Rostlinky do svahovek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimoušel
Kecalka 305 příspěvků 179 inzerátů 28.03.19 12:50
rostlinky do svahovek

Prosím o radu jaké rostlinky jsou vhodné do svahovek. Děkuji

Reakce:
Mičule
Kelišová 5781 příspěvků 28.03.19 12:59

@mimoušel dle mých zkušeností hlavně suchomilné :lol: ale my je máme celý den na přímém slunci. Což vy mít nemusíte.
Máme spoustu druhů netřesků. Ale mohou být i hvozdíky (malé karafiatky, vděčné a pěkné :palec: )
Máme tam i hořec, zakrslé kosatce, takové ty okrasné kvetoucí mechy, jeden čas jsme tam měli i echynaceu nebo orlíček, ale to jsou vytáhlé rostliny a vypadá to podivně.
Maceška, ta snese všechno. A klidně i bylinky. Ty středomořské vesměs mají rády sucho a slunce.

mimoušel
Kecalka 305 příspěvků 179 inzerátů 28.03.19 13:12
@Mičule píše:
@mimoušel dle mých zkušeností hlavně suchomilné :lol: ale my je máme celý den na přímém slunci. Což vy mít nemusíte.
Máme spoustu druhů netřesků. Ale mohou být i hvozdíky (malé karafiatky, vděčné a pěkné :palec: )
Máme tam i hořec, zakrslé kosatce, takové ty okrasné kvetoucí mechy, jeden čas jsme tam měli i echynaceu nebo orlíček, ale to jsou vytáhlé rostliny a vypadá to podivně.
Maceška, ta snese všechno. A klidně i bylinky. Ty středomořské vesměs mají rády sucho a slunce.

Děkuji za odpověd,okrasné mechy tam mám,mám tam i levanduli ale ta se nějak moc rozrůstá a mátu tam mám,jinak se poohlídnu po tom hořci a zakrslých kosatcích.

Váš příspěvek
Reklama