě s mokrým testem, klidně dva tři týdny můžeš počkat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.8.13 08:54
@Anonymní píše:
A jak jsi poznala samovolný potrat? v kterém jsi byla tt? není třeba možné, že jsi dostala menzes, ale vlastně jsi byla na začátku těhotenství?

krvaceni a na UTZ sla dolu sliznice, doktor rekl, ze z toho, uz tehu nebude a pak jeste jeden UTZ, kde bylo uplne cisto a sliznice asi 4 nebo ja, uz nevim.

Příspěvek upraven 05.08.13 v 08:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 08:55

Tak v tom případě bych se přiklonila k druhému přízpěvku :-)přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
2159
5.8.13 08:56

@Gladys dalsi myslis bez jedne menstruace mezi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
5.8.13 09:19
@veberun píše:
@Gladys dalsi myslis bez jedne menstruace mezi?

No nemusela být žádná menstruace mezi, ten samovolný ranný potrat byla menstruace, kdybychom neměli vymakané testy na čurání, tak ani nevíš, že jsi těhotná, řekla bys, že se ti to zpozdilo a že to třeba bylo nějaké silné ;)
Byla bych v klidu, tělo si poradilo samo, dr tě zkontroloval, že tam nic nezbylo a navíc žádné zbytky ti z ducha neudělají dálnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1519
5.8.13 09:20

Znam kamaradku, ktere doktorka rekla, ze samovolne potratila, na utz nebylo nic videt no a dneska ma chlapecka z tohoto potratu. nekdy se muze stat ze doktor plod na ultrazvuku prehledne, pokud je jeste maly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.8.13 09:29

@gabka1988 tak to, uz me nestras… ja se hooodne po tom potratu opila…vickrat
a hlavne me videli dva doktori, dva ruzne UTZ… tak tohle ten pribeh nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.8.13 09:32

@Gladys diiiik to jsem potrebovala slyset… jen me blbku nenapadlo, ze ta hodnota hcg mohou znamenat jeste nejake zbytky… a vubec to neresila, coz jsem si tu ted nacetla, ze je mozne, ale ja snad budu mit stesti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3815
5.8.13 09:34

@veberun klidně můžeš být těhotná, já v únoru potratila, čekala jsem na MS a místo ní přišlo další těhu. jsem teď teda víc hlídaná, ale jde to :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.8.13 09:35

@pavlushka vic hlidana znamena, co? A gratulujuuuuu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5110
5.8.13 09:38

No já tak jsem teď těhotná a poslední menstruace byl vlastně potrat, nevyvíjelo se to a odešlo samo. Takže možné to úplně krásně je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
5.8.13 09:40
@gabka1988 píše:
Znam kamaradku, ktere doktorka rekla, ze samovolne potratila, na utz nebylo nic videt no a dneska ma chlapecka z tohoto potratu. nekdy se muze stat ze doktor plod na ultrazvuku prehledne, pokud je jeste maly.

to mě taky napadlo, že se mohl uvolnit nějaký hematom, krvácení, na utz nic nebylo ještě vidět… Ale zase by dr viděl, že je sliznice ještě vysoká a případně by poslal na kyretáž, ne? :nevim: S těhotenskou sliznicí by přeci nemohl říct, že je děloha čistá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
5.8.13 09:45

@Gladys sliznice sla dolu, ale ted jsem cetla tohle a fakt me asi svihne, ze ja sem vubec chodim?:-)

https://www.emimino.cz/…lite-137324/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama