Rostou svaly i když mě druhy den nic neboli?

Sluníčko789
18.5.20 14:42

Rostou svaly i když mě druhy den nic neboli?

Dobrý den, chodím do posilovny na silový trenink, vždy mě po tom bolely svaly tak 2-3 dny, no, ale včera jsem jsem byla v posilovne, dala do toho maximum, a svaly mě dnes vubec neboleli, dělám něco spatne? nebo byl to zbytečný trenink? je pravda ze když mě druhy den nic neboli, tak svaly nerostou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24325
18.5.20 14:44

A neni to spis tim ze sis uz zvykla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17887
18.5.20 15:33

Ne svaly tě bolí protože máš špatnou tréninkovou zátěž, kašleš na důkladné aerobní rozehřátí před tréninkem a mírnou aerobní fázi po tréninku a nejspíš i blbě a nebo málo protahuješ před zahřátím a po tréninku. plus možná máš málo bílkovin a málo piješ, případně užíváš moc kofeinu a proto špatně laktát odbouráváš

To co tam bolí je laktát a ten na růst hmoty fakt nepomáhá, jakkoliv těsně po přetížení můžou svaly vypadat „napumpovaně“ - právě tím laktátem, ten se ale posléze odbourá.

Najdi si nějakého příčetného trenéra a nech si nastavit trénink a regeneraci tak, aby sis neubližovala.

https://www.kulturistika.com/…olesti-svalu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sluníčko789
18.5.20 23:46

Aha, to jsem netušila, takže když mě na druhy den neboli svaly tak je to naopak dobre a pro růst dobrý?@Ou

• Citovat
  • Nahlásit
Sluníčko789
18.5.20 23:46

To asi ne @Kriss Tina

• Citovat
  • Nahlásit
Sluníčko789
18.5.20 23:47

Prave oni všichni říkají ze te to musí bolet ze to znamena ze je mas potrhany a td..@Ou

• Citovat
  • Nahlásit
19.5.20 08:19

Nekde jsem cetla, ze jde o to svaly unavit. Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze bolesti svalu, o kterych pises, mi navodi jen nove cviky, novy druh zateze, proste kdyz se zatizi urcity sval nove, jinak nebo po nejake pauze.
Konkretne treba novy kruhovy trenink me boli jen poprve, pri dalsich opakovanich treba hned za dva tri dny uz zpravidla ne. A ze bych sportovala 95 procent casu zbytecne, doufam pravda neni :).
Menit cviceni a zatez je samozrejme potreba, ale urcite ne v jednom kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sluníčko789
19.5.20 09:42

Tak to mas stejně jako já, hlavně s tím kruhacem, a teď vám řeknu ze včera jsem vsechno pozměnila v posilovne a dnes to jde citit! :potlesk: :palec: :palec: @Sedmnactnulajedna

• Citovat
  • Nahlásit
915
19.5.20 13:23

@Ou
teda kloubouk dolů, opět dobrá rada :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.20 13:45
@spinkánek
@spinkánek píše:
@Ou
teda kloubouk dolů, opět dobrá rada :kytka:

To rozhodne, akorat naprosto nepasuje k polozene otazce. Resi bolestivost behem cviceni, zatimco otazka se tyka nebolestivosti po cviceni.
Jak rika Kristyna, „uz sis zvykla“ :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat