Rostou mi šedé chlupy tam dole

Anonymní
14.5.21 20:46

rostou mi šedé chlupy tam dole

Ahoj, vím že to zní jako troll nebo něco, ale je to pravda. Nedávno mi bylo 20 let a pozoruju na sobě, že mi tam dole rostou šedivé chlupy. Chci se zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být? Může to souviset třeba s nevyrovnanýma hormonama? Mám také cystu na vaječníku. Jdu na kontrolu ke gynekologovi, ale je mi trapné se ho na to ptát. A celkově se necítím poslední dobou fyzicky, ani psychicky fit. Ale jinak žádné šedivé chlupy ani vlasy nemám. Vím, že to souvisí s nedostatkem melaninu, ale nenapadá mě jiný důvod. Prosím nedělejte si z toho srandu. Díky a pěkný večer.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
761
14.5.21 20:47

Proste starnes. Vytrhni pinzetou, ohol nebo nabarvi jako Samantha v Sexu ve meste. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17001
14.5.21 20:52

Zajdi k prakticke lekařce a nech si změřit železo v krvi a další minerály. A pobav se i o te unavě a dalších symptomech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
14.5.21 20:52

Nedostatek nebo špatné vstřebávání vitamínu B12, narušena psychika, nebo šedivějí chlupy/vlasy šokem. Dále to hodně ovlivňuje dědičnost a rychle ti ubývá pigment.
Nicméně tam dole bych to moc neřešila, pořiďte si žiletku a je to :palec:, jestliže ale jedeš v přírodním stylu, tak šedé ochlupení musí být naprostá bomba a brala bych to jako novou módu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 03:27

Ty jo, ja ani nevim od kdy se tam dole sedivi. Mne je 47 a ani jeden. Bych si malem myslela, ze nikdy. :mrgreen: pri tom ve vlasech sem tam neco mam :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3559
31.5.21 18:01
@Anonymní píše:
Ty jo, ja ani nevim od kdy se tam dole sedivi. Mne je 47 a ani jeden. Bych si malem myslela, ze nikdy. :mrgreen: pri tom ve vlasech sem tam neco mam :think:

Mají tak 12 let zpoždění oproti vlasum, tak to prijde později. Jako vousy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat